osiris

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“I don't want to die without any scars.” - Osiris

Share | 

Vokajšia časť mesta

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Lemonko
Admin

Počet príspevkov : 474

OdoslaťPredmet: Vokajšia časť mesta   St február 12, 2014 1:24 pm

Vonkajšia časť mesta je prevažne tvorená budovami ktoré postavila vláda pre bežný život no pri začiatku všetkých rozporov sa všetci ľudia presťahovali do centra mesta. Momentálne v tejto časti mesta žijú prevažne nájomný vrahovia, lovci pokladov a mnohé iné bytosti ktoré nemali možnosť sa dostať do centra.

Vonkajšia časť:

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
Krumla

Počet príspevkov : 23

Charakter
Level:
1/0  (1/0)
xp:
1/100  (1/100)
Prekliatie:
0/100  (0/100)

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   Pi september 04, 2015 8:07 pm

Aruru

Ležala som na streche jednej z budov.. teda, pôvodne to nebola strecha ale normálna podlaha približne takého desiateho zo štrnástich poschodí no, keď do strechy vletíte takou rýchlosťou.. zvykne "povoliť". Hlavne ak sa jedná o starú opustenú ap olorozpadnutú budovu s narušenou statikou, ktorú som si pre môj "pád", alebo skôr "prílet" vybrala. Keď zhora to všetko vyzeralo tak pevne a normálne. Môj pôvodný plán sa od mojej terajšej situácie viac než líšil. Chcela som doplachtiť na budovu a ukázať tomuto svetu, že sa nemusí báť.. že tu ešte stále existuje taká čistá bytosť ako ja. Nom.. strecha sa pod mojimi nohami rozborila a ja som na "terajšej" ani nie tak stála, ako skôr ležala.. v sutinách, zavalená rôznym bordelom, s potrhaným ešte aj tým kúskom oblečenia s ktorým som sem došla a roztrapatenými výrazmi. Pridajme k tomu až zúfalý a nevedomý pohľad.. úplný blázon. No podarilo sa mi postaviť a prejsť k okraju jednej z parapiet. Bolelo ma celé telo.. spadnúť na zem nie je nič moc ani pre anjela. No nevedela som že je na tom statika tejto budovi tak zle. Shit ani som nevedela čo to je statika. V momente, keď som sa oprela o parapet jedného z okien, ten sa.. tak nejak rozpadol. Vážne.. muselo to tu veľa cigáňov preloziť aby takto poškodili kovovú konštrukciu celej tejto v minulosti výškovej stavby. 
To malo za následok moje prepadnutie sa cez neho a.. ja som už znova letela.
"Nie nie nie nie!" Na poslednú chvíľu som roztiahla krídla. Strmhlavý pád sa však vyrovnáva ťažko a aj keď sa mi to podarilo, zobrala som zo sebvou niekoľko stánkov, povalila niekoľko ľudí a pri naberaní výšky dokonca aj prerazila ešte stále zasklenené okno do jednej.. celkom inej budovi. Toľko šťastia v jednom dni. Keby že nie som anjelom, začala by som nadávať.  Rozvalila som sa na zemi v danej budove a trocha sarkastickým pohľadom som skúmala strop.
"To ma.. eh.." zarazila som sa a skúsila som pohnúť prstami na rukách.. šlo to, teraz nohami.. tiež to šlo. Teraz zvyšok tela.. ako napríklad krídla. nakoniec som sa znova postavila a pri otočení sa k východu, som krídlami povalila niekoľko.. vecí, ako napríklad lampićku na stole, nejaký starý počítač. Nejakého debila ktorý na mňa pozeral ako na spasenie a ďalšie množstvo sekretárskych vecí na ostatných stolov. Zarazila som sa, pretože mi to prišlo ako vytvorenie dosť nepríjemného bordelu. Nepatrila som sem.. bože prečo sem niekto ako ja musel ísť? 
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   Pi september 04, 2015 9:45 pm

Pekný let, vážne. Ten anjel dokázal zdemolovať viac vecí než majster v Angry Birds a za to krásne pristátie by dostal minimálne deväť bodov z desiatich. Toto divadlo však isto prilákalo niečo viac než len udivené pohľady ľudí ktorým sa pohľad na niečo takéto len tak nedokázal naskytnúť. Netreba opomenúť ani to, že anjel zo seba vydáva svoju čistú auru ktorú dokáže vycítiť dobre vycvičený mág ale aj démon najnižšej úrovne. Tento anjel mal však smolu, že ani jedno z toho sa nekonalo ... nie tak úplne. Do dverí kde to mal onen anjel nasmerované sa postavila nejaká žena ktorá sa oprela o zárubne a milo sa na ňu usmiala. "Ale ale ... ahoj kráska." Žena vyzerala byť v celkom dobrej nálade aj napriek tomu ako vyzerala. Oblečenia toho na seba nemala moc no to jej aj tak moc neprekážalo keďže bola viac-menej zahalená krvou ktovie od koho. V pravej ruke držala rukoväť kordu ktorý však nikde nebol čo mohlo znamenať len to, že sa ulomil v nejakom boji alebo má táto žena naozaj zvláštnu úchylku na boj z rozbitými zbraňami. Ľavú ruku mala na prvý pohľad prostetickú no zrejme bola na ňu zvyknutá a nejak moc jej neprekážala. "Pekný let ... naozaj. Prišla si sem len tak ničiť okolie alebo si tu snáď pre nejaké vyššie účeli ?"

Tajomná žena:

Návrat hore Goto down
Krumla

Charakter
Level:
1/0  (1/0)
xp:
1/100  (1/100)
Prekliatie:
0/100  (0/100)

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   Pi september 04, 2015 10:04 pm

Aruru

Plánovala som odísť tento krát dverami. Aj keď kam potom? Nemala som rada uzavreté priestory.. Pre všetky istoty som zamaskovala svoje krídla, aby som s nimi ešte niekomu neublížila. Keď som bola na odchode, do cesty sa mi postavila pomerne zaujímavo vyzerajúca žena. Jej vzhľad ako tkaý ma nijak moc nešokoval. Dokonca ani krv či jej správanie. Predsa len som tu bola ako tkaý vyslanec z nebies ktorý zem prišiel očistiť od hereticov a rôznych monštier.  Poznámku o mojom letu som prešla len s mlčaním a ľahkým ospravedlňujúcim úsmevom.
"Ospravedlňte ma, neprišla som sem robiť problémy." Ospravedlňujúco som sa uklonila a následne som spravila krok k žene. Teda chcela som prejsť ďalej. Aj keď čo po tom? Nevyzeralo to ale tak, že by ma len tak nechala prejsť. Vlastne som jej zabudla odpovedať na druhú otázku. V duchu som si dala facepalm a znova som sa ospravedlňujúco usmiala.
"Prišla som očistiť svet od všetkého zlého." Bol to naivný cieľ, no ja som ho dostala rozkazom. Sama som si uvedomovala že to bolo v mojej situácií trocha nesplniteľné. Keď som naklonila hlavu na stranu, vlasy mi padli z ramien a takto siahali takmer až po zem. Táto žena sa mi kvôli nejakému záhadnému dôvodu pozdávala. Bolo to divné? Kto vie.
"Viete mi povedať kde by som niečo zlé vedela nájsť?" Usmiala som sa, ako keby som sa práve pýtala na to, koľko stoja rožky v Tescu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   So september 12, 2015 1:00 pm

"Problémy neprišiel spraviť nikto kto spadol tam zhora zlatíčko." Ukazovákom si to namierila smerom na strop aby jej naznačila ako to vlastne myslí. Keď sa však uklonila a spravila k nej krok len sa zarazila no nedala to nijak najavo. Avšak s príchodom druhej otázky bolo jasne vidieť, že sa pousmiala no v jej vnútri sa chcela začal jasne smiať na plné pľúca. Ľavou rukou si pretrela tvár na čo len prevalila očami. "Tak ty chceš nájsť niečo zlé ... ? To si prišla na výborné miesto krásavica. Poď ... ukážem ti niekoho koho môžeš očistiť v jeho mene." Rukou naznačila aby ju tento anjel nasledoval po čom sa sama vydala do ulíc. Teraz, keď bola anjelovi chrbtom sa začala usmievať naozaj zvláštne pri čom sa jej oči zmenili na čisto čierne. "Máš tu mnoho práce pokiaľ chceš očistiť svet od všetkého zlého. Na šťastie si ale narazila na tú správnu osobu ! Práve som robila to isté takže si môžeme pomôcť navzájom." Keď žena natočila hlavu smeť na toho anjela už mala oči opäť normálne a na tvári milý úsmev. "Volám sa Eliz mimochodom." Eliz si uvedomila, že sa jej nepredstavila čím to vlastne teraz všetko napravila. Na druhú stranu vedela, že keby neprezradí svoje meno, táto žena sa určite onedlho spýta už len zo zvedavosti. "Uvidíme koľko zábavy si s tebou užijem skôr než ti to dôjde." Prešlo jej mysľou keď zastavila pred budovou ktorá bola na prvý pohľad opustená. "V tejto budove sa nachádza hniezdo nečistých. Treba ho vyčistiť celé do základov." Eliz trhla rukoväťou svojej zbrane na čo sa jej z nej vysunula menšia čepeľ. "Zbaviť sa maximálne dvadsiatich nečistých nieje síce nič moc, ale na druhú stranu je to dobrý prvý krok k zmene tohto sveta. Nemám pravdu ?" Rukou naposledy naznačila aby šiel anjel prvý s tým, že pôjde hneď za ňou.
Návrat hore Goto down
Krumla

Charakter
Level:
1/0  (1/0)
xp:
1/100  (1/100)
Prekliatie:
0/100  (0/100)

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   So september 12, 2015 11:11 pm

Aruru

Ťažko povedať, čo v mojej hlave táto osoba vyvolávala. No povedala som si, že nemám dôvod jej neveriť. Možno celkom naivné no už to bolo nejaké to tisícroćie, čo som naposledy na zemi bola. Všetko tu bolo také nové.. a popravde som si povahy ľudí nikdy príliš nebrala k srdcu.. teda ľudí a ani niečoho iného.
"Ah, vedela som že mi budeš vedieť poradiť." Usmiala som sa a začala som za ňou kráčať: Zasmiala sa.. nom, nie že by som ja počula niečo vtipné. Možno bola len veľmi veselým človekom, kto vie. Očividne robila.. to isté? Vážne? To bolo fajn, aspoň som tu na všetko nebola sama. Alebo aspoň nebudem? No kto vie, uvidíme čo tam na mňa vybafne.
"Moje meno je.. Aruru, nazývajú ma tiež babylonským kľúčom." Predstavila som sa. Predsa len som nikdy nemala zakázané povedať o svojom mene, o svojej prezývke .. a tie reči o tom aby som nikomu neverila som jednoducho nebrala vážne. Obe sme sa ocitli pred nejakou budovou, ktorá mohla mať tak päť poschodí a bola pomerne opustená. Alebo to tak aspoň spočiatku vyzeralo?
"Hmm.. takže.. tu sa nachádza to zlo a tak?" Usmiala som sa, po čom som len v pravej ruke sformovala *Odpovedač*. Alebo respektívne meč, ktorý mohol zľahka pripomínať bastard so zlomenou čepeľou pomerne blízko rukoväte. Pôvodne som to tu chcela zrovnať so zemou ale načo? Chcela som vidieť ako títo nečistý vyzerajú  a akým spôsobom rozmýšľajú či bojujú.. and stuff. Keď naznačila aby som vošla prvá, len som prikývla a tak sa aj stalo. Už mi nezavadzali krídla, keďže som ich "schovala". Pripomínala som pomerne normálneho človeka s podivnými tetovaniami po cleom tele a neprimerane dlhými zlatými vlasmi.. klasický blbo prestrojený anjel.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vokajšia časť mesta   

Návrat hore Goto down

Vokajšia časť mesta
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Starý Soul-
Prejdi na: