osiris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


osiris
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

 

 Vnútorná časť mesta

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSt február 12, 2014 1:27 pm

Vnútorná časť mesta je miesto v ktorom sa odohráva väčšina rozbrovjov medzi starým a novým mestom.Táto časť je podporovaná mnohými bojovými jednotkami oboch strán pričom streľba je na dennom poriadku. Keď sa však chce človek dostať do novej časti mesta musí cez toto územie prejsť a riskovať ujmu na zdraví alebo zatknutie špeciálnymi jednotkami ktoré túto oblasť prísne strážia.
Vnútorná časť:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSo apríl 11, 2015 11:01 pm

Mikael Ventrue

Stál som niekde v okolí stredných poschodí jednej z budov, ktorá bola obývaná nie len práve ľuďmi. Samozrejme tí tu boli tiež. Predo mnou sa v stene nachádza obrovská diera, pravdepodobne po nejakom výbuchu. Divil som sa, že táto budova ešte stojí. Na chrbte som mal popruhom pripevnenú moju milovanú kopiju a môj hladný pohľad bol upretý na ulicu. Hľadal som obeť... ľudskú obeť. Bol som predsa len hladný. Krv, mäso, duša... nebol som príliš vyberaví jedlík. Bol to však nejaký čas, kedy som si niečo musel uloviť sám. Vlastne bolo toto úplne prvý krát. Tak som bol zvedavý, ako to dopadne.
Nehľadal som však úplne najľahšiu korisť, ktorá by sa tu dala nájsť. To boli asi prostitútky, ktorých ochranka bývala ožratá a zväčša aj dosť ďaleko. Nie, chcel som ochutnať tunajších bojovníkov, alebo ako sa im v tomto svete hovorilo. 
Zozadu sa o mňa obtrela nejaká ženská. Necítil som źiadne teplo, skôr chlad, no zároveň som musel uznať, že vyzerala dobre. Pravdepodobne sa pre to jednalo o upírku.
"Nemám záujem." Odpovedal som strohým hlasom, stále civiac von z trhliny v stene a sledujúc ulice. Prostitútka alá upírka to očividne pochopila, pretože prestala siahať po mojich vreckách v nádeji, že tam nájde nejaké peniaze. Na čo by som u seba nosil peniaze z tohto sveta? Pre mňa podobné veci nemali hodnotu. Nakoniec sa mi pohľad zastavil až na trojicu mužov, ktorý prechádzali ulicami  a v rukách držali útočné pušky. Tento svet mal naozaj zaujímavú technológiu. Na tvári sa mi objavil úsmev, po ktorom som jednoducho vykročil do vzduchu a zoskočil dole. Snáď som tým nikoho nevydesil.
Dopadol som na betónový zničený chodník a dosť očividne som začal kráčať k trojici mužov. Keď som k nim bol bližšie, všimol som si, že je jeden z nich vlastne ženou. Aká to náhoda. Sledoval som ich a popri kráčaní k nim som očakával, že ma nejakým spôsobom okríknu, oslovia či podobne.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSo apríl 18, 2015 9:50 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

"Hej vy! Ano... vy pane! Tady nemáte co dělat!" Ozval se velmi hlasitě jeden ze strážců, ten snědší a okamžitě v ruce držel připravenou zbraň. Zatím však na nikoho nemířil.
"Ale Jacku, prosím tě... vše se dá vyřešit přeci klidně... očividně tento muž neměl v úmyslu se do této části zatoulat a přišel si jen pro radu, jak se z tudy dostat" Odpověděla klidně jejich velitelka a s úsměvem se na něj zahleděla. Oba muži jen nasuchu polkli. Nevypadalo by to, že zrovna někdo jako ona by patřili mezi jedny z nejmilejších a nejpřívětivějších lidí a i přesto se teď k Mikaelovi chovala jako by byla z cukru.
"Navíc nemá chudáček ani pořádnou zbraň, jen jakési párátko, tam na zádech" Ukázala na jeho kopí a znovu se tak okouzlivě usmál. Se svou ochrankou v plné pohotovosti udělala ještě několik kroků kupředu, než se zastavila a pohlédla "muži" před sebou zpříma do očí.
"Tak co tady chceš ty hnusná stvůro z podsvětí" Vyšlo z jejich úst jakoby šeptala dítě na dobrou noc ještě pár hezkých slůvek. Zároveň z každého tónu šel cítit chlad, který se do kůže zařezával jako malé jehličky a její lehká ozvěna ještě dlouho zněla v uších. Její úsměv ale neustále zářil do všech stran a málokdy by si pomyslel, že by třeba mohl být jen falešný. Co bylo však nejvíce udivující byl ten fakt, jak dokázala tak rychle odhalit, o koho se vlastně jedná?


Naposledy upravil Aki dňa So apríl 18, 2015 10:40 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSo apríl 18, 2015 10:17 pm

Mikael Ventrue

Kráčal som stále k nim. Úsmev na tvári bol o niečo širší, než by malo byť zdravé.
"Takže ja tu nemám čo robiť.." Pohľadom som sa otočil späť z bordelu, z ktorého asi siedmeho poschodia som skočil dole na ulicu. Že by tu platilo nejaké statné právo ? alebo tak? Kto vie. Mňa tieto ľudské rozmary príliš nezaujímali. Zastavil som sa až v moment, keď ku mne začala kráčať istá žena. Rozoznal som že to je ľudská žena, prevažne kvôli jej vnadám. Prezrel som si celé jej telo a začal som rozmýšľať, komu by sa dala predať. Nie že by som potreboval informácie. No nejaký priatelia ktorý majú nejakú "moc", by sa spočiatku rozhodne zišli. Spravila však podstatnú chybu. Urazila Elsven. Kopiju ukutú v pekle a jednu z najvzácnejších a najkrajších zbraní, akú som kedy mojimi očami videl.. akú som kedy držal v rukách. Keď som sledovach ich hračky, ktorými strašili ostatných ľudí.. začal som pochybovať, źe by vôbec dokázali preniknúť cez moju pokožku. To určite dokázali, no zatiaľ som to nevedel. Fyzicky som sa s tou zbraňou nikdy nestretol. Spravil som ďalší krok smerom k žene, aj keď ona sa už viditeľne zastavila. Vzdialenosť medzi nami sa teda o krok skrátila a .. ona sa dostala na dosah mojej kopije. Ju som však zabiť nechcel. 
"Vlastne... mäso. Ale tí dvaja by mi mali stačiť." Pohľad som otočil najprv k jednému "zbrojnošovi" a potom aj k tomu druhému. Bolo vidieť, že som sa nenechal tak ľahko vyprovokovať. Na druhú stranu som necítil žiaden strach. Keď je niekto nesmrteľný... strach v jeho očiach nehrá žiadnu rolu.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSo apríl 18, 2015 10:39 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Ten přetrvávající teď už jasně hraný úsměv byl opravdu otravný. Člověk by ji skutečně nejraději ztrhli tvář z těla a co pak teprve démon?
"Víš, ty moje malá sladká princezničko, opravdu ani netušíš, s kým si to tady zahráváš-š-š-š-š" Neslo se vzduchem stále dokola a dokola a každému, kdo tento podivný tón hlasu chvíli poslouchal doslova naskakovali žíly po celém těle. A právě v tu chvíli, v té malé chvíli rozptýlení a také výhody toho, že Mikael skutečně lidi neměl zrovna podseňovat, kapitánka využila. Stačil jeden prudký nádech, po kterém doslova zaječela. Co by však nikdo neočekával, že frekvence zvuku byla tak silná, že doslova vytvořila od jejich úst tlakovou střelu, která zasáhla démona přímo do hrudi. Ten prudce odletěl a prorazil zády stěnu dolního patra budovy, ze které právě před chvílí seskočil. Sám náraz navíc vyvolal tlakovou vlnu, která v okruhu deseti metrů roztříštila veškerá sklad, která ještě jakým si záhadným způsobem držela pohromadě. Po Mikaelovi zůstala jen jakási sotva viditelná letová dráha díky prudkému rozrážení vzduchu.
"Hm... sejměte toho budiž k ničemu" Odplivla si Kayle a její dva strážci namířil své zbraně k místu dopadu a pomalu se tím směrem rozešli. Jejich odpovědí bylo jen dvojhlasné a hlasité "Rozkaz!"
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeSo apríl 18, 2015 10:55 pm

Mikael Ventrue

Naozaj som ľudí podceňoval. Pri jej slovách by som aj podvihol obočím, keby že nejaké mám. Chcel som spraviť ďalší krok a ukončiť to no v tom vykríkla a ja som naozaj nečakal tlakovú vlnu, ktorá ma zobrala na neplánovaný a rozhodne nechcený let. Toto ma prekvapilo. Prestal som tú ženu vnímať ako normálneho človeka.. rozhodne normálna nebola, človek pravdepodobne tiež nie. 
Postavil som sa zo sutín a k zemi som vypľul krv. 
"A to som ťa chcel oš****.." Povzdychol som si. Kopiju som pridržal pred sebou a očami som zažmúril k tých im zbraniam. Mali nejakú hlaveň.. že by nejaké kanóny? Pravdepodobne po ich dráhe po mne niečo vyletí. Moja taktika vlastne bola celkom jednoduchá. Nebyť v dráhe ich zbraní.. a ak už, tak do dráhy postaviť práve moju kopiju. 
Moje umenie s kopijou pravdepodobne nikde na svete nevideli, jednoducho to nebolo možné. Bolo to práve kvôli mojej krvi a kvôli mojim vrodeným schopnostiam. Toto bola jedna z nich, jej pasívna časť. Jednoducho som bol veľmajstrom hociktorej zbrane, ktorej som sa dotýkal.. a že kopije boli moje obľúbené. Rozbehol som sa k nim, no bežal som cik-cakovito, aby sa im horšie mierilo.
"Práve vás ta žena odsúdila na smrť." Vyceril som rad ostrých zubov a roztočil som kopiju tak trocha nepredstaviteľnou rýchlosťou, až to okolo mňa rozvírilo vzduch. Plánoval som ju pri približovaní práve týmto spôsobom, využiť ako štít pred ich strelami.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeŠt apríl 23, 2015 11:15 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

"Nemyslím si" Byla jediná reakce Kayle a malinko se pousmála. Mikael sice mohl být rychlý nebo hbitý, ale ona sama byla dost důležitou osobou, které by nepřiřadili jen tak nějakou ochranku. Tohle byli totiž dvojčata Strikerovi.
Ventrue se dokázal vyhýbat většině kulek a ostatní buď netrefili nebo byli odraženy, což je dokazovala, že to párátko, jak jej Moon nazvala, nebyla nejspíše tak obyčejnou zbraní. Jeho rychlost mu ale v tuto chvíli byla naprosto zbytečná...
Už už se skoro přibližoval a připravoval se ke svému útoku, aby tak ukončil život jednoho z vojáků. Kolem obou dvou se ale náhle zvednu lehký vánek a v mžiku jakoby zmizeli a zbyl po nich jen rozvířený prach. Vzápětí se ale objevil o kus dál, každý na jedné straně a znovu začali pálit salvy střel . Pro tentokrát si však své pozice neudržovali a neustále rychle mizeli a znovu se objevovali o několik metrů dál. Kroužili kolem svého cíle jako supy kolem mršiny a snažili se jej neustále zasáhnout. Každému ale hned mohlo dojít, že to nebyl žádný druh teleportace. Nějakým způsobem totiž tihle ti dva dokázali své tělo zrychlit natolik, že překračovali rychlost, kterou dokázalo prosté oko zachytit. To u začínalo být skutečně nebezpečný.


Naposledy upravil Aki dňa Pi apríl 24, 2015 12:39 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimePi apríl 24, 2015 12:11 am

Mikael Ventrue

"Obyčajné špiny z podradenej rasy, nemajú právu na to, niečo si myslieť." Zasmial som sa, popri čom som jednu z guliek v podstate prečesal na polku. Ich rýchlosť mala svoje nevýhody. Všimol som si, že im trvá trocha dlhšie zamieriť po tom ako ju využijú, aspoň by teda rozhodne malo. Keď sa však obaja "premiestnili" a moja kopija prečesala prach, naďalej som sa sústredil na obranu pred guľkami. Popravde to bola jediná vec, ktorá ma momentálne napadla. Samozrejme som stále mohol útočiť na tú ženu, no tú som si chcel nechať nakoniec. Najprv som chcel rozdrtiť túto jej jednotku pred jej vlastnými očami, aby si uvedomila, že s démonmi sa jendoducho nezahráva. "Obyčajný ľudia.. keď vás chceme mŕtvych.. len sklopíte zrak a čakáte na smrť.. vidím že vás musím naučiť nejaké spôsoby." Cez streľbu a guľky ktoré sa neustále odrážali od mojej kopije, to takmer ani len nebolo počuť. Nebolo to však pre ich uši, ale pre mňa ako takého. Obaja strelci si pri neustálej salve guliek mohli všimnúť, že niekoľko z nich prefrčalo v ich celkom tesnej blízkosti. Ako keby som sa aj počas tohto súboja vyvíjal a guľky sa snažil odrážať tak, aby smerovali späť smerom, od ktorých ich vypustili. Pochopiteľne odrazená guľka nemala ani náhodou takú silu, ako vystrelená.. ani nie polovicu, pravdepodobne by ich to aj pri zásahu, ani nezranilo, pretože na sebe mali nepriestrelné vesty a chrániče. Keď som si však bol istý, že viem akým spôsobom guľky odrážať, počkal som si, kým sa znova nepresunú a v ďalšej salve striel som smerom k nim odrazil guľky posilnené démoniou mágiou. (Teda toto je prvý post aktivácie schopnosti grandmastera) Guľky boli stále zbrane, tým pádom som v ich tesnej blízkosti dokázal podnietiť ich "vôľu" tej mojej a využiť ich ako moje vlastné zbrane. Samozrejme to malo aj vedľajší efekt, ako napríklad sčernanie guliek no.. kto by ich v takej rýchlosti zachytil? Mohli si všimnúť že pri tejto salve, ktorá sa k nim vracala, boli guľky ešte rýchlejšie než pri výstrele.. a pri dopade explodovali. Moja kopija taktiež nabrala čiernu farbu s červenými žilami, ako keby som moju schopnosť viedol do guliek priamo cez ňu.
__
1/2 aktívna časť grandmaster
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimePo máj 04, 2015 8:29 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

Kayle se jen ušklíbla;
"Špína, podřadná rasa, že to říkáš zrovna ty. Jak dlouho si na tomto světě nebyl? Heh. Vůbec nic nevíš a ani vlastně nechápeš. Už dávno tomu je jinak a za špínu jste považováni tak vy. Neumíš si představit, čeho jsou lidi schopní a co všechno i sami způsobili. To už se, ale nejspíš nedozvíš..."
Mikaelova hbitost byla obdivuhodná vzhledem na to, že se dokázal všem kulkám vyhýbat. Byli to ale rychlopalné poloautomatické zbraně, díky čemuž nebylo možné se neustále takhle bránit. Navíc, útok přicházel skoro ze všech stran a když na vás letí desítek malých těles, které mají dvojnásobnou rychlost, než je rychlost zvuku, těžko se všem dlouho budete uhýbat nebo bránit. Přesto náš milý démon dokázal využívat situaci i pro vlastní útok, i přesto, že to bylo skoro nemožné v tomto tempu stíhat. Dvojčata byla ale na takový tah moc dobře připravena. Stačilo snížit o něco sovu rychlost, aby bylo možné jejich pohyb zaznamenat. Jejich manévrování se však mnohonásobně zlepšilo a oni se dokázali kolem všeho prosmýknout jako stín. Už nebylo potřeba ani zastavovat z důvodu vystřelení a střely se doslova objevovali odnikud. Prah se navíc teď mnohem více šířil a po chvíli bylo sotva něco pořádně viditelný. Teď ale zůstávalo otázku, jak oni nadále mohli tak přesně mířit. Skutečně to asi nebyli jen tak obyčejný vojáci a už vůbec ne nezkušený. Očividně se snažili ale neustále hrát na jejich rychlost a špatnou možnost zaměření a měli k tomu důvod. V rovném souboji by totiž neměli šanci, a proto bylo nutné dělat cokoliv, aby nedali šanci Mikaelovi provést jakýkoliv útok přímo na tělo. Kayle se však stále nezapojovala... možná.
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimePo máj 04, 2015 8:42 pm

Mikael ventrue

Obraňovať sa prestalo dávať zmysel. Ich podivná schopnosť ma popravde nepríjemne zaskočila a toto bola jedna z taktík, ktoré mi očividne nevyšli. Musel som si poznamenať, že od teraz budem musieť byť, aspoň kým sám nezosilniem, rozhodne opatrnejší. tento boj predsa len mohol skončiť rýchlo, keby že sa k nim nepribliźujem a skôr na nich zaútočím zo zálohy. Čo však robiť ďalej? Boli naozaj rýchly, no dúfal som, že sú to stále ľudia a aj s rôznymi technickými pomôckami, pravdepodobne tiež museli mať problémy mieriť na rýchlo pohybujúci sa cieľ. To som im teraz dosť uľahčoval, keďže som viac menej stál na mieste. Preto som spravil prudký pohyb. Rozbehol som sa smerom ku Kayle a cez prach a hmlu som sa snažil aspoň čiastočne vyhýbať guľkám. Rozhodne hlavne tým, ktoré by mi znížili rýchlosť. Aj keby ma tu dnes zabili, utrpela by len moja pýcha, keďže by som sa čoskoro znova v tomto svete objavil. Ja som však nechcel, aby moja pýcha utrpela. Plánoval som ich minimálne zobrať zo sebou lebo, oni predsa len neboli nesmrteľný, ako ja. Pocítil som, že moju aktívnu schopnosť neudržím o moc dlhšie, a tak som pár krát popri odrážaní niektorých vybraných guliek prečesal kopijou vzduch, rovnako ako aj zem, na ktorej sa v momente vytvorili obrovské pukliny a trhliny, smerujúce v podstate do okolia.. do budov, ku Kayle a podobne. Bolo vidieť, že všetko čo sa v mojich rukách nachádza a má na sebe tieto "červené" žily, sa mení na dosť nepríjemnú a hlavne nićivú zbraň. Ja som mal v pláne Priamo konfrontovať Kayle a zamedziť im tak tú ich sústavnú streľbu, pretože by hrozilo, že by zasiahli aj ju.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeUt máj 05, 2015 12:16 am

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

Zvířený prach byl skutečně hustý a sám Mikael se v něm doslova ztratil. Jako zázrakem však kulky stále létali jeho směrem i přes nulovou viditelnost. On sám sice mohl útočit také, díky své schopnosti, ale jen naslepo a doufat, že bude mít štěstí a něco trefí. Každého logicky však napadne, jak je možné, že jedna strana trefuje bez problémů a ta druhá nemá ani možnost zaměřit? To bylo skutečně záhadou.
Toto tempo Mikael dlouho udržet nemohl a svým způsobem byl dobrý nápad se zaměřit na Kayle. Jak se říká, usekni hlavu králi a vzdá se jeho armáda. Než se k ní však mohl přiblížit jen na dosah svého kopí, její tělo se doslova rozplynulo jako by tam nikdy nebyla. Prašný opar se ještě více rozšířil a částečně tlumil i zvuky, i když se nedalo přeslechnout náhlé heknutí nějakého muže. Pár sekund na to se ozvalo i druhý a vše jakoby rázem utichlo. Ještě nějaký čas, byla viditelnost zhoršená, než lehký vánek dopomohl k tomu, aby se kolem Mikaela vzduch znovu vyčistil. To co ale viděl, jej muselo buď zaskočit nebo pochopitelně potěšit. Pár metrů před ním totiž stála tatáž žena, po které před malou chvíli vystartoval, ale tentokrát byla cela zakrvácená. U jejich noh totiž leželi obě dvě dvojčata s podříznutým hrdlem. Úsměv na tváři ji však stále zářil na všechny strany.
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeUt máj 05, 2015 8:09 am

Mikael Ventrue

Popravde som netušil, čo sa deje. Po chvíľke streľba ustála a ja som len zaznamenal až pridusené hýknutie. Prestal som okolo seba točiť kopijou, keďže sa na mňa nehrnuli guľky a taktiež som počkal, kým prach trocha ustúpi. Objavil sa mi pohľad na celkom podivný výjav. Namieril som hrotom kopije ku skrvavenej Kayle a jej dvoch podrezaných spoločníkov som si pozrel skôr tak  zbežne. Nezastal som na nich svojim pohľadom príliš dlho. Musel som sa ale pousmiať. Nedávalo mi zmysel, prečo by ich zabíjala.
"Klamal by som, keby že viem o čo ide. Začali ťa nudiť?" Spýtal som sa s nehraným záujmom v hlase. Zatiaľ som s útokom na ňu čakal, no ak si myslela, že ju nechám na pokoji po tom, ako sundala tie dve deterné muchy. Bola na omyle. Veľkom omyle. Popravde som od nej ani nič podobného neočakával, pravdepodobne k tomu ich zabitiu mala dôvod.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeNe máj 31, 2015 9:47 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

"Dá se to tak říci..." Lehce přikývla Kayle a přistoupila o něco blíže.
"Člověk by čekal, že když dostane ochranku nejvyšší kvality, tak když přijde na věc, že se vypořádají s problémem jedna dvě a nenechají mě čekat" Pokrčila rameny a lehce se pousmála.
"Dvě věci opravdu nesnáším.... čekání a nudu. Když už, tak si věci ráda zařídím sama a ne aby mě někdo kdoví jak zdržoval. Navíc, byli to stejně jen špiclové mého nadřízeného. Čekala jsem, kdy se jich budu moct zbavit. Chtěla jsem je původně nechat tobě ale... ne... řekněme napodobeninu chlapa, se s tím skutečně až moc sereš zlato" Lehce na něj mrkla, dala si ruky v bok a tak vyzývavě naklonila hlavu do strany, jak to obvykle dělali ženský, když s někým flirtovali. U ní to byl spíše jakýsi druh provokace.
"Furt se tu jen vytahuješ, tak teď máš alespoň možnost se trochu více ukázat... příšerko" Načež Mikaelovi poslala vzdušný polibek s velkou dávkou sarkasmu. Přeci jen, i ona měla svou jakousi úroveň...
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeNe máj 31, 2015 10:18 pm

Mikael Ventrue

"Tsch.." Kto vie, čo som si o nej myslel. Bola žena, bola človek.. aspoň som z nej nikoho ako démona necítil. Možno patrila k nejakej tejto pozemskej podradnej rase, no stále som ju bral ako mne podradenú. To by som však bral aj démona. Jej správanie sa mi popravde nepáčilo. Áno niektorým démonom mohlo prísť po chuti, no ja som nebol hocijakým démonom. Roztočil som kopiju pri boku a jeden z jej koncov som nakoniec zabodol do zeme. Ľudská ku*va ma nazvala príšerkou.. čo to vôbec znamená? Predsa len také pojmy som v pekle nikdy nepočul.. ani ich nikto nepoužíval. Rozhodol som sa však tiež prehovoriť. Konkrétne reagovať na niektoré z jej slov.
"Hnusíš sa mi.." Povedal som. Bolo ťažké popísať výraz v mojej tvári, keďže som nemal obočie. Pohodil som svojimi bielymi vlasmi a na chvíľku som z nej úplne odvrátil pohľad. ".. ale oboznámim ťa s jednou vecou.. no neočakávam že ju pochopíš." Znova nastala chvíľka ticha.
"Nie som najsilnejší, zatiaľ sám seba neberiem ani ako silného démona, pretože som na vlastné oći poznal monštrá ktoré na tento svet ešte ani nestúpili no.. Som Ventrue.." Zovrel som ruku v päsť. Aj keď som mal isté problémy s vyjadrovaním mimiky v tvári, mohla si všimnúť istého pocitu.. v mojich očiach, hnevu? Nie.. bola to skôr nadradenosť.. cítil som sa ako ten dominantný jedinec, a to malo jednoduché vysvetlenie. ".. bohužiaľ na tomto svete neexistuje až tak veľa čistokrvných démonov, nie zo starodávnych pokrvných línií, no ja jedným z nich som.." Kopiju som znova vyrval zo zeme a začal som k nej kráčať. "Človek ako ty to.. nepochopí. Nemá ako.. no poviem ti jednu, pomerne jednoduchú vec. Ja som Nesmrteľný. Naozaj nesmrteľný. Nehľadaj za tým nič viac a nič menej. Ak by si aj bola schopná poraziť moje momentálne ja. Budeš schopná spraviť to s tým ďalším? A tým potom? Nesmrteľnosť heh.. nechcete vy ľudia, práve to? úbohý.. slabý.. krehký.. ľudia." Bol som od nej už len na pár krokov, keď som kopiju znova roztočil.
"Nehovorím ti to pre to, že som si ťa obľúbil.. ale preto, lebo sa mi hnusíš... a pre to, že tvoju smrť využijem, na posilnenie mojich vlastných schopností.." V tom som znova zaútočil. Bol to rýchly výpad. V podstate "bodnutie" smerom do jej hrude na miesto, kde by mala srdce. Každopádne by ju to nezasiahlo úplne, pravdepodobne len poškriabalo.. no ak by to zanechalo i tú najmenšiu ranku, hrot kopije by sa od rukoväti odpojil a vsunul by sa do nej. Len pár centimetrov.. no každým pokusom o jeho odstránenie by sa zaryl hlbšie.. a hlbšie.
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeNe máj 31, 2015 11:40 pm

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

Kayle ho překvapivě poslouchala. Nebylo známo proč a proč se neustále snažila jej k něčemu vyprovokovat. Každý by si pomyslel, že je to od ní až překvapivá hloupost, ale vše má své důvody. Její úsměv se nezmenšil a ani nenabral nějakého významu. Byl neurčitý a svým způsobem chladný a dokonce zůstával i přes urážky, které byla nucená snášet. Dalo se to však brát jako odplata za to, jak se k němu chovala ona. Stejně si každý ale mohl pokládat otázku, co tím vším vlastně zamýšlela?
Když Mikael zaútočil, Kayle ho ihned asi mohla dosti překvapit svou neuvěřitelnou hbitostí. Jeho úderu se vyhnula ladně a až překvapivě elegantně. Vzápětí se objevila dokonalou hvězdicí za ním a z poza zad vytáhla jakousi tyčku, kterou prudce mrštila a ta se rozevřela do obou stran. Vytvořila se tak jakási kovová tenčí hůl, na jejích koncích se stisknutím tlačítka objevili dva ostré hroty.
"Očividně máš rád kontaktní boj. Proto ti ho také mile ráda dopřeji, jelikož očividně oba máme podobný způsob, jak se s problémy vypořádat" Další z jejich falešných úsměvů, který zároveň zahájil prudký výpad a jednou stranou kopí, směřovanou Mikaelovi přímo mezi obě lopatky. Nebylo však pochyb, že něco takového vyblokuje, takže ihned následovalo několik dalších rychlých úderů. Kayle se kolem něj pohybovala jak kočka, div se po něm neplazila, ale vždy jen lehce proklouzla. Rozhodně se od svých zesnulých strážců v mnohých ohledech lišila.
"Máš o nás mylnou představu, můj milý a o to více o mě. Můžeš mě nazývat člověkem a špínou, ale ne vždy je vše tak, jak to zprvu vypadá. Nevím, kdy si naposledy na tomto světě byl, ale mnohé věci se od té doby změnili a ani nevíš, v jakém směru lidé pokročili. Teď jsou to oni, kdo posílají démony zpátky do podsvětí a teď jsou to oni, co se stali nesmrtelnými... více méně. Bohužel, to je přivedlo i k jejich záhubě a dokud tento svět trochu nepochopíš nebo nezjistíš mé vlastní úmysly, nemáš právo vůbec o něčem podobném mluvit. Lidstvo je možná podřadné, ale jen jeho část... rozdělili jsme se a věř, že já osobně do té podřadné části nepatřím..." Tento démon se v tomto světě měl skutečně ještě dost co učit a pokud by jeho ego brzy nekleslo, vrátil by se tam, odkud přišel dříve, než by si sám dokázal představit...
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimeNe máj 31, 2015 11:56 pm

Mikael Ventrue

Uskočila, v podstate využila podobnú zbraň ako ja a následne rýchlo zaútočila. Jej snaha bola dobrá, rozhodne bola vo využívaní kopije lepšia no.. mňa nemohla poraziť, nie keď vyuźívala rovnakú zbraň, ako ja, ak teda nemala viditeľne väčšiu silu a rýchlosť. Myslí sa taká úroveň, ktorú by schopnosti a skúsenosti nedokázali dorovnať. Neostalo to len v jednom útoku, no v ďalších a rýchlych výpadoch. "Nenechaj sa zosmiešniť.. využívaš ju úplne zle.." Hovoril som úplne pokojným hlasom. Očividne som hovoril o kopiji. Ja som popravde momentálen stál na mieste, a oboma rukami som kopijou otáčal vo veĺkej rýchlosti a v sekvenciách, ktoré boli presne mierené ako obrana proti jej útokom. Nevytváral som však protiútok, čo jej spočiatku mohlo prísť divné. Hral som sa však s ňou, aspoň som si to zatiaľ myslel. Jej slová boli zaujímavé, naozaj vo mne vyvolali záujem. Bola pravda, Že som na tomto svete nie že niekedy, no nikdy nebol. Jej slová však neboli nićím tak úplne novým. Otec ma s týmito vecami oboznámil.
"Neporovnávaj ostatných démonov so mnou, bolo by to veľmi hlúpe.." V sekunde som prešiel do protiútoku. Bol rýchly, no pomerne ťažkopádny. V podstate sa jednalo o ohnanie kopijou okolo celej mojej osi a jej následné uchopenie do jednej z rúk, na čo som jej tupý koniec znova bodol do zeme.
"Ja nehovorím o ľudstve, ako o skupine.. ale ako o rase. Cháp to skôr ako.. prirodzenú selekciu." Navrhol som jej a prudko som k nej vykročil. Bol rad na mne. Nemaznal som sa s ňou. Do mojich výpadov som vkladal celú moju silu. Boli precízne mierené, jednalo sa o sekvencie v ktorých boli spojené ako bodnutia, tak aj seky, využívajúce obe konce kopije. V podstate som pri každom jej pokuse odvrátenia útoku zaútočil druhým koncom, snažil som sa prestrčiť cez jej obranu a zasadiť jej fatálny, aj keď zatiaľ nie smrteľný úder.
"Neprišiel som sem chápať niekoho úmysly.. prišiel som sem tento svet pokoriť. Bude mi to trvať desaťroćie? storočie? Milénium? Na tom nezáleží... "
Návrat hore Goto down
Akinator

Akinator


Počet príspevkov : 27
Join date : 09.11.2014

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue65/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimePi júl 10, 2015 10:18 am

~Kayle Moon, kapitánka 3. oddílu a její ochranka~

Strážci:

Kayle Moon:

"Hloupé by bylo myslet si, že dokážeš lidstvo porazit a tento svět pokořit, když máš problémy i se mnou..." Zareagovala pohotově s úsměvem Kayle a hbitě se vyhýbala všem jeho útokům. Po většinu času se vlastně věnovala samotné obraně, než útoku a nechávala tak Mikaelu docela dost prostoru na další reakce. Jeho útoky byli rychlé a silné a samotný trochu těžkopádný útok celou délkou kopí, který provedl, by byl nejspíše smrtelný, kdyby Kayle nepadla na kolena a neproklouzla v ohybu za démonovi záda a vzápětí svou tyčí vyblokovala nadcházející útok. Dávala přednost hbitosti a rychlosti, než samotné síle a drastické obraně, která by jistě způsobila pár nepěkných modřin. Bylo ale jasné, že i ona se držela zpátky a spíše si s Mikaelem hrála jako kočka, která se kolem něj neustále točila a prosmýkala, div se po něm neplazila. Kdo by však celý jejich souboj sledoval, každého by nejspíše překvapilo to, jaké pohyby Kayle dokázala vytvořit a při nějakých ohybech by si nejeden člověk pomyslel, jestli má vůbec nějaké kosti. Prudké výpady řešila hbitými úhyby a silné seky odrážela svou zbraní a po většinu času je sváděla do stran. Nikdy ale nezůstávala na stejném místě a každou chvíli měnila strany nebo pozice svého postavení, takže o to více bylo problematičtější ji zasáhnout. Bylo však znát, že celý proces "nezásahové obrany" ji dává ve velké míře zabrat, jelikož frakvence úderů a dalších postupů Mikaela byli velice intenzivní a pokud by se nejednalo o člověka s její kondicí a výcvikem, nejspíše by už dávno ležel na zemi.
"Furt zmiňuješ to, že tě nemám s nikým srovnávat, že mluvíš o lidech jako o rase a že i kdyby ti to mělo trvat věky, tak nakonec svého cíle dosáhneš. Nenapadlo tě ale ani na chvíli, že pokud má lidstvo potenciál, který svět démonů ještě nikdy nezpoznal a ty sám si byl překvapený, že nejsme jen pouzí červi, který se nedokážou bránit, takže by si sám tento svůj cíl nemusel zvládnout? Lidí je mnoho a mnohé se změnilo za tu dobu, kdy démoni vkročili na svět a jeho zkáza byla nevyhnutelná. Tvoje moc může neustále sílit, ale pokud budeš spoléhat jen sám na sebe, nikdy tento úkol nezvládneš. Rasy se po čas generací neustále vyvíjí a i když ty budeš svou moc navyšovat, lidé taky a vždy výsledek nakonec skončí stejně. To je tragický a nevyhnutelný konec všech kdo si myslí, že sami dokáží ovládnout svět. Bohužel tě ale musím zklamat, nikdy to nikdo nezvládl bez toho, aby dostal výpomoc druhé strany" A jen jak to Kayle dořekla, prudce uskočila a a rychlým výpadem zaútočila Mikaelovi přímo na hlavu.
"Skončíš tak, jak skončili všichni, kteří se o to již pokusili... zničen a zapomenut" Těsně před zásahem ale udělala jakousi přikrčenou otočku, přičemž svou zbraň uvedla do rychlé rotace, což následovalo několik velice rychlík seků a výpadům z různých stran, které  měli i jistý obraný faktor vzhledem k rotaci a celkovým pohybům zbraně.  Tyto útoky však neměli za následek zranit, ale spíše oživit jejich celkový souboj, aby Kayle nakonec nebylo vyčítáno, že se neustále všemu vyhýbá a nedává tak větší možnost přímému kontaktu. O to přeci tomuto démonovi také i šlo...
Návrat hore Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 20
Join date : 06.03.2015

Charakter
Level:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/0Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue1/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Vnútorná časť mesta Left_bar_bleue0/100Vnútorná časť mesta Empty_bar_bleue  (0/100)

Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitimePo júl 13, 2015 8:19 pm

Mikael Ventrue

"Hmmm.. to je vlastne celkom zaujímavá myšlienka." Pohodil som hlavou, popri čom som znova prečesal roztočenou kopijou v obrannom manévri ktorým som odklonil jej výpad od mojej hlavy mimo. Prerušil som náš boj, pretože som pomerne jednoducho odstúpil z jej útočnej zóny a presunul som sa mimo dosahu jej kopije, pri čom som ďalej nepokračoval v útokoch.
"Na jednu stranu chápem tvojim slovám. No na druhú viem, že máme o rôznych veciach dimenzionálne odlišné názory." Položil som si kopiju na rameno a pohodil som striebornými vlasmi.
"Povedz.. chceš sa stať démonom?" Pozrel som sa na ňu s pomerne povýšeneckým no vyzývavým úškrnom. Vedel som, že nie som schopný z niekoho démona spraviť, zatiaľ nie.. no taktiež som vedel, ako sa k týmto schopnostiam dostať.. že by som po pomerne naozaj malej návšteve znova išiel do pekla? Kto vie.. aj keď by otca sklamalo, keby že sa tam vrátim v podstate bez skúseností, s mojou súčasnou silou o ktorej som si uvedomoval, že nebola nič moc. Istým spôsobom ma táto žena oslovila, prinútila zamyslieť sa. No na druhú stranu to bol stále len človek, Ktorý démon by počúval človeka? vysmiali by sa mi moji vlastný, vysmial by sa mi otec, vysmiala by sa mi matka a v najhoršom prípade by mi bol odobraný môj dar, aj keď som si nemyslel, že niečo také bolo možné. Predsa len, koľko démonov bolo večných? Až tak veľa ich nebolo.. aspoň podľa mojich informácií.
"Nehovorím že by som to dokázal zariadiť teraz.. no príde mi to tak, že narážaš na to, aby som ťa prijal ako svojho miniona?" Pokrčil som ramenami.
"Muselo ti pri našom stretnutí dojsť že s rovnakou zbraňou proti mne nemáš šancu.. to proste nie je možné... a doteraz si ani poriadne nezaútočila..." Znova som sa odmlčal. "Tak hovor.. som zvedavý čo z teba vylezie teraz.." Dodal som ešte ku koncu a následne som len čakal na jej reakciu. Kopiju som si oprel o ramená a ruky som si cez jej rúčku prevesil. Bol to dosť.. nebojový postoj. Ako keby som sa svojmu okoliu vysmieval.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vnútorná časť mesta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vnútorná časť mesta   Vnútorná časť mesta Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vnútorná časť mesta
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vnútorná časť mesta
» Centrálna časť mesta
» Vokajšia časť mesta
» Vokajšia časť mesta
» Centrum mesta

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Starý Soul-
Prejdi na: