osiris
 
DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

Share
 

 Sídlo Generála

Goto down 
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeNe december 10, 2017 5:15 pm

Sídlo vodcu sa nachádza v strede starého Soulu. Sídlo je poničené a opustené. Prežívajú v ňom len zostatky odboju ktorý sa snaží prežiť za každej situácie. Každý vojak ktorý hľadá úkryt a aspoň trocha bezpečia sa isto zdržiava v tejto budove. Generál je síce nezvestný no vyššie postavené osoby jeho osobnej stráže prevzali dočasnú kontrolu nad touto oblasťou a boli schopný odraziť všetky nepriateľské útoky.

Sídlo vodcu:
 
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu

Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Generála Left_bar_bleue1/0Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Generála Left_bar_bleue50/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Generála Left_bar_bleue5/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeNe december 10, 2017 9:38 pm

V moment, kedy ma Sarah odhodila od seba moje nohy sa pohli tak, aby som ten pohyb vzad dokázal ubrzdiť a nestratiť rovnováhu ako keby som to čakal. Zaujímavé bolo, že moje telo ale reagovalo samé od seba, bol to doslova inštinkt. Môj pohľad bol však zvláštny, nebol prekvapený a nevypadal ani naštvane, vlastne vypadal celkom prázdne. Ako som povedal... to bolo to posledné ľudské čo zostávalo. Oznámil som jej celkom potichu, avšak stále dosť nahlas, aby ma počula. V tú dobu Wbbri schmatla Katherine a vbehli do brány, po čom sa mi oči prekvapene rozšírili. Čo si myslí, že urobila!? Ak sa jej niečo.. Skôr, ako som stihol dokončiť vetu som sa ale zastavil, akoby to, čo som chcel povedať zrazu pre mňa stratilo akúkoľvek váhu a dokončenie tej vety bolo zbytočné plytvanie dychom. Pomaly som sa rozhliadol okolo seba, videl som, ako sa tí traja pomaly vydali k bráne, po čom zmizli. Vypadalo to tak, ako keby moje nohy primrzli k zemi. Potom som sa však otočil na Osirisa, na čo som sa zamračil. Musíme ísť. Povedal som smerom na Sarah s obavami v tóne. Netušil som, kde sa objavíme a aby som pravdu povedal, dúfal som, že to nebude v Starom Soule. Uvedomoval som si ako to tam mohlo asi vyzerať. Otočením sa smerom k portálu som ale svoje myšlienky rýchlo zahnal. Bolo zbytočné sa nad tým rozmýšľať. Museli sme konať. Pomaly som začal kráčať k bráne, pri čom som čakal na Sarah, či pôjde tiež. Keď som bol už krok od nášho sveta chvíľku som počkal a natiahol ruku smerom k Sarah. Potom som rýchlo vykročil vpred.

Oslepilo ma biele svetlo, po čom som sa vynoril v Soule. Chvíľu trvalo, kým si moje oči zvykli na okolie po tom výboji svetla, no keď som sa rozpamätal zistil som, že sa nachádzam na mieste, ktoré som si pamätal. Avšak vypadalo úplne inak. Mesto bolo doslova v plameňoch, okolo mňa ležalo niekoľko mŕtvych tiel, pravdepodobne tu ležali vyše týždňa. Vo vzduchu sa vznášal nepríjemný zápach dymu a spáleného mäsa. Trvalo mi, kým som si uvedomil, čo treba spraviť. Priorít však teraz bolo viac. Hľadať preživších, nájsť Katherine s ostatnými alebo zatiaľ len potichu preskúmať situáciu? Nebol som si istý, čo v tejto chvíli robiť. Moja hlava mi hovorila, že by sme mali nájsť ostatných ľudí zo starého Soulu, pokúsiť sa nastoliť poriadok a stabilizovať to tu najviac ako sa dá. Môj vnútorný pocit mi zasa hovoril, aby sme sa vydali hľadať ostatných a potom sa vydali hľadať ludí. Na druhú stranu tu bol ale môj inštinkt, ktorý mi hovoril, že by sme sa pre teraz mali vyhnúť všetkému a všetkým až kým si nebudeme istý čo sa to tu za ten čas stalo. Z toho, čo som tu ale videl to vypadalo naozaj bledo. Nebol som si istý, či tu vôbec niekto "živý" zostal.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeUt december 19, 2017 10:44 pm

Sarah dopadla len niekoľko sekúnd po Zennonovy. Celkom ľahko sa odrazila od zeme a jednoducho uskočila trocha vzad tak aby nekopla do žiadneho tela. Veľmi rýchlo sa obzrela po okolí aby zistila kde sa vlastne nachádzajú. "Starý Soul... ? Zennon ! Sme celkom blízko Generálovho sídla." Vyšlo z nej polohlasne. Aj keď všade naokolo boli spálené mŕtvoly nemohla si byť istá že niektorá z nich predsa len stále nežije. Mimo toho tu bol aj ten zápach, ktorý Sarah bránil v tom aby vedela vystopovať nejakých ľudí naokolo. Ihneď sa učupila k zemi a začala kráčať po všetkých štyroch smerom za Zennona. "Mali by sme sa dostať do sídla. Zistiť či aspoň niekto prežil, toto nemôže byť zvyšok odboja. Čo sa s nimi stalo, kam zmizli ?" Zo Sarah vychádzalo nespočetne veľa otázok, ktoré smerovala na Zennona. Stála však tlačila na to aby išli do sídla a skontrolovali to tam. Bola to aj celkom logická možnosť. Pokiaľ niekto prežil, tak by sa zrejme stiahol do miesta ktoré je dobre chránené a zásobené zbraňami ako sa len dá. Všetky tieto kritéria zrovna Generálovo sídlo spĺňalo. Sarah moc nečakala na Zennonove pokyny. Jednoducho sa sama vydala po štyroch cez mŕtvoly smerom k sídlu ktoré bolo zrejme neďaleko. "Keď niekto žije, musíme mu pomôcť. Pokiaľ ešte niesu všetci zmenení... dokážeme to." Tieto slová zopakovala ešte niekoľkokrát než sa úplne odmlčala. "Čo keď budú nepriateľský voči nám ? Pol roka... nikto nevie kam sme zmizli. Čo keď nás budú brať ako zradcov ? Mali by sme... utiecť ?" Spýtala sa trocha zmätene. Všetko to cestovanie časom a realitou bolo trocha mimo nej čo sa momentálne podpísalo na jej uvažovaní. Čo iné sa však dalo čakať keď sa niekto vyparí a zrazu sa znova objaví po pol roku ako keby sa nič nedialo. Sarah z toho bola vykoľajená až tak, že bolo jasne vidieť ako jej stoja chlpy po celom tele.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu

Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Generála Left_bar_bleue1/0Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Generála Left_bar_bleue50/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Generála Left_bar_bleue5/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeNe december 24, 2017 11:47 pm

Akonáhle ma Sarah uistila o tom, kde sa nachádzame musel som sa mierne zamračiť. Keď začala hovoriť ďalej o tom, ako by sme sa mali dostať do sídla a pokúsiť sa nájsť ostatných popri čom sa presunula za mňa na štyroch potichu som skôr pre seba pokýval hlavou. Najhoršie na tejto situácii bolo to, že sme nemali ani len najmenšie tušenie čo sa tu za ten čas stalo. Neboli sme tu v podstate veľmi dlho a vzhľadom na to ako som si pamätal posledné chvíle tu, vypadalo to tu strašne, všade bola anarchia, ľudia šaleli a mimo iné z minúty na minútu zmizol aj veliteľ celej tejto časti Soulu. Nebolo preto prekvapením, že to tu vypadalo tak, ako to tu vypadalo. Nie, rozhodne som nechcel riskovať to, že by sme sa vydali len tak na slepo do jamy levovej. Sarah však naliehala, aby sme šli. Sarah. Pokúsil som sa ju na chvíľu umlčať, aby si uvedomila, čo vlastne hovorí, no ako som videl nebolo to ani treba, keďže po chvíli začala o svojich slovách pochybovať. Ja som démon a teba tu predstavovali ako žoldniera. Aj keby tam vnútri niekto naozaj bol, nemyslím si, že by sme tam mali len tak nakráčať, aspoň nie takto. Po tomto som sa pozrel na Sarah, pričom som si všimol, že očividne má problémy pojať situáciu, v ktorej sme sa práve nachádzali. Nemohol som sa jej ale čudovať, bol to naozaj odporný a mätúci pocit, keď po pár našich dňoch tu ubehlo pol roka a vypadalo to tu... takto. V prvom rade sa upokoj. Nevieme aké zlé to vlastne je a aké sú škody a ak chceš niekomu vôbec pomôcť tak sa musíš dať do kopy. Pohľad som presunul na moje rameno, ktoré bolo stále celé od krvi. To platí aj pre mňa, nedokážem poriadne bojovať so zranením, nie to ešte neozbrojený. Máš nejaký nápad kam by sme sa mohli nenápadne dostať a ozbrojiť sa? Opäť som sa pozrel na Sarah a na jej reakciu. Okrem sídla, samozrejme. Prízvukoval som jej to, že sa tam neplánujem vydať, a tým pádom by to nemala robiť ani ona. Dúfal som, že bude uvažovať, aj napriek tomu ako zmätene vypadá, racionálne a čím skôr sa dáme do pohybu na bezpečnejšie miesto.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimePi január 05, 2018 10:08 pm

"Mala by si ho počúvať, vlčia žena." Spoza Zennona sa ozval ženský hlas ktorý bolo možné ihneď priradiť k Acedií. Ten fakt, že ju všetci nechali pozadu ležať len tak nezmenil nič na tom aby sa dokázala len tak objaviť v Soule ani nie pár minút po ostatných. Acedia sa letmo rozhliadala okolo seba po všetkých tých mŕtvolách ako keby na nich niečo hľadala. Jej pohľad bol pritom dosť znechutený čo podporovalo aj to ako sa jej na čele vytvorilo niekoľko vrások. "Mali by ste sa ozbrojiť čo najskôr. Tieto telá neboli spálené bežným ohňom." Na okamih sa učupila k jednej z mŕtvol aby jej mohla priložiť otvorenú dlaň na telo. Oči sa jej v tom rozžiarili do fialova. Zennon mohol byť udivený z toho čo sa vlastne deje. Spálená mŕtvola ktorej sa Acedia dotýkala náhle otvorila oči začala sa doslovne vystrašene obzerať okolo seba. S každým pohybom hlavy bolo počuť a vidieť ak osa táto mŕtvola rozpadáva doslovne na malé uhlíky. "Kto ti to spravil, hovor." Nakázala mŕtvole ktorá sebou kŕčovito trhla a zamerala svoj pohľad priamo na Acediu. "Ľudia... lesklá zbroj... tmavý hábit... znak templu... svetlé zbrane... čistý oheň... chaos... aaAAARRGgggh... ! Smrť... smrť... smrť... !" Mŕtvola sa náhle doslovne rozpadla na prach a uhlie ktoré sa ihneď rozletelo všade po okolí. Oči Acedie ihneď prestali svietiť. "Vale amissa." Tieto slová vyšli z jej úst predtým než vstala zo zeme a začala sa oprašovať. Ďalej nič nehovorila, len sucho pozrela na Zennona čakajúc na jeho ďalšie reakcie či plány. Sarah sa to však moc nepáčilo i keď celý čas bez slova pozorovala čo Acedia vlastne robila. "Ako jej môžeš vôbec veriť ? Je to démon, tým sa nedá veriť." Aj keď sa jej šlo celkom dobre po štyroch, postavila sa na nohy aby sa mohla narovnať čím sa dostala na úroveň Zennonovej výšky. "V Soule sa nedá nenápadne ozbrojiť. Všetky zbrane vlastnil buď Generál alebo nový Soul. Pevne pochybujem že vojaci po okolí len tak pohodené zbrane po bojoch s nakazenými a roboty tu na okolo tiež nevidím aby sme ich mohli ukrátiť o ich zbrane." Sarah ihneď zamietla všetky Zennonove možnosti. Zbrane v tomto svete boli predsa len reritou ktorú si mohli dovoliť len vojaci patriaci k nejakej frakcií alebo zlodeji ktorý boli dosť statočný na to aby od nich kradli. Dalo sa však očakávať, že zlodeji boli už dávno mŕtvy alebo sa pridali k odboju keďže nemali moc na výber. Acedia sa však nad jej slovami len pousmiala. "Veriť démonovi či človeku, ktorý zapredal svoj spolok za dar nesmrteľnosti. Nieje to úplne to isté ?" Spýtala sa popichujúc smerom na Sarah. Viditeľne to bolo celkom efektívne keďže Sarah sa mierne zväčšili zreničky a dych sa jej zrýchlil. Nechýbalo málo aby nad sebou stratila kontrolu a proste po Acedií vyštartovala. Stále sa však tak nejak dokázala udržať. "Mali by sme sa skôr vzdialiť od toho sídla, alebo ako tomu hovoríte. Nič dobré náš tam čakať nebude, okrem problémov."
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu

Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Generála Left_bar_bleue1/0Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Generála Left_bar_bleue50/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Generála Left_bar_bleue5/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeSo január 06, 2018 5:19 am

Vo chvíli, kedy som začul ten hlas som sa naozaj prekvapil. Nečakal som, že by sa Acedia len tak z ničoho nič objavila, práve tu, práve teraz. Netušil som, čo ma prekvapovalo viac, či to, že nás našla, tak rýchlo, alebo ako sa sem vôbec dostala, či ako sa rýchlo zotavila. Teraz to však bolo jedno. Acedia. S už trocha bežným výrazom som ju pozdravil a potichu som sledoval, ako sa rozhliada okolo seba. Jej pohľad bol však zvláštny, nečakaný. Vysvetlenie však na seba nedalo dlho čakať, keďže hneď prehovorila a to, čo povedala ma donútilo sa zamračiť. To, čo povedala sa mi vôbec nepáčilo. Mohol som si len domýšľať čo, alebo skôr kto to spravil. Acedia však spravila niečo naozaj zaujímavé. Čupla si k jednej z mŕtvol, priložila na ňu ruku a zrazu sa jej oči rozsvietili. Zvláštnejšie však bolo to, čo nastalo potom, mŕtvola zrazu otvorila oči. V prvú chvíľu som spochybňoval svoj pohľad ale keď sa mŕtvola pohla vedel som, že ma oči neklamú. Prekvapenie v mojej tvári bolo jasné, no to behom chvíle rýchlo vystriedal mierne zamračený výraz keď sa Acedia spýtala kto mu to spravil. Po prvých slovách sa moje obočie zvraštilo ešte viac. Potichu som počúval, čo mŕtvola hovorí a keď sa konečne rozpadla na prach ruku som si priložil na čelo, po čom som si prstami prešiel po očiach a nahlas vzdychol. Dúfal som, že tí už neexistujú. Skonštatoval som naštvane, pri čom v mojom hlase bolo jasne počuť zášť. Čo tu vlastne chcú? Nechápal som, prečo sa toto všetko muselo stať. V tej chvíli sa však Sarah rozhodla podeliť sa o svoje pochybnosti. Svoj pohľad som teda presunul na ňu, na čo som sa opäť len zamračil. Sarah. Pravú ruku som si strčil do vlasov aby som ich odhrnul, na čo si mohla pekne prehliadnuť rohy, ktoré sa mi ťahali vo vlasoch. Ak si si nevšimla, ja som tiež tak trochu démon. A taktiež ak by chcela už dávno nás mohla zabiť keď sme bojovali s Lilith. Nehovoriac o tom, že pomohla Adele. V jednoduchosti som jej vysvetlil, že Acedii proste nemám dôvod neveriť. A aby som pravdu povedal, v tejto chvíli by som veril skôr démonom ako ľuďom. Musel som si však priznať, že som podozrieval Acediu z toho, že mi akosi pomohla Lilith zneškodniť guľkou, ktorá vôbec nebola určená pre ňu. Nevedel som prečo, ale mal som taký zvláštny pocit. Neveril som, že by sa tej guľke nedokázala vyhnúť po tom všetkom, čo nám predviedla.
Keď mi Sarah v rýchlosti popísala situáciu na chvíľu som sa zarazil aby som mohol premýšľať. Acedia sa však rozhodla zahrať Sarah na strunu, ktorá pre ňu nebola vôbec príjemná, a nebolo sa ani čomu čudovať. V rýchlosti som Sarah položil ruku na rameno a trochu som ho stlačil, aby sa upokojila. Popri tom som sa však stále pozeral na Acediu. Nemohla o tom ako vedieť, manipuloval ňou, nepamätá si čo s ňou robil. Podráždene som povedal smerom k nej a potom som ruku od Sarah odtiahol. Pohľadom som ich obe prešiel a potom som si povzdychol. Budeme sa musieť dostať cez neutrálnu zónu, ktorá je isto plná nakazených. Odchádzame do Nového Soulu. Moje rozhodnutie bolo jasné, na čo som urobil pár krokov smerom k mojej destinácii. Pár krokov, po ktorých som sa ale zastavil a otočil sa na Sarah, aby som sa na ňu mohol pozrieť. Viem, nad čím premýšľaš. Je to až príliš nebezpečné, nevieme, kto tam na nás čaká. Oznámil som jej stroho, na čo som si opäť povzdychol. Ako povedal Andrew, teraz sa môžeš rozhodovať sama za seba. Tvoja tvrdohlavosť ale neprinesie nič dobré. Rukou som si opäť prešiel cez oči. Ale samú ťa tam ísť nenechám. Dúfal som, že Sarah nakoniec svoje rozhodnutie ísť do generálovho sídla prehodnotí, no veľmi dobre som vedel, že jej tvrdohlavosť túto myšlienku rýchle zavrhne. Ako som ale povedal, ak by sa rozhodla ísť tam, šiel by som tam s ňou.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeŠt január 25, 2018 11:16 pm

Acedia sa zahľadela na Zennona ktorý sa snažil brániť Sarah ako len vedel. Mierne nad tým len podvihla oči v istom nezáujme a jednoducho si povzdychla. "Nehovorím o Arthurovy Remington, hovorím o Greenwitchských čarodejniciach. Sarah sa podarilo skoro úspešne vyhladiť všetky čarodejnice len preto aby ona sama mohla byť nesmrteľnou beštiou. Nikto sa ti o tom nezmienil." Acedia ľavú ruku natiahla smerom k Sarah, ktorá vyzerala byť zreteľne zranená jej slovami. Nepamätala sa na nič z toho čo Acedia hovorila, no ten fakt že je jediná ktorá o sebe hovorí ako o Greenwitch, musel značiť to že ostatné osoby z klanu Greenwitch niekde zmizli. Keď však Zennon prehlásil, že sa ide do Nového Soulu, Sarah prekvapene pootvorila oči. Acedia však zostala taktiež celkom zaskočená tým čo Zennon povedal no nijak sa proti jeho nápadu nebránila. Sarah však vyzerala trocha nesvoja keď počula jeho návrh. Nevyšlo z nej však žiadne slovo ktoré by mu oponovalo. Sarah jednoducho rezignovala na čo sa jednoducho vybrala smerom k Zennonovy. Acedia sa medzi tým len letmo rozhliadla po všetkých okolitých mŕtvolách. Ľavú ruku mala stále natiahnutú pred sebou ako keby na niečo čakala. V momente ju však stlačila v päsť čím spôsobila to, že sa všetky okolité mŕtvoly v okolí niekoľkých metrov jednoducho zmenili na prach ktorý sa rozletel všade do okolia. Zennon mohol však vidieť že to nebolo všetko. Tým čo Acedia spravila sa v okolí vytvorila zvláštna magická Aura ktorá pripomínala démonskú no skôr by sa dala určiť ako Acedina osobná. Všetka tá mágia z okolia sa začala vstrebávať do Acedie. Tá sa len pozrela na Zennona pohľadom, ktorý jasne hovoril že sa o tom čo práve spravila nemieni nejako rozrozprávať. "Neutrálna zóna bola vždy špeciálna. Neodsudzuj ich tak skoro len preto že sa nepridali k žiadnej časti." Slová Sarah boli síce celkom tiché no zároveň aj dosť vyčítavé. Bola však pravda čo povedala. Zennon sa v neutrálnej zóne nezdržal moc dlho aby mohol zistiť čo je to vlastne za časť mesta a ako to tam všetko funguje. Saraha to ale vedela. Vedela ako dobre bola neutrálna zóna zabezpečená pred Ruionosou ešte predtým než vypuklo to šialenstvo s Lilith. Oni si jednoducho nepustili nikoho kto vyzeral byť čo i len viac nakazený čím si zachovali istú "čistotu". "Musíme byť ale opatrný. Nechceme naštvať tieňových vládcov neutrálnej zóny." Niečo nové pre Zennonovu hlavu. Mohol však tušiť že niečo ako "gang" alebo "mafia" bude existovať v tejto časti Soulu. V Novom Soule by sa im nedarilo, keďže väčšina obyvateľstva žila vo vonkajšej časti kde bola ďaleko od zvyšku Ruionosy. Starý Soul mal pre zmenu mnoho nakazených ktorý sa do neutrálnej zóny nikdy nedostali. "A osobne si myslím, že pokiaľ chceš vidieť Liaru, tak ju presne tam nájdeš aj zo zbytkom jej jednotky. Pokiaľ nejaký zbytok po tom všetkom vôbec ostal." Dodala už o niečo hlasnejšie.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu

Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Generála Left_bar_bleue1/0Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Generála Left_bar_bleue50/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Generála Left_bar_bleue5/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeŠt január 25, 2018 11:46 pm

Spôsob, akým Acedia začala rozprávať jej bol naozaj podobný, avšak ten povzdych pred tím, ako začala hovoriť sa mi akosi nepozdával. Keď povedala, že nehovorí o Arthurovi mierne som sa zamračil, a keď spomenula Greenwitchky otočil som sa na Sarah, aby som mohol vidieť jej reakciu. Jej slová ma ale úplne zarazili. Nechcel som tomu veriť, ale musel som uznať, že to dávalo zmysel. Nemal som však ako vedieť, čo bola pravda. Acedia v podstate nebola tak úplne z nášho sveta a Sarah si pamätala úplne inú minulosť. V tejto chvíli som nevedel, komu veriť, ale moje rozhodnutie bolo jasné už od začiatku. S mierne podráždenou tvárou som sa pozrel na Acediu, po čom som sa na chvíľku pozrel na Sarah a opäť na ňu. Sama si povedala, že je to to isté. Je to jedno. Povedal som jednoducho, po čom som sa pozrel na Sarah. Dôležité je tu... a teraz.
Bol som rád, keď som videl, že Sarah od svojej pôvodnej myšlienky ísť do sídla upustila. Aj keď som videl, že obe mojim rozhodnutím neboli nadšené ja som to momentálne považoval za najlepší postup. Podľa toho, čo som vedel v Novom Soule sme sa mohli stretnúť najskôr s robotmi, čo mi prišlo omnoho príjemnejšie ako to, čo sa nachádzalo tu. Skôr ako sme sa ale dali do pohybu Acedia spravila zasa niečo veľmi zaujímavé. Doslova absorbovala všetky mŕtvoly, ktoré sa v okolí nachádzali a premenila ich na akúsi mágiu, ktorá bola cítiť podobne ako Acedia. Čo to... Nestihol som dopovedať keď som uvidel s akým pohľadom sa na mňa Acedia pozrela, po čom som sa len potichu zamračil a už som v rozprávaní nepokračoval. Aby som pravdu povedal, v momente, kedy to urobila mi to prišlo zaujímavé, pár sekúnd na to mi to prišlo veľmi, veľmi zvláštne. Nepáčilo sa mi to, a to vôbec. Rozhodne to nebolo niečo, čo by som čakal od tohto hriechu. Ako som ale povedal predtým, bolo to teraz jedno. Sarah mi očividne vyčítala to, čo som povedal. Jej slová mi ale akosi nedávali zmysel. Naozaj som si nemyslel, že by neutrálna zóna bola akási čistá, čo bolo veľmi nelogické vzhľadom na to, akým spôsobom sa Ruionosa šírila, nehovoriac o tom, že nakazení sa tam niekoľkokrát už dostali. Ak by sa tam nakazil čo i len jediný človek, nákaza by sa chovala tak ako sa chová - ako mor. To, v akom stave som videl starý Soul ešte viac upevňovalo môj názor v to, že neutrálna zóna nakazená jednoducho musí byť. Avšak, nebránil som sa prekvapeniu, určite by som radšej privítal ľudí, ktorý dokážu ešte ovládať svoje pudy. Ako však ale Sarah spomenula nejakých tieňoých vládcov zasmial som sa. Výborne. Čokoľvek bude lepšie ako to, čo môžme nájsť tu. Obe si mohli uvedomiť, že mojimi slovami nenarážam len na nakazených ale hlavne na templárov, ktorý sa v Starom Soule mohli nachádzať. Potom Sarah spomenula Liaru, na čo som sa len zamračil. Liara je stále iba žoldnier. Ak ju stretneme... svoj pohľad som zasa stočil na Sarah. Pokúsime sa ju zverbovať. Pár sekúnd ako som ale dohovoril sa stalo niečo zvláštne. V okolí zrazu obe mohli začuť silné prasknutie. Ani nie sekundu na to zo mňa vyšiel tlmený bolestivý vzlyk, na čo som si ruku položil na tvár, v ktorej som mal bolestivú grimasu. V tej chvíli sa znova objavil biely oheň, ktorý vystrelil ako gejzír z mojej hlavy. Toto trvalo len chvíľku, kým nastalo ďalšie prasknutie, po čom mi len z hlavy odpadol kus rohu, ktorý bol v podstate to, čo mi jediné na hlave horelo a ten stále horel aj naďalej na zemi. Ja som jednoducho padol na kolená a začal som hlasne a rýchlo dýchať. Pomaly som sa otočil smerom na kus rohu, ktorý horel na zemi. Rukou som si potom len prešiel po tvári, na čo som ju zovrel v päsť a plnou silou udrel do zeme. V tejto chvíli som neuvažoval nad tým, či to začujú nakazený v okolí. Do riti. Povedal som naštvane, na čo som sa pomaly postavil na nohy a pokračoval som ďalej. Na obe ženy, ktoré šli so mnou som sa iba letmo pozrel. Ideme ďalej.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimePi február 02, 2018 4:19 pm

Sarah pozorne počúvala prv Acediu, ktorá jednoducho zničila telá mŕtvych. Nezdalo sa jej to nijak divné čo samotné mohlo byť Zennonovy divné no v tejto situácií to bolo zrejme úplne jedno. Potom však zamerala svoju pozornosť na Zennona, ktorý povedal, že Liara je iba žoldnier ktorý sa dá naverbovať. V tej chvíli si kúsla do spodnej pery aby nepovedala niečo nesúhlasné čo by vyvolalo slovnú bitku. Náhle sa však ozvalo hlasné prasknutie po ktorom Zennon vydal zvuk umierajúceho zvieraťa. Oheň ktorý z neho však vyšľahol mal istý účinok na Acediu, ktorá rýchlo uskočila od Zennona bokom. Sarah len zarazene pozorovala čo sa to vlastne deje keďže jej to niešlo nejak do hlavy. Keď však zo Zennona opadol roh, ktorý stále horel bielym ohňom, Acedia mierne zvraštila obočie. "Ty niesi z pekla. Aspoň nie z toho nášho." Jej slová zneli celkom odmerane no bolo v nich počuť aj istú fromu strechu zmiešaného zo zvedavosťou. Zennon však náhle vstal na čo sa vybral priamou čiarou do Neutrálnej Zóny. Prvá za ním šla Sarah, ktorá to stále spracovávala. Acedia však ešte chvíľu stála na mieste pozorujúc horiaci roh. Keď už boli obaja dosť ďaleko, učupila sa k rohu ktorý skúmavo pozorovala. "Si náš Mesiáš, alebo naša záhuba ?" Spýtala sa samej seba popri čom začala naťahovať ruku k onomu rohu. Niekoľko centimetrov od neho sa však zarazila a ruku stiahla späť k telu. Pomaly vstala, otočila sa na dvojicu ktorá bola už v diaľke a vydala sa rýchlejším krokom za nimi. "Skôr než Lilith povstane." Povedala si sama pre seba.

Sarah kráčala v tesnom závese za Zennonom bez akéhokoľvek slova. Pohľadom prechádzala z pravej do ľavej strany aby sa uistila či niekde v okolí niesú nejaký nakazený. Celé okolie však bolo posiate iba nejakými mŕtvolami ktoré sa povaľovali v okolí. "Je možné, že sa Templári vrátili ? Ich rád bol zrušený už pred... stovkami rokov. Prečo teraz a čo to spôsobilo ?" Sarah znela celkom zmätene ohľadom toho všetkého. Osobne jej to mohlo byť zrejme jedno keďže bola nesmrteľná no nič to nemenilo na fakte že neverila v Boha, minimálne nie v toho ktorému veria Templári. Plus bola vlkolak čo bol ďalší problém v jej prípade. "Mali by sme odísť zo Soulu úplne. Pokiaľ tu nieje vláda žiadnej strany ale úplná Anarchia, kto to dá všetko do poriadku ?"
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu

Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Generála Left_bar_bleue1/0Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Generála Left_bar_bleue50/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Generála Left_bar_bleue5/100Sídlo Generála Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitimeSo február 03, 2018 1:06 am

Fakt, že Sarah nebola nijako prekvapená tým, čo urobila Acedia mi neunikol, no vzhľadom na to, čo nám Acedia predviedla s mŕtvolou predtým som sa moc nečudoval. Taktiež som sa domnieval, že Sarah necítila to, čo som pri tom divadle cítil ja. Aj napriek tomu to však bolo trochu zvláštne, no v tejto situácii som to úplne ignoroval. Čo som však neignoroval bol výraz Sarah po tom, čo som spomenul to s Liarou. Nepáčilo sa mi to, že Sarah na to nič nehovorí a necháva si to pre seba, no ja sám som na to nič nehovoril a iba som sa mierne zamračil. Potom sa mi stal ten incident. Čo bolo zvláštne bolo to, že Acedia odo mňa rýchlo odskočila. Keď mi potom povedala to, čo povedala neodpovedal som a miesto toho som jej len venoval pohľad, ktorý značil to, že o tom moc nechcem hovoriť. Dalo sa to však chápať aj tak, že som si neni až taký istý odpoveďou. Jej otázka však bola celkom zvláštna vzhľadom na to, že si už určite mohla všimnúť, že svojimi črtmi nespĺňam popis žiadneho bežného démona, ktorého by tam v pekle mohli nájsť. Či to ale bolo tým, že som naozaj pochádzal z iného pekla som si ale nebol istý. Teraz som si nebol istý naozaj... mnoho vecami. Náhle som sa ale rozhodol ísť v pred, ignorujúc obe ženy, ktoré mi robili spoločnosť. Vypadalo to tak, že som niečím bol rozrušený alebo skôr naštvaný, čo im mohlo naznačiť aj to, ako som pred chvíľou udrel do zeme. Ani som si neuvedomil, že Acedia ostala kus od nás. Sarah však začala rozprávať a jej slová sa mi moc nepáčili. Pomaly som zovieral pravú päsť, popri čom som si vypočul slová Sarah. Chvíľku som kráčal ďalej, po chvíli som spomalil a potom som zastal na mieste a otočil sa na Sarah. V tejto chvíli si mohla všimnúť akosi smutného výrazu, ktorý sa však veľmi rýchlo zmenil na opäť skôr naštvaný. Prečo myslíš, že by som chcel naverbovať Liaru? Vytiahol som tému, na ktorú Sarah očividne ešte pred chvíľou nechcela hovoriť nič. Zo sympatie? Kvôli jej sile? Potichu som si výsmešne oddychol nad tým, čo som povedal. Snažila sa zabiť Katherine, Nomad, mňa... a pri tebe sa jej to podarilo. Pohľad som presunul na svoju ruku, ktorú som stále držal zaťatú v päsť. Najradšej by som z nej dostal len to, čo chcem vedieť a urobil s ňou to, čo som mal urobiť hneď. Môj chladný pohľad stále smeroval na moju päsť, ktorú som ale náhle roztvoril. Nehodlám opustiť Soul. Myslel som, že ty to budeš chápať najlepšie. Toto je jediné miesto, kde sa môžem vrátiť. Po týchto slovách som sa náhle otočil. Na Templárov ale sami stačiť nebudeme. Urobím všetko pre to aby som Starý Soul postavil opäť na nohy. Stanem sa novým generálom a znova ho vybudujeme. Môj pohľad náhle preśiel z mojej ruky na Sarah do očí. Ako som povedal aj predtým, teraz mohla jasne vidieť, že ak chcela mohla pokojne odísť, mohla sa rozhodovať sama za seba. Skutočná otázka bola či mi verí alebo nie. Tak či onak, Templárom budeme musieť čeliť skôr či neskôr či chceme či nie. Ak by sme ale teraz odišli veci sa môžu len zhoršiť. Niečo mi hovorí, že len tak neodídu. Vlastne ani nevieme, prečo tu sú. Posledná časť mojej vety smerovala skôr na Acediu ako na Sarah. Nevedel som, či o tom vie niečo viac, avšak mohlo ísť tak nejak aj o to, čo sa stalo s Lilith. V tejto chvíli som si naozaj nevedel urobiť žiadny obrázok o tom prečo by sem vôbec chceli ísť a takto tu vraždiť ľudí.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
Sídlo Generála Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Generála   Sídlo Generála Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sídlo Generála
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Starý Soul-
Prejdi na: