osiris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


osiris
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

 

 Sídlo Vodcu

Goto down 
+2
Krávasu
Lemonko
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSt február 12, 2014 1:17 pm

First topic message reminder :

Sídlo vodcu sa nachádza v strede starého Soulu. Samotné sídlo pôsobý opustene a zničene no život vo vnútri je naozaj veľký. Všetci vojaci ktorý chcú misie alebo si potrebujú najať spoločníka sa musia dostaviť práve do tohto sídla.
Sídlo vodcu:


Naposledy upravil Lemonko dňa Ut júl 28, 2015 2:32 pm, celkom upravené 7 krát.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net

AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe máj 31, 2015 3:22 pm

"Ak to znova urobíš tak ťa Generál zabije osobne a ver mi, to už nerozchodíš." To čo Nomad prehlásila znelo naozaj vážne. Zbytky štít ktorý na nej držal sa začal pomaly rozpadať čo na chvíľu vytvorilo toľko hluku, že Nomad nemohla ďalej rozprávať. Pri náraze štít na zem sa časti rozbil ešte na menšie kúsky ktoré následne začali miznúť ako keby vôbec neexistovali. "Štít, čo iné ?" Nomad venovala Zennonovy menší úsmev no vedela, že to zrejme nieje presne to na čo sa pýta. "Konkrétne je to schopnosť ktorú tak nejak ovládam. Zajímavé, že ?" Hneď potom však prehovorila Lucy ktorá o Generálovy prehlásila, že je to jeden z najväčších parchantov v Soule. Zamračila sa no nič jej na to nepovedala ani nespravila vzhľadom na to, že o Lucy nič nevedela a taktiež bolo zrejmé, že nieje ani v armáde. Všetko to čo však ďalej povedala o robotoch ju celkom prekvapilo. Skôr než stihla niečo povedať sa Zennon spýtal odkedy je Lucy Zennonovým právnikom na čo dostal okamžitú odpoveď. "Ste celkom zvláštny tým, viete o tom ?" Ukazováčikom na pravej ruke behala medzi Zennonom a Lucy aby jasne naznačila koho tým myslí. To čo však nasledovalo od Lucy ju už naozaj prekvapilo. "Odkiaľ vieš niečo o modeloch robotov ? Žiaden bežný človek a ani väčšina mechanikov ani len netuší, že niečo ako model robota existuje." Podozrievavo sa zahľadela na Lucy čakajúc nejakú odpoveď ktorá by ju uistila v tom, že má proste len šťastie alebo je to nejaká sčítaná osoba. "Jedná sa o staré modely Project II. Sú to v podstate úplne prvý roboti ktorý majú samostatnú UI tvorenú z ľudských spomienok. Pri modeloch z Project I by to bolo omnoho ľahšie vzhľadom na to, že všetky mali spoločnú UI ktorá bola ťažko chránená no tieto modely ... povedzme, že sú oveľa viac ľudskejšie než tie staré a preto sa aj správajú viac ľudsky." Očami prešla späť na Zennona ktorý sa začal pýtať na náboje a granáty. Nesúhlasne zavrtela hlavou. "Žiadne granáty používať nebudete, jasné ? V tej oblasti sa nachádzajú civilisti a preto by to bolo o to nebezpečnejšie." Na pokračovanie jeho otázky len ukázala prstom na skriňu ktorá vyzerala, že je zamknutá na zámok no pri bližšom skúmaní mohlo Zennonovy dôjsť, že zámok nieje zaistený. "Project II má vo väčšine prípadov mäkké tkanivo i keď sa vyskytli aj také modely ktoré majú ochranný štít."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe máj 31, 2015 5:00 pm

Keď som prebil svoju snajperku prehliadol som si ju a potom som len kývol hlavou a prehodil si ju cez plece. Následne na to som z púzdra na opasku vytiahol pištoľ, ktorú som taktiež prebil. Celý čas, čo som si pripravoval zbrane som počúval Lucy, ktorá najprv povedala niečo o generálovi, na čo som sa len trochu zamračil a potom niečo o robotoch. Keď však povedala, že sa postará o to, aby som neprišiel o ďalšie oko pozrel som sa smerom na ňu. Nepotrebujem nikoho, aby sa o mňa staral. A uisťujem ťa, že prídem o oko najskôr až po tom, čo skapem. Oznámil som jej a potom som sa pozrel smerom na Nomad. Keď mi povedala, že pri ďalšom neuposlúchnutí priameho rozkazu ma generál popraví musel som sa zasmiať. Ako som povedal, urobil by som to znova. Povedal som a potom som si ešte prezrel štít, ktorý opadával z Nomad a trieštil sa na zemi ako keby bol z toho najkrehšieho materiálu, aj napriek tomu, že pred chvíľou zastavil guľku vystrelenú z bezprostrednej blízkosti. Zaujímavé. Povedal som si pre seba, na čo som vytiahol balíček cigariet, jednu som si strčil do úst a následne zapálil. Na poznámku Nomad o tom, že sme zvláštny tím som sa len potichu zasmial a následnú konverzáciu medzi Lucy a Nomad som počúval len jedným uchom, keďže som tomu ani moc nerozumel. Roboty nebolo niečo, čo by ma moc lákalo, aj napriek tomu, že našim nepriateľom boli často nielen ľudia ale aj roboti. Keď som však začul, že Nomad povedala, že nebudeme používať granáty, keďže sa v oblasti nachádzajú civilisti pozrel som sa smerom na ňu a zamračil som sa. Civilisti? Spýtal som sa jej v rýchlosti a potom som okamžite vyštartoval smerom ku skrini, ktorú som rozvlalil a začal som sa v nej hrabať, popri čom som niektoré veci hádzal rovno na zem. Do prdele. Zanadával som a vzal som si 2 zásobníky, ktoré boli v skrini. Bohužiaľ, náboje do snajperky sa mi nepodarilo nájsť, takže všetko, čo mi zostávalo bolo 7 nábojov kalibru 50.
Zásobníky som si schoval a vybehol som smerom von z budovy. Lucy, ideme!
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe máj 31, 2015 5:28 pm

Jakmile padla slova o tom, že jsou zvláštní tým jí jen cukly koutky rtů do neskrývaného pobaveného gesta, který u ní nebyl vidět jen tak často. Jako kdyby se nemohla rozhodnout, jestli se má smát na celou místnost, nebo to nechat být a zachovat si tak vážnou a klidnou tvář. Ah Nejspíš máš naprostou pravdu Nomad. Není moc lidí co by o nich mnoho věděli. To bude asi ten rozdíl mezi mnou a jimi. Projelo jí skoro automaticky hlavou avšak nic na to neřekla. "Mám svoje zdroje." To bylo to jediné, čím to celé komentovala. "No jo, lidé si vytvořili stroje, které měli být víc jako lidi. Ale nikoho nenapadlo, že lidi mají tendenci odporovat. Tohle se dalo čekat. I když co si budeme povídat, čím více lidskosti, tím více je z toho nakonec problémů." Mluvila o tom, jako kdyby o tom sama něco dobře věděla ale nijak zvlášť se k tomu nevracela. Ba Nomad skoro nevěnovala pohled, jako kdyby šlo o naprosto nudné a obyčejné téma, které by se dalo použít pro jakoukoliv jinou konverzaci. "Civilisti? No, hezký. To ale neznamená, že v nejhorším případě z nich zbide hromádka suti." Nejspíš si oba dva mohli všimnout, že Lucy u sebe neměla žádné viditelné zbraně ale chovala se tak, jako kdyby jí nějací roboti vůbec nerozhodili. Jakmile Zennon ale pronesl že jdnou, skutečně se od srdce zasmála. "A pak že nikoho nepotřebuje he?" Tento dodatek byl spíš jakýmsi pobaveným zamručením na jeho triko. A tak se vydala s klidným krokem, jako kdyby se nic nedělo přímo za ním. Přímo do ulic.
Návrat hore Goto down
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo júl 11, 2015 3:43 am

Ako som sa približovala k sídlu zdalo sa mi, že je ďalej a ďalej, no bolo to skôr tým, že ja som nevedomky spomaľovala. "Dúfam, že bude v poriadku. Nerada by som ju znova naháňala po Soule." Zhlboka som sa nadýchla, na čo som to ale hneď ľutovala, keďže som sa začala takmer okamžite dusiť. "Shit.. this smell.." Zanadávala som si znechutene v mysli a zastavila som sa pred dverami. "Keď tak nad tým premýšľam.. už tu nie sú tie mŕtvoly. Kto ich stihol odpratať?" Napadlo ma len tak by the way, ale nijako som sa nad tým nepozastavovala, keďže som si chcela už len niekde v bezpečí aspoň na chvíľu posadiť a odpočinúť si. Po vstupe dnu som sa ale rozhliadla. "Well.. kde by to tak mohlo byť?" Poškriabala som sa na hlave, pri čom som sa teda vybrala jediným smerom kade som šla a to do medickej časti. Ako som tak pomaly postupovala ďalej, moju pozornosť upútali všelijaké súčiastky a kúsky železa pri jednej chodbe, ktorá smerovala ako keby do suterénu. "Hmm.." Zamrmlala som si pre seba a chvíľku som ešte nehybne hľadela na tú chodbu. "Okej, čo môžem stratiť." Podvihla som trochu ramená, na čo som ich následne uvoľnila a vošla som do tej chodby. Naozaj smerovala dole a čím ďalej tým viac to vyzeralo ako tá časť o ktorej mi hovoril Generál. Hlasy a zvuky, ktoré som počula už pri vstupe do chodby boli teraz už omnoho zreteľnejšie. Jeden hlas tam bol ale najviac výrazný a patril očividne žene. Akonáhle som sa dostala do tej očividne technickej časti, naskytol sa mi pohľad na hŕstku technikov, ktorých tam z mne neznámych príčin okrikovala Nomad. Nechcela som ju teraz rušiť, tak som sa len oprela o nejaký väčší stroj, ktorý vyzeral aspoň ako tak stabilne a čakala som na vhodný moment. Už na pohľad som vyzerala vcelku vyčerpane, no snažila som sa to ako tak zakryť miernym úsmevom, ktorý sa mi rysoval na perách pri pohľade na Nomad. "Ona si asi nedá ani chvíľku pauzu." Mierne som pokrútila neveriacky hlavou a pokračovala som v jej sledovaní.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimePo júl 13, 2015 11:51 pm

Nomad stála v stredje miestnosti o veľkosti stredoškolskej telocvične. Ona samotná pohadzovala rukami zo strany na stranu komandujúc všetkých naokolo ako keby jej to tu všetko patrilo, čo vlastne bola tak nejak pravda. Keď si jeden z technikov všimol Katherine, ihneď prestal v práci aby mohol pribehnúť za Nomad ktorú poklepal po ramene. "ČO JE ?! Nevidíš, že sa tu snažím pracovať na to, aby sa to tu nerozpadlo ako kus kovoštoru ?!" Keď však technik objasnil, že prišla Katherine, Nomad ihneď položila všetky veci bokom aby sa mohla otočiť na Katherine ktorá bola opretá o jeden zo strojov. Pomalým, ale zato výrazne naštvaným krokom sa dostala až k nej, schmatla ju pod krk a snažila sa ju vyzdvihnúť do vzduchu no jej fyzická stavba jej to nedovoľovala a tak ju nakoniec pustila aby sa mohla zhlboka nadýchnuť. "Ty ... ty máš jedno šťastie." Ukazováčikom na pravej ruke štuchla Katherine do kľúčnej kosti. Katherine hneď mohlo dôjsť, že Nomad už vie o Katheriniom pripojení sa k odboju čo momentálne aj dávala hlasne najavo. "Aj po tom, čo som ťa prosila, varovala, ZAPRISAHALA ! Ako si mohla ?!" Tentoraz ukazovák zaryla do jej kože a mierne ju odtlačila bokom. Toto trvalo ešte niekoľko sekúnd no ukazovák sa jej následne zlomil a tak len slabo tľapla päsťou na jej telo. "Čo ti povedal, že ťa donútil pridať sa k odboju ...?" Spýtala sa nakoniec skleslo spoločne s čím mierne sklopila hlavu. V tejto chvíli nevedela pochopiť ako sa Generál dokázal dostať Katherine do hlavy a spracovať ju do takej pozície, že dobrovoľne súhlasila. Katherine teraz mohla vidieť Nomad v šedej mikine, bez masky a vlasmi uloženými do dvoch copov. Výzorovo bolo jasné, že je znavená no stále sa prebíjala z pocitom únavy aby mohla dokončiť svoju vlastnú úlohu.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 12:47 am

"Nomad Nomad.. tebe z tohto stresu pukne žilka za chvíľku." Povzdychla som si, na čo som pozrela na jedného z technikov, ktorý si ma všimol. V ten moment prestal v práci a išiel za Nomad, od ktorej dostal dosť veľkého sprda. Ako jej vysvetlil vo co go, Nomad odložila všetky serepetičky čo mala zrovna po ruke a vybrala sa dosť naštvaným krokom smerom ku mne. Z jej pohľadu mi už došlo, že je zrejme na mňa dosť naštvaná, ale nemyslela som si, že by sa to už dozvedela. V moment čo prišla až úplne ku mne, schmatla ma pod krk a skúsila ma zdvihnúť, no očividne nemala dosť sily na to, aby to zvládla. Keď ma ale pustila, zhlboka som sa opäť nadýchla a pravou rukou som si prešla po hrdle. Keď mi šťuchla ukazováčikom do kľúčnej kosti zo slovami, že mám jedno šťastie, prekvapene som na ňu pozrela, no bolo to skôr s takým očakávaným prekvapením. Prekvapený výraz mi ale neostal moc dlho, keďže mi došlo, že to už nejakým zázrakom vie. "Ako?" Preletelo mi hlavou, no nehľadala som ani odpoveď. S výčitkami mi zaryla prst do kože, na čo ma aj trochu odtlačila bokom, no po pár sekundách mi už len ťukla päsťou do tela. Na jej otázku som prv neodpovedala, len som na ňu pozrela zo smutnejším pohľadom. Ľavú ruku som položila na tú jej pravú, ktorú mala v päsť a spustila som. "To je dosť zložité. Okrem toho, nemôžem sa tomu všetkému len prizerať. Vieš, že už pravdepodobne nebudem ani žiť nejako dlho, tak aspoň takto mám nejakú šancu spraviť niečo užitočné, keď som už celý život škodila." Šepla som jej s menším úsmevom na tvári, pri čom som narážala na ruinosu a moju minulosť. To, že to bolo aj kvôli nej som jej už ale zamlčala. "Prepáč Nomad." Dodala som pošepky a pozrela na ňu. Vedela som, že mi to asi len tak neodpustí, no po tom všetkom čo mi Generál povedal som sa nemohla tomu len tak prizerať. Pravdepodobne sa na mne ešte viac vyzúri, no nemala som jej to za zle. Predsa len ma varovala a ja som ju aj tak nepočúvla a nechala som sa presvedčiť i keď to bolo od Generála trochu rana pod pás.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 1:22 am

"Tak dosť zložité, hovoríš." Nomad si hlasno povzdychla a na moment otočila hlavou do boku smerom ku stroju ktorý bol k nej najbližšie. "Nebudeš mať šancu žiť tak dlho a chceš napraviť aspoň niečo zlé, čo ?" Tentoraz si Nomad zakúsla do spodnej pery. Ani nie behom piatich sekúnd si zovrela ľavú ruku v päsť po čom ňou vrazila Katherine priamo do sánky. "Ten sprostý liek sa vyrába už od doby čo vznikol vírus ! Vieš z čoho sa robia výskumy naň ? Z MOJEJ KRVI !" Pravú ruku odtiahla od Katherine po čom spravila niekoľko krokov vzad. "Ty sa staráš o to čo si spravila v minulosti zle ale čo si spravila zle tu v Soule ? Oh, pardon pridala si sa k odboju, skoro som na to zabudla." Rukou si vošla do vlasov ktoré zovrela a silnejšie potiahla no nie tak silne aby si ich vytrhla. Pre istotu sa ešte niekoľkokrát zhlboka nadýchla aby sa dokázala aspoň ako tak ukľudniť. Potom sa konečne pozrela Katherine do oči z mierne nenávistným pohľadom. Chvíľu je ešte pozorovala no potom len zakrútila hlavou a kývla ramenami. "Koniec koncov je to tvoje rozhodnutie, niesom tvoja matka a ani osobný ochranca, správne ?" S touto otázkou sa Nomad rozišla smerom oproti Katherine ktorú jednoducho obišla a vydala sa smerom skadiaľ ona práve prišla.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 2:23 am

V moment čo Nomad opäť prehovorila mi bolo jasné, že som ešte viac rýpla do osieho hniezda, než je zdravé. Potvrdilo sa mi to hlavne po tom, čo som videla ako sa Nomad napriahla ľavačkou, no skôr než mi jednu vrazila som aspoň stihla trochu zatnúť zuby, aby som zmiernila ten náraz a predišla možnému vyhodeniu sánky. Jej úder mal v sebe istú silu, kvôli čomu som sebou trhla mierne do strany, no nebránila som sa tomu, keďže tým by som to pravdepodobne len zhoršila. Potom, čo mi ale povedala, že výskum naň je z jej krvi, som šokovane pootvorila oči a pretočila som hlavu zo strany na ňu. "Nomad.." Začala som, no skôr než som to stihla vôbec dopovedať, spravila pár krokov vzad a opäť prehovorila. "Ach jaj, má vôbec cenu sa jej to pokúšať rozhovoriť teraz?" Spýtala som sa seba v mysli, na čo som si pravou rukou prešla po sánke. "Má ale celkom ranu keď chce." Musela som uznať, no našťastie to nebolo tak silno, aby mi vybila zuby. Pri pohľade na ňu som ale musela sklopila previnilo pohľad. Po tom čo ale dodala, že to je vlastne moje rozhodnutie a ona nie je moja matka a ani osobný ochranca sa rozišla smerom ku mne, no mňa len obišla a šla odtiaľ, odkiaľ som prišla. "Nomad počkaj." Krikla som po nej, na čo som pozrela na tých technikov, čo po nás pozerali a povzdychla som si. "Pardon, nenechajte sa rušiť." Povedala som im akoby sa nič nestalo a rozbehla som sa za Nomad. Keď som ju konečne dobehla, trochu som spomalila. "Ja viem, že nie si ani moja matka ani môj osobný ochranca, ale nebyť teba.." Nedopovedala som, na čo som sa zastavila. "Ty si bola jeden z tých dôvodov. Pokiaľ by som to neprijala, musela by som odísť a už by som sa s tebou nemohla nikdy vidieť." Povedala som skleslo a poškriabala som sa na zátylku s trochu priblblým úsmevom. "Okrem teba tu nikoho nepoznám a nebyť teba, tak sa ani nedostanem s tej arény pravdepodobne, takže toto bol tiež jeden dôvod prečo som to musela prijať." Dodala som a pohľadom som trochu uhľa do strany.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 3:21 am

"Mám čakať na to až mi vysvetlíš ako ťa dostal k sebe zatiaľ čo si nad tým nijak dlho neuvažovala ? Nie ďakujem. Hunterových klamstiev som si prežila až moc na to aby som to musela znášať." Aj keď naštvane kráčala po chodbe stále pozorne počúvala čo jej Katherine hovorí. Nad jej slovami sa však nijak moc nepozastavovala až do chvíle kým neprehlásila, že by sa nikdy nemohla s ňou vidieť. V tom momente ako to započula len prudko zastala, otočila sa na päte a opäť sa ohnala po Katherine no tentoraz pravou rukou. "Ty si naozaj myslíš, že ti môže rozkazovať koho môžeš vídať a koho nie ? Som vedúca pre techniku v odboji ! Ja som tu tá čo si môže dávať podmienky, nie on a nie takto !" Nečakala či sa do Katherine trafila alebo nie, jednoducho sa jej opäť otočila chrbtom po čom pridala do kroku ešte o niečo viac. Jej ďalšie slová sa jej taktiež dostali do uší no na tie už tak impulzívne nereagovala. "Za to, že som ti zachránila krk v aréne musíš teraz nutne znova riskovať ? Tentoraz už možno nebudem schopná ti pomôcť ... Nanami je najmenší problém zo všetkých ..." Po ceste sa opäť chytila oboma rukami za hlavu ktorú si silne začala šúchať pri čom hlasne vrčala až nakoniec udrela do steny a úplne zastavila na mieste. "Argh! Prečo, prečo ma to tak moc štve !" Niekoľkokrát ešte udrela päsťou do steny no prestala hneď po tom čo si všimla vznikajúce podliatiny. V tichosti zasyčala, otočila sa chrbtom k stene po ktorej sa ihneď zviezla až na zem a hlasno si odfúkla. Obe ruky si natiahla pred seba z otvorenými dlaňami do ktorých si tupo hľadela. Až teraz si Katherine mohla všimnúť, že jej po líci stiekla jedna slza ktorá sa skoro okamžite stratila pod mikinou. "Mám len jednu sestru, žiadnych priateľov, technickú časť a hrozného Generála ktorý sa snaží za každú cenu vyhrať túto hnusnú občiansku vojnu. Jediná osoba ktorú som vo svojom živote účelovo zachránila sa teraz snaží zabiť sama tým, že sa pridá do odboja." Akonáhle dokončila svoj predslov si položila hlavu do dlaní kde si ešte raz hlasne zahučala predtým než úplne stíchla.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 4:07 am

Skôr než mi vôbec dala šancu sa obhájiť, na mňa vyhŕkla naštvane rôzne argumenty prečo nechce nič počuť, no keď som jej aj napriek tomu povedala svoje, prudko zastala a s tým ako sa otočila na päte mi prudko vrazila zase z opačnej strany. Trochu som kvôli tomu zavrávorala a nevšimla som si, že som si zakusla do spodnej pery s ktorej sa mi okamžite spustila trochu krv, no ustála som to i keď som to fakt nečakala. "Očividne sú na tom moje reflexy horšie, než som si myslela. Musím ju asi fakt začať viac sledovať a neodvracať pohľad." Sykla som v mysli a po chvíli som sa narovnala ako začala Nomad opäť hovoriť. "Ale on je Generál, ako by som mu mohla oponovať?" Spýtala som sa jej, no nečakala som ani na odpoveď, keďže Nomad pokračovala ďalej. "To nie je len preto." Obhájila som sa, keďže som si bola vedomá rizika, že Nanami zrejme naozaj nebude ten najväčší problém. Ako sa rozišla ďalej, šla som taktiež aj ja aby mi neutiekla. Akonáhle sa ale opäť chytila za hlavu, ktorú si začala šúchať a vrčať pri tom, začínala som o ňu mať naozaj starosť. V moment čo ale udrela do steny som na ňu smutne pozrela a taktiež sa zastavila na mieste. To čo povedala ma ale zároveň trochu prekvapilo, no to som na sebe nedala moc poznať. "Nomad.." Šepla som popri tom ako udierala päsťou do steny, keďže som nechcela aby si ublížila. Našťastie ale prestala po chvíli čo sa jej začali kaličiť ruky a následne na to sa len otočila chrbtom k stene a skĺzla po nej. Ako pred seba natiahla obe ruky s otvorenými dlaňami všimla som si, že jej po líci stiekla jedna malá slza, ktorá sa následne na to ale stratila pod mikinou. Po tom čo ale následne na to prehovorila, mierne som sa pre seba pousmiala na malý okamih a kľakla som si pred ňu. Akonáhle ostala ale potichu po tom čo ešte raz zahučala som ju pevne objala a pootočila hlavu k jej uchu. "Nemusíš sa o mňa tak báť Nomad. Som síce nemehlo, čo má ešte k tomu rozbité schopnosti, ale pokiaľ sa naučím kedy ich môžem používať a kedy nie, nič ma tak ľahko nezabije. Vieš ako sa to hovorí, čo je nehmotné, to nezabiješ. Alebo... no.. bolo to trochu inak, ale to je jedno." Šepla som jej do ucha a pre seba sa pousmiala. Keď som ale ucítila ako mi pramienok krvi steká po ústach, pustila som Nomad s tým, že som si sadla pred ňu a utrela si ústa. "Noobovia majú šťastie. Inak by som nenarazila na teba." Dodala som a milo sa usmiala, pri čom som dúfala, že ju aspoň trochu rozveselím.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 10:43 pm

"Aj keby bol Boh ... je to len človek." Keď si pred ňu Katherine sadla ostala na okamih ticho. Avšak po tom čo jej povedala, že sa o ňu nemusí báť len sebou mierne trla, natiahla ruku k jej tričku ktoré pevne zovrela do ruky svojou pravou rukou a jedným odokrytým okom sa jej pozrela priamo do očí. "Každý ťa ľahko zabije s týmto." Katherine mohla začuť hlasné praskanie ktoré sprevádzali iskry vylietavajúce z jej ruky. Hneď jej mohlo dôjsť k čomu sa schyľuje no mohla aj vedieť, že takto jednoducho jej dať šok nemôže. Práve z tohto dôvodu natiahla ľavý ukazováčik ktorý pritlačila na jej srdce po čom doň vystrelila menší prúd ktorý spôsobil to, že Katherine jednoducho poskočilo srdce. "Čo spravíš proti elektrine ? Utečieš ? Schováš sa pred ňou ? Nemyslím si, že to bude také ľahké." Niekoľko sekúnd po prvom šoku jej do srdca vpustila o niečo silnejší, ostrejší a bolestivejší prúd ktorý teraz na okamih zastavil Katherinine srdce no po silnejšom údere dlaňou jej opäť nabehlo. Nomad vyzerala naozaj naštvane čo utvrdzoval aj fakt, že každý šok ktorý do Katherine vpustila ani raz neuhla pohľadom a ani len nežmurkla. Jednoducho hľadela Katherine priamo do očí a v krátkych intervaloch do nej púšťala prúd. Keď si bola istá, že sa spamätala z druhého šoku vpustila do nej tretí, najhorší prúd ktorý nielenže zastavil jej srdce ale prešiel až do hlavy kde vytvoril pocit ostrej bolesti v celom tele. "Keď ťa zabijem rovno tu na mieste, všimne si to niekto ? Telo nebohej Katherine. Ženy, ktorá sa pridala k odboju a následne bola zabitá neznámym vrahom ktorého identita sa nikdy nezistila." Bola si istá, že sa jej obeť nevie riadne nadýchnuť a tak si ju len pravou rukou pritiahla tvárou v tvár tak, aby boli od seba len niekoľko centimetrov. "Vidíš aké je ľahké ťa zabiť ?" Úplne posledným šokom nahodila Katherinine srdce späť do normálneho chodu. Vedela, že takú dobu bez jediného úderu nemusela tak ľahko prežiť a mohlo to mať chvíľkové vedľajšie účinky no momentálne si svojim počinom bola viac než istá. Naposledy si overila, že Katherine bije srdce predtým než ju pustila a odstrčila od seba. Následne len jednoducho vstala a čakala čo jej Katherine povie.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeUt júl 14, 2015 11:25 pm

Jej reakcia na moje slová ma popravde ale dosť zaskočila. V momente ma schmatla za tričko a jedným okom na mňa pohliadla zo slovami, že ma každý jednoducho zabije, no nevedela som s čím až do momentu kým sa neozvalo hlasné praskanie a iskry z jej ruky. Zreničky v očiach sa mi mierne zúžili, čo ale Nomad nemohla vlastne kvôli okuliarom na mojich očiach vidieť. Doslova som zadržala na chvíľku dych a nasucho prehltla. "Ty si ale jediná kto to vie Nomad." Odpovedala som jej veľmi potichu, no skôr než sa mi dostalo slovnej odpovede natiahla ku mne ľavý ukazováčik, ktorý mi priložila na srdce a v momente mi doň vpálila prúd, čo mi vlastne spôsobilo na okamih menšiu arytmiu. Okamžite som v tú chvíľu zatla zuby a mierne sklonila hlavu, pri čom som mala prudko otvorené oči a snažila som sa to nejako rozdýchať. Potom čo ale prehovorila a pýtala sa ma čo spravím proti elektrine, zdvihla som ku nej pohľad, pri čom som dosť viditeľne dýchala aj rýchlejšie. Niekoľko sekúnd na to mi ale vpálila do srdca o niečo silnejší prúd, ktorý mi pravdepodobne aj na chvíľku odstavil srdce. Zaskučala som v ten moment bolesťou, na čo sa mi na ten moment než mi ho nahodilo späť zatmelo pred očami. Teraz už som o dosť výraznejšie dýchala rýchlejšie, pomaly ako by som lapala aj po dychu. Aj keď som jej chcela povedať nech s tým prestane, nedokázala som zo seba vydať ani hlásku. Nebol to ale ani zďaleka posledný šok, keďže v tom neprestávala. Ani raz len neuhla pohľadom, na čo moje telo to pomaly prestávalo zvládať. Väčšinu bolesti som dusila v sebe, keďže som na nás nechcela prilákať moc pozornosti aj napriek tomu všetkému, ale keď do mňa vpustila tretí šok, ktorý sa mi doslova zarazil priamo do mozgu, nedokázala som sa už udržať a môj krik museli počuť hádam aj tí technici, ktorý pracovali pre Nomad. To už moje telo ale nevydržalo a doslova vyplo spoločne s mojím srdcom, no stihla som si ešte vypočuť, čo mala na srdci Nomad. Ako si pravou rukou už pritiahla k sebe moju tvár, stiekli mi po nej len dve menšie slzy a prebehol mi pred očami hádam celý môj život. Úplne posledným šokom mi ale nahodila srdce späť, no teraz ma už držala jedine Nomad. Moje telo na dlhšiu chvíľu kompletne rezignovalo a pri vedomí ma držala už len moja sila vôle. V moment čo ma ale pustila a odstrčila som padla na zem ako pytel zemiakov a chvíľku som na nej ešte ostala nehybne ležať. V ústach som mala len pachuť krvi z pery, ktorá mi teraz ešte viac krvácala než pred tým, no ani to ma neodradilo na to aby som pohliadla na Nomad, ktorá na mňa teraz hľadela. Môj prvý pokus o to prehovoriť dopadol len ako menšie chrčanie, no po chvíľke som zo seba dostala už niečo zrozumiteľné. "Už.. sa cítiš.. lepšie Nomad?" Kútiky úst sa mi stočili do malinkého úsmevu, pri čom bolo vidieť, že som mala stále obtiaže vôbec len z dýchaním. "Pravidlo číslo jedna... Už nikdy... ju nenaštvi." Preletelo mi hlavou pri pohľade na ňu, pri čom sa chcela pokúsiť vstať, no neúspešne. Podarilo sa mi jedine tak posunúť malinko k stene o ktorú som sa trochu oprela i keď som väčšinou tela ešte stále ležala a hľadela som na Nomad, pri čom som čakala na jej reakciu. Vedela som, že ma tu pravdepodobne nechá, takže som si len hlavu oprela o stenu a mierne privrela oči v snahe dať sa aspoň trochu dokopy.
Návrat hore Goto down
Kumori Toorima

Kumori Toorima


Počet príspevkov : 4
Join date : 07.01.2015

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSt júl 15, 2015 1:29 am

Jun Kouko-Nokosu

Po vstupe do mesta som sa zamerial priamo k vodcovi mesta. Kedže to bolo blízko tak netrvalo dlho sa tam dostať. Ako sušný človek som sa snažil zaklopať na bránu, no keď sa mi to zdalo zbytočné klopať vyrazil som priamo dovnútra. Vo vnútri to bolo zaujímavé no nič čo by som nevidel doma, keď to bol ešte môj domov. Po chvíli som narazil na niekoho kto by mi mohol pomôcť. "Zdravím nechcem vyrušovať pri vašej práci, ale som nový v tomto meste a rád by som sa spýtal na pár vecí." - dodal som a počkal som kým začne na mňa reagovať.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSt júl 15, 2015 5:48 pm

Keď sa jej Katherine spýtala, či sa cíti lepšie len pocítila silný nával hnevu ktorý prešiel celým jej telom. Ruku zovrela pevne v päsť a len zhlboka predychávala jej otázku. Nakoniec však len strčila ruku do vačku z ktorého následne vytiahla guličku ktorá vyzerala až moc príhodne ako nejaký granát. Granát ihneď nabila elektrickým prúdom ktorý ho rozsvietil ako jasnú žiarovku ktorú následne hodila Katherine medzi nohy. "Za desať sekúnd ten granát vybuchne a jeho elektrický výboj ťa doslovne usmaží ako filetu." S týmito slovami sa Nomad otočila Katherine chrbtom, rozišla sa smerom preč zo sídla nahlas odpočítavajúc sekúnd "10...9...8...7..." V tej chvíli keď povedala šesť však začula niekoľkých technikov ktorý vbehli do chodby aby mohli zistiť čo za krik sa to ozýval. Z hrôzou pozreli na Katherine ktorá mala medzi nohami položený jasne žiarivý granát ktorému sa stále pridávalo na žiarivosti až skoro oslepoval. Technici ihneď pochopili o čo ide a tak radšej utiekli späť do bezpečia. "...3...2...1..." Keď povedala jedna, vytiahla z vačku pištoľ ktorou strelila do zeme čím vytvorila hlasnú ozvenu po celej miestnosti. Granát ktorý mala Katherine medzi nohami sa presne po desiatich sekundách vypálil a skratoval po čom zo seba vydal len slabé zasyčanie a trocha dymu - Nomad granát nenabila no preťažila do takej miery, že nakoniec EMP granát sám skratoval. "Tým ti len naznačujem, že pokiaľ ti nebude fungovať schopnosť a ja nebudem nablízku zomrieš, bezpodmienečne." Nomad následne schovala pištoľ späť na svoje mieste a rozišla sa konečne preč z vodcovho sídla. "Poď za mnou, potrebuješ si dať sprchu."
(presun)

Zhodou okolností narazil Jun na Sarah ktorá držala v rukách nejaké spisy z Katherininej cesty do Soulu ktorú spoločne absolvovali vzhľadom na to, že sa jej tam nejaké veci nezdali. Keď ju však Jun zastavil ihneď sa vytrhla zo všetkých myšlienkových pochodov a svoj pohľad zamerala priamo naň. "Um ? Vyrušovať pri práci ?" Letmo sa zahľadela na papiere ktoré ihneď zmuchlala a strčila si ich za chrbát. "To nič nieje, len nejaké hlásenia ktoré musím spätne preštudovať. Ako ti môžem pomôcť ?"
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSt júl 15, 2015 6:13 pm

Vedela som, že som si práve podpísala tým čo som sa spýtala rozsudok smrti, no nebrala som to na takú ľahkú váhu ako som sa tvárila. Akonáhle Nomad zovrela opäť pevne päsť, čakala som, že dostanem ďalšiu do zubov, no ten hnev v sebe nakoniec našťastie potlačila a strčila si ruku opäť do vačku. Vydýchla som si ale príliš skoro, keďže si z vačku vybrala nejakú guličku pripomínajúcu granát, ktorý okamžite nabila prúdom, na čo sa rozsvietil ako žiarovka a hodila mi ju priamo medzi nohy. Po tom čo mi vysvetlila, že to za desať sekúnd vybuchne a prepečie ma to zaživa, trochu som sa posunula vyššie a snažila sa za pomoci steny postaviť, no zistila som, že to nie je také jednoduché ako sa môže zdať. Akonáhle sa mi otočila chrbtom a rozišla sa smerom preč, začala nahlas odpočítavať. V polovici jej odpočítavania sem nabehli technici, ktorý okamžite zase zdrhli po tom čo videli ten granát pri mne. Venovala som im len menší pohľad a povzdychla som si. "Vďaka za pomoc guys." Povedala som si ironicky v mysli, no keď som začula už číslo tri, dosť som spanikárila a hodila sebou kúsok ďalej o zem, pri čom som ten granát odkopla kúsok ďalej. Pri čísle jedna som len zatvorila oči a pevne zatla zuby, no jediné čo sa ozvalo bol výstrel, ktorý vytvoril dosť hlasnú ozvenu po celej miestnosti. Otvorila som po asi troch sekundách oči a pozrela som na ten granát, ktorý sa len vypálil a vyskratoval. "Not funny Nomad.. Not funny at all." Sykla som v mysli a vyčerpane som uvoľnila všetky napnuté svaly. "I get it Nomad.. Viem aká som zraniteľná." Povedala som rezignovane a pozrela som na Nomad, ktorá akurát odkladala pištoľ a rozišla sa opäť preč zo slovami, že ju mám nasledovať. "Tá by bodla." Šepla som už len pre seba, keďže Nomad bola už moc ďaleko na to aby to počula. Pár sekúnd som tam ale ostala ešte ležať, keďže som nevládala pohnúť ani len prstom, ale bolo mi jasné, že na mňa nebude čakať, tak som musela chcieť či nechcieť vstať a ísť za ňou. Ešte raz som si utrela ústa od krvi a horko ťažko som sa teda postavila. Nomad sa mi už pomaly stratila z dohľadu, tak som pridala trochu do kroku, pri čom som spoločne s ňou minula Sarah a nejakého chalana, ktorý sa tam s ňou očividne rozprával. Venovala som Sarah len jeden letmý pohľad a šla som vyčerpane ďalej za Nomad smerom preč zo sídla.

(presun)
Návrat hore Goto down
Kumori Toorima

Kumori Toorima


Počet príspevkov : 4
Join date : 07.01.2015

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimePi júl 17, 2015 3:52 am

Keď na mňa slečna zareagovala dosť ma to zaskočilo, no hneď na to som včas zareagoval. "Rád by som sa pridal k vám ako lovec a preto by som rád požiadal o nejakú misiu ak je nejaká k dispozícii." - dodal som a čakal či nebudem musieť ísť o dom ďalej, alebo skôr o soul ďalej.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo júl 25, 2015 8:44 pm

Sarah sa na okamih zarazila keď jej onen muž povedal, že je lovec ktorý by sa k ním rád pridal s čím požiadal o nejakú misiu. "O aký druh misie by si stál, lovec ?" Spýtala sa úsmevne s čím sa naň otočila konečne celým telom. Nemohla si nevšimnúť, že okolo nej prešla Katherine spoločne s Nomad no teraz to musela nechať tak a len im kývla na pozdrav. "Nejaká misia sa vždy nájde, záleží od toho o čo by si stál ? Cítiš sa skôr na boj, výzvedy, ochranu tejto časti Soulu alebo je tvoje gusto úplne iné ?" Už na prvý pohľad bolo jasné, že Sarah má v mysli nejaké misie, ktoré bola ochotná kedykoľvek podať. Jej výraz však naznačoval aby si jej hosť vybral rýchlo keďže mala zrejme naponáhlo.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kumori Toorima

Kumori Toorima


Počet príspevkov : 4
Join date : 07.01.2015

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe júl 26, 2015 10:51 pm

Spozoroval som dve slečny ktoré sa zrejme poznali s ňou, no nemal som odvahu ich osloviť. Nie teraz. No keď so mnou začala hovoriť osoba za ktorou som pôvodne prišiel musel som sa sústrediť iným smerom. Netrvalo dlho a bol som pevne rozhodnutý. "Boj znie ako dobrý nápad. Kedy by som mal vyraziť?" - váhavo som sa spýtal na cestu keďže som len teraz dorazil a určite má iné veci na práci.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimePi november 27, 2015 5:13 pm

Nomad si v jednoduchosti vložila slovník do vačku v mikine na čo len súhlasne kývla. "Staré Kráľovstvo je podľa všetkého obrovská oblasť pod týmto svetom. Zachovalo sa len niekoľko kníh o tomto úkaze ale... isté knihy hovoria o tom, že sa jedná o inú dimenziu ovládanú starými démonmi." Vysvetlila Nomad naozaj krátko. Náhle si zapla mikinu, prešla ku dverám ktoré otvorila a mávla na Katherine rukou aby ju nasledovala. "Sarah s nami musí ísť. Generál zrejme predpokladá, že Nový Soul nasadí svoju plnú silu. To znamená, že celý klan Cursedeye bude pobehovať všade naokolo. Preto musíme aspoň čiastočne vyrovnať sily za pomoci Sarah a jej jednotiek. Avšak či pôjde aj Zennon alebo jeho spoločníčka naozaj netuším." Oznámila na Katherine popri ceste. Potom sa jej Katherine spýtala, či jej má vrátiť nôž no Nomad len nesúhlasne kývla hlavou aby si ho nechala. "Mám iný. Nôž ti bude viac nápomocný než mne dva nože." Popri tom ako sa spoločne bavili cesta ubehla celkom rýchlo. Skôr než si samotná Nomad stihla uvedomiť že sa vlastne dostali do blízkosti sídla, začala si všímať pohyb veľkého množstva vojakov v celom okolí spoločne z výstrelmi všade naokolo. "Niečo sa deje. Zaútočil na nás Nový Soul ? Nie, Nový Soul nikdy neposlal veľké množstvo jednotiek na túto časť." Prešlo jej v rýchlosti hlavou. Bol faktom, že Nový Soul sa nikdy nepokúšal poslať väčšie množstvo jednotiek do Starého Soulu i keď mal ohromnú prevahu čo sa týkalo sily. Avšak samotná Diktátorka nejakým spôsobom udržovala túto vojnu na pasívnej úrovni kde sa len občas zohrali nejaké šarvátky ktoré väčšinou vyústili v minimálne straty na životoch. Ako sa ale obe ženy priblížili k sídlu mohli si všimnúť, že pred sídlom stojí niekoľko po zuby ozbrojených vojakov, ktorých komandovala Sarah. Avšak ďalej si mohli všimnúť, že za Sarah stál samotný Generál, opretý o stenu z tupým úsmevom na tvári, pozorujúc všetok ten chaos naokolo.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 28, 2015 12:47 am

---> Byt Nomad

"Hmm, démoni by boli docela novinka." Povedala som vcelku ironicky a zasmiala sa. Moja predstava démona bola docela vtipná, keďže nikdy som nič také nevidela okrem rozprávok, takže realita by ma pravdepodobne dosť udrela do nosa.. Zase nosa.. Akonáhle ale na mňa kývla rukou, bez otáľania som vyšla von, počkala na ňu a spoločne s ňou som vyrazila smerom ku sídlu Generála. Keď Nomad dodala aj to, že s nami Sarah musí ísť, mierne som sa pre seba pousmiala, keďže som bola aj celkom rada i keď naše prvé stretnutie nedopadlo celkom dobre. "Celý klan? To nie je zrovna dobrá správa.. Teda hlavne nie keď to budú kamaráti tej ktorú som uniesla. Prehltla som mierne nervózne, no nedala som to na sebe moc najavo. Keď mi Nomad odpovedala na otázku ohľadom toho či jej mám vrátiť nôž, súhlasne som kývla na to, že teda rozumiem a usmiala sa na ňu. Popri ceste sme ešte popreberali všeličo možné aj nemožné, čo ustalo v moment keď sme sa dostali do blízkosti sídla. Všade naokolo sa hýbalo neskutočné množstvo vojakov, čo sprevádzali výstreli zo všetkých možných strán. V ten moment som pozrela na Nomad, ktorá vyzerala dosť zadumane, akoby sa snažila na niečo prísť. "Myslíš, že na nás útočia?" Spýtala som sa len seba v mysli pri pohľade na ňu a pokračovala som spoločne s Nomad bližšie k sídlu. V diaľke sa mi už podarilo zahliadnuť Sarah, ktorá vyzerala, že všetko naokolo komanduje, čo ma donútilo sa len mierne pousmiať, no keď som zbadala Generála ktorý stál za Sarah, na moment som sa zastavila a trochu si vydýchla. "Je fakt okej.. teda aspoň tak vyzerá." Trochu sa mi uľavilo a mierne som pobehla nech dobehnem Nomad a spoločne sme sa zastavili pri nich dvoch, pri čom som na Sarah už z opodiaľ mávala. "Zdravíčko." Pozdravila som ich a ľavou rukou si chytila rameno, keďže ma začalo po tom mávaní trochu bolieť. "Taký frmol som tu hádam ešte nezažila." Povzdychla som si, no s úsmevom pozrela opäť na nich dvoch. "To je to tak vážne?" Spýtala som sa skôr len tak z hecu, keďže asi by tu nebehalo toľko vojakov keby to nebolo vážne, no stále som nemala potuchy čo sa presne deje, takže som to ani nemohla brať nejako vážnejšie.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 28, 2015 1:16 am

Keď Katherine začala mávať na Sarah, tá si to ihneď všimla no nejakú dobu sa tvárila nezaujate. V moment čo však boli na dosah obe chňapla a odtiahla ich smerom ku Generálovi. "Netuším ako ste sa dostali tak blízko k sídlu bez toho aby ste boli napadnuté no od tejto chvíle ostanete pekne tu pri mne, jasné ?" Sarah znela naozaj vytočene a nebolo sa ani čomu diviť. Všade po meste sa strieľalo a pred samotným sídlom bol obrovský chaos s ktorým Generál stále nič nerobil no nechal to všetko na ňu samotnú. Keď sa ale Katherine spýtala či je to tak vážne mohla začuť ako Generálovi začali praskať kĺby na prstoch, ktoré si začal praskať palcami. "Nedalo by sa povedať, že zrovna vážne. Ide skôr o väčšie nepokoje ktoré vytvoril prúd neznámej energie. Podľa informátorov je Nový Soul úplne bez prúdu. Na druhú stranu väčšina nakazených vo vyššom štádiu Ruionosy začala šalieť a napádať všetkých naokolo. Museli sme zakročiť hrubou silou..." Vysvetlil Generál nezaujato pričom stále hľadel pred seba na ostatných vojakov. "Toto je len nepatrný problém, ktorý sa dá dostať pod kontrolu. Viac ma zaujíma ten fakt, že táto energia nevychádza zo Soulu samotného. Teda aspoň nie z kanalizácie. Väčšina tej sily vychádza zo špeciálnych vchodov, ktoré mali byť dokonale zapečatené pred kýmkoľvek kto by sa chcel dostať dnu... alebo von." Nikto z prítomných nemohol určiť čo presne by sa malo dostať von alebo dnu no Generál vyzeral celkom rozrušene z toho všetkého. Nebolo to však zlé rozrušenie no skôr rozrušenie ktoré by sa dalo prirovnať niekomu, kto si užíva boj na plno a nebojí sa vlastnej smrti. "Oh, skoro by som zabudla." Sarah si preložil obe ruky na ramená ako Katherine tak Nomad aby si ich následne mohla silne pritiahnuť k sebe čím ich mierne priškrtila. "Za prvé... od teraz budete pod mojím velením. Generál je stále vyššia moc no on samotný sa tam dole nevydá. Za druhé... hneď ako sa dostaneme dnu tak vás obe tak zabijem, že vše mŕtvoly nebudú vedieť rozpoznať ani s tou najlepšou technikou ktorou Nový Soul disponuje. Čo ste si mysleli o tom, že sa len tak votriete do Nového Soulu kde budete robiť ktovie čo bez toho aby ste to ohlásili ?!" Sarah bola naozaj zúrivá no aj napriek tomu bolo z jej hlasu cítiť istú formu strachu o tie dve. Keď si bola istá, že to pochopili tak ich obe pustila aby sa mohli nadýchnuť vzduchu z plných pľúc. "P-pardon Sarah... nechceli sme budiť moc veľkú pozornosť. A ktovie, keby sme to ohlásili vopred možno by sa to nejak dostalo až na druhú stranu takže moja misia by bola neúspešná." Nomad otočila pohľad na Generála, ktorý len súhlasne kývol na to, že má vlastne pravdu. "Dovolil som ti požiadať akéhokoľvek vojaka o pomoc v plnení tvojich misií... pokiaľ to bude mať nejaký úžitok aj pre nás. Povedz Katherine, mala vaša misia nejaký úžitok pre odboj ?" Generál sa konečne odrazil od steny aby prešiel dva kroky a mohol následne zastať asi meter pred Katherine. "Rád by som osobne vedel k akému účelu si ťa vyžiadla Nomad v Novom Soule bez toho aby mi o to mdala nejako vedieť i keď by to bolo cez Sarah."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 28, 2015 2:19 am

Sarah moc neváhala a akčne nás hneď chňapla, na čo nás začala ťahať až priamo ku Generálovi, kde nás hneď sprdla aj keď nemala v podstate za čo, no ten jej vytočený tón znel ako by sme mali toto všetko na tričku my. Po mojej otázke ohľadom toho či je to všetko tak vážne som ale začula ako si Generál začal praskať pravdepodobne kĺby na prstoch, na čo som mierne stuhla a stiekla mi po boku tváre kvapka potu. "Ou shiet.. I am soooo sorry! I didn't mean it, trust meh!" Kričala som v mysli, pri čom v skutočnosti mi len len tikal pohľad na Generála a mierne sa mi zúžili pri tom zreničky. V momente keď prehovoril ma prelial pot, no keď spomenul výpadok elektriny, mierne som sa zamračila, keďže som o tom niečo predsa len vedela a očkom som nenápadne pozrela na Nomad. Keď ale povedal, že nakazený vo vyššom štádiu Ruionosy začali šalieť, zarazila som sa a pozrela som opäť na neho, pri čom ho ďalej počúvala. "Sh*t.. Je to horšie než by ma kedy napadlo." Zanadávala som si skôr pre seba a mierne zaťala päsť pravej ruky pri predstave, že raz budem jedna z nich, na čo som sa aj mierne zamračila. "Well.. snáď to nebude tak skoro." Povzbudila som sa trochu optimistickejšou myšlienkou a počúvala ďalej Generála ako hovoril. Nevedela som čo presne myslel tým, že nikto sa nesmel dostať dnu ani von, no mala som veľmi zlé tušenie, že sa na to ani nebudem musieť pýtať. "Vyzerá tak sebavedomo ako by ho toto všetko skôr tešilo." Preletelo mi hlavou, na čo ma prerušila z myšlienok Sarah, ktorá prehovorila a položila nám ruky na ramená, na čo si nás silno pritiahla k sebe tak, že nás skoro začala dusiť. Po jej menšom zlostnom výleve nás ale našťastie pustila, na čo som sa rukami oprela o kolená a snažila sa polapiť dych. "How?!" Vyštekla som v mysli spýtavo a pozrela som na Sarah keď som konečne popadla normálne dych. Z ničoho nič som si ale začala spontánne prezerať svoje oblečenie a brašňu či na sebe náhodou nemám nejaké sledovacie zariadenie, na čo prehovorila Nomad. "Tell me, how?!" Vychŕlila som zrazu na Sarah, pri čom som aj rozhodila rukami do strán na znak toho, že som fakt netušila ako o tom mohla vedieť, na čo ale prehovoril Generál a okamžite ma schladil jeho otázkou, ktorú som nečakala.. teda nie aspoň na moju osobu, ale skôr na Nomad. Keď sa ale odrazil od steny a prešiel až ku mne, na čo zastal asi tak meter odo mňa, trochu nervózne som podvihla hlavu aby som mu videla do očí a pozrela som následne na to na Nomad a späť na Generála. "Bolo to pre Nomad dôležité a tým, že vie akými schopnosťami oplývam... hodila som sa jej tam. Na moment som sa uprostred vety zasekla, keďže som nevedela čo všetko vlastne môžem povedať a čo nie, no vedela som určite, že mu nemôžem povedať o Andrewovi, keďže táto vec bola pre Nomad až moc osobná a pokiaľ by mu to nepovedala sama, ja by som na to nemala ani to najmenšie právo. Po tejto odpovedi som sa teda narovnala a opäť si chytila ľavou rukou pravú tesne pod ramenom. "Ja Vám o tom nemám moc čo povedať, keďže to bola službička pre Nomad s ktorou som jej rada pomohla. Keď tak sa spýtajte jej na detaily" Dodala som s úsmevom a týmto som vlastne zaklincovala všetky možnosti pre mňa mu nejako ďalej odpovedať.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeSo november 28, 2015 4:29 pm

Z môjho rýchleho kroku som veľmi rýchlo musel zrýchliť do behu, keďže situácia okolo mňa sa každým krokom zhoršovala. Aby toho nebolo málo okrem červeného dymu sa po uliciach potulovali nakazený, ktorý vypadali tak, že stratili rozum. Dialo sa niečo veľké, no stále som nevedel čo to má byť. Toľko mágie som ešte v živote nikdy nevidel, práve preto som čas od času musel moje ľavé oko zavrieť. Nakazený sa nachádzali pomaly všade, boli ich stovky a ani ja som sa nedokázal vyhnúť stretu s nimi. Našťastie sa mi cez nich podarilo dostať bez toho, aby som musel strieľať alebo bojovať.
Keď som sa ocitol v blízkosti sídla všimol som si, že v jeho okolí sa nachádza už pekné množstvo vojakov. Rýchlo som si okolie prešiel očami a keď som zbadal skupinku známych bežal som hneď smerom k nim. Keď som bol už takmer pri nich všimol som si, že generál práve niečo vybavuje s Kitty, no bolo mi to teraz výsostne jedno a vôbec mi nevadilo im to prerušiť. Pribehol som pri nich a všetkých som si prehliadol. Vypadalo to tak, že všetci sú ako na ihlách, až na jedného človeka - generála. Čo sa to tu do prdele deje? Okamžite som vyprskol smerom na generála a Sarah, po čom som si hneď zapálil cigaretu. Predpokladám, že ste ma nezavolali kvôli tomu, že som posral misiu. Popri tom, ako som čakal na odpoveď som sa otočil smerom na malú Nomad, po čom som k nej trochu pristúpil. Ďakujeme. Od konca misie som s Nomad ešte nebol a keďže nás varovala ohľadom Projectu III bolo na mieste jej poďakovať.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe november 29, 2015 12:12 am

Sarah sa pozrela na Nomad nechápavým výrazom po tom čo sa jej Katherine spýtala ako. Nomad sa pre zmenu pozrela na Katherine, potiahla ju za tričko a začala rozprávať na Sarah. "Pýta sa ako vieš o tom, že sme boli v Novom Soule." Až po tom Sarah chápavo kývla hlavou na čo si len polohlasne povzdychla. "To nieje také ťažké uhádnuť. Keď ste odišli preč tak niekedy v tej dobe som sa vydala za vami aby som vás zaviedla späť do sídla. Keď ste neboli doma tak som stopovala váš pach až na hranice Starého Soulu." Vysvetlila v jednoduchosti na čo začula známy hlas, Zennona. Nijak na to neodpovedala keďže čakala, že mu to tak nejak dôjde už len z toho všetkého čo sa dialo naokolo. Keď však vzačula, že začal rozprávať ďalej tak len pokrútila nesúhlasne hlavou. "Nie, nechcel som ťa tu kvôli misií. I keď by som ti mal pogratulovať za dobre vykonanú prácu. Podľa hlásenia s tej časti zmizli všetky stroje presne ako som požadoval." Oznámil kľudným hlasom na čo sa opäť otočil na Katherine. "Ja sa na detaily ale pýtam teba Katherine. Nomad mi pošle podrobné hlásenie no od teba chcem počuť za akým účelom ste šli do Nového Soulu bez toho aby ste to oznámili a čo ste tam robili." Generál náhle natiahol ruku ktorú slabo položil na jej ľavé rameno ktoré následne slabšie zmačkol. "Som si istý, že Nomad nebude mať nič proti tomu pokiaľ mi povieš niečo viac o tej vašej misií." Dodal z menším ironickým úsmevom. Nomad nevyzerala zrovna nadšene no keď sa k nej Zennon prihovoril len sebou trhla ako keby sa ho zľakla. "Oh... nieje za čo. Mala som možnosť varovať niekoho pred smrťou, to ma teší." Oznámila už o niečo pokojnejšie. Sarah mala medzi tým trocha času na premýšľanie no nechcela skočiť do reči ani Nomad a ani Generálovi. "Pokiaľ chceš vedieť čo sa tu deje tak si budeš musieť na to počkať chvíľu. Už sem prišli skoro všetky bojaschopné jednotky ktoré môžem uvoľniť z obvyklej stráže a poslať ich tam dole. Keď ide o teba tak by som ťa rada požiadala aby si šiel s nami. Bude to zrejme ťažká úloha no musíme prísť na to čo sa deje v celom Soule.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 4 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitimeNe november 29, 2015 1:26 am

V moment čo sa Sarah pozrela nechápavo na Nomad som sa placla po čele a chcela to pretlmočiť, keďže som to zo seba vyhŕkla vlastne úplne automaticky a ani som nad tým nepremýšľala. Keď ma ale Nomad potiahla za tričko a pretlmočila čo som povedala, pozrela som na ňu vcelku prekvapene, no pousmiala som sa. "Týmto tempom sa naučí aj môj jazyk." Pochválila som ju v mysli, na čo prehovorila Sarah a odpovedala na moju otázku. "Oh, yep.. Sorráč, tento fakt mi tak nejako vypadol." Poškriabala som sa nevinne na spánku a naďalej sa tvárila ako by som tú otázku ani z úst nevypustila. "Ešteže nás doma už nezachytila. Ale aj tak jej isto neušlo zranenie Nomad.. Moja ruka na tom nie je tiež moc dobre, ale nebudem im to hádzať nijako na oči i keď.. nie, nepoviem im to proste." Rozprávala som sa sama zo sebou v mysli, pri čom som hľadela medzi Sarah a Generála, ktorý stál kúsok predo mnou. Z myšlienok ma ale vytrhol povedomý hlas, ktorý nepatril nikomu inému než Zennonovi. Znel, že je tiež tak confused ako minimálne ja, no keď dodal, že si ho zavolali, tak mi to už dávalo zmysel. "Počkať.. nebol on na tom mieste kam Generál už neviem koho poslal ak sa mi to dobre marí? Tam boli vtedy roboti." Zamyslela som sa, no skôr než som sa stihla poriadne rozpamätať, tak na mňa Generál prehovoril. "Tak fajn.." Povedala som pokojne a na moment pozrela na Nomad, čím som ju chcela uistiť, že sa nemusí báť, že by som Andrewa spomenula a pohľadom som opäť prešla na Generála. "Nomad prišla na to, že by sa v jednom laboratóriu mohol nachádzať denník jej otca. Tak sme sa tam proste šli presvedčiť a trochu sa to skomplikovalo, keďže sme tam neboli samé, no sme v poriadku a nikto nás nevidel, takže môžte byť pokojný." Zhrnula som to veľmi stručne a pozrela som na Generálovú ruku na svojom ľavom rameni, ktorá ma tam dosť znepokojovala, keďže naposledy som dostala fakt poriadne do tela keď sa ma niekto takto chytil. Keď ale Zennon poďakoval Nomad, spýtavo som pozrela na nich dvoch aby som zistila vo co go vlastne. "Ty si fakt multifunkčná." Preletelo mi mysľou, keďže som si fakt nespomínala na to, že by mu niekedy niečo také vravela, ale ani som sa tomu nedivila, keďže za posledné dni som sa dozvedela až moc veľa vecí naraz. Hneď na to ale Sarah požiadala Zennona aby šiel tam dole s nami, čo mi vlastne zodpovedalo otázku čo som mala nedávno na Nomad ohľadom toho, či s nami pôjde aj Zennon. "Vyzerá to fakt vážne, ale ja sa aj napriek tomu celkom teším i keď mám tak v pozadí trochu zlý pocit.. To bude ale zrejme skôr kvôli tomu, že neviem koľko času mi ostáva." Mierne som sa zamračila nad myšlienkou a pozrela na svoje pravé zápästie, kde som mala zariadenie Nomad, ktoré sa mi tým výpadkom zresetovalo. "Jediná vec čo mi ostáva je dúfať, že ma to nechytí keď budeme tam dole." Povzdychla som si a pozrela som opäť na Generála, či mu stačila takáto skrátená odpoveď, i keď som už teraz vedela, že nie ale aj tak som dúfala, že to nebude chcieť rozoberať práve teraz, keďže ma dosť znervózňoval už len tým ako sa tváril a to nevravím o tej jeho ruke na mojom našťastie ľavom ramene.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sídlo Vodcu - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sídlo Vodcu
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Misie & thrash-
Prejdi na: