osiris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


osiris
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

 

 Sídlo Vodcu

Goto down 
+2
Krávasu
Lemonko
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSt február 12, 2014 1:17 pm

First topic message reminder :

Sídlo vodcu sa nachádza v strede starého Soulu. Samotné sídlo pôsobý opustene a zničene no život vo vnútri je naozaj veľký. Všetci vojaci ktorý chcú misie alebo si potrebujú najať spoločníka sa musia dostaviť práve do tohto sídla.
Sídlo vodcu:


Naposledy upravil Lemonko dňa Ut júl 28, 2015 2:32 pm, celkom upravené 7 krát.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net

AutorSpráva
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe november 29, 2015 2:04 am

Keď mi generál pogratuloval musel som sa zamračiť. Mohlo mi byť hneď jasné, že Generálovi nebude záležať na pár životoch civilistov, hlavné je, že neprišli o život vojaci a roboty nenarobili väčšie škody. Niečo sa mi na tom všetkom ale nezdalo, nezdal sa byť prekvapený, že sme to prežili. Bolo možné, že o tom, že tam bol aj Project III ani nevedel, no človek ako je on o tom určite vedel omnoho skôr ako my. V tú chvíľu som však začul niečo o tom, že Nomad a Kitty boli v Novom Soule. Nebol však čas sa teraz o tom dohadovať. Keď som si všimol, že Nomad so sebou trhla keď som jej poďakoval vedel som, že to nebola len tak obyčajná vychádzka, čo mi o chvíľu potvrdila aj Kitty. Nomad si to možno ani neuvedomovala, avšak reč jej tela hovorila za ňu - určite sa tam odohralo niečo, čo nemal nikto vedieť.
Keď na mňa prehovorila Sarah otočil som sa na ňu, pričom som si potiahol z cigarety. Keď povedala, že prišli takmer všetky jednotky, ktoré plánovala uvolniť tak som sa začal rozhliadať okolo seba. No v momente, čo som začul slovo "dole" môj pohľad bleskovo preskočil na Sarah. Dole? Myslíš tím do Podzemnej časti Soulu? Spýtal som sa, pri čom som sa zamyslel a vybavoval som si slová Generála. Nedostatok kyslíka a veľké množstvo prachu... to je oficiálne hlásenie. Som zvedavý, čo bude to pravdivé. Keď ma požiadala aby som šiel s nimi bez váhania som prikývol na znak súhlasu. V tomto smere budem asi o niečo múdrejší ako vy. Vaše oči to síce nevidia, no ja to vidím viac, než dobre. Všade naokolo sa nachádza energia - červená energia. Túto farbu som už raz videl. Yagami alebo tá druhá. Aká je pravdepodobnosť, že by sa dostali tam dole alebo, že by nebodaj chceli zaútočiť na Soul? Malo by ich byť málo, o niečo viac než prstov na rukách. Spýtal som sa, pričom môj tón mohol naznačiť, že som bol značne znepokojený. Pravdou však je, že je to všade, úplne všade. Také množstvo som ešte v živote nikdy nevidel, ani vo chvíli kedy som proti nemu stál tvárou v tvár. Čo to sakra je? V túto chvíľu som zatvoril moje ľavé oko aby som nemusel všade naokolo pozorovať červený opar energie, ktorý sa vznášal všade, kde som sa len pozrel. Zhlboka som sa nadýchol, po čom som si potiahol z cigarety. Bolo na mne vidieť, že začínam byť značne podráždený a že to, čo som všade videl mi k tomu len prilievalo olej do ohňa. V tejto chvíli som však dúfal len v to, že Sarah nezareaguje rovnako ako prvý krát, keď som sa s ňou rozprával a zaznelo to meno a že ma znova neotrepe o najbližšiu stenu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo november 30, 2015 9:39 pm

"Takže ste sa do Nového Soulu vydali len kvôli domnienke toho, že by ste našli v jednej z mnohých laboratórií denník nejakého mŕtveho vedca ? Vysvetlíš mi ako presne je toto prospešné pre odboj ? Budeme si čítať staré denníky, ktoré nemajú žiaden význam, hodnotu a ani nemôžu nijak pomôcť vo vyhratí tejto vojny ?" Spýtal sa Generál naozaj podráždene. Nevyzeral zrovna nadšene s tým, že sa obe vyparili niekam do inej časti bez toho aby to niekomu ohlásili pričom keby prišli o život tak by ich nikto nevedel nájsť. Nakoniec si ale len hlasne povzdychol na čo nad tým mávol rukou aby mohol prejsť pohľadom na Zennona. Predtým než však stihol niečo povedať spustila Sarah svoje rozprávanie. "Áno Zennon, pôjdeme do podzemnej časti Soulu. Neviem čo všetko o tom vieš no táto časť Soulu je prísne strážená a zapečatená tak aby sa do nej alebo z nej nič nedokázalo dostať von." Potom však začula ako Zennon pokračoval v rozprávaní a tak úplne stíchla. V moment čo spomenul ale červenú energiu sa musel Generál slabo pousmiať. "Uisťujem ťa, že ani jeden z tých dvoch za to nemôže. To čo vydáva tú energiu bude v srdci celého komplexu. Pokiaľ máš však pravdu v tom čo hovoríš tak by to všetko mohlo byť horšie než to práve vyzerá." Po tom čo to dohovoril sa zameral nie na Nomad ani na Zennona, ale na oblohu na ktorú sa zahľadel. Nomad medzi tým prešla pohľadom smerom ku Katherine na čo ju prstom slabo bodla medzi rebrá aby jej naznačila, že nech už nič nehovorí. Jej pohľad vyzeral naozaj naštvane i keď bol tlmený maskou, ktorú mala na tvári. V ten istý moment však General spustil svoje rozprávanie ďalej. "Podľa historiek sa tam dole nachádza brána ktorá vedie priamo do pekla. Keď je to čo hovoríš pravda tak sa táto brána začala zrejme otvárať. Buď to alebo niekto naozaj silný... niekto o kom nepíšu už ani historické knihy sa začal tam dole prebúdzať k životu."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo november 30, 2015 10:40 pm

Po tom čo ma Generál dosť naštvane sprdol som sa len strápene pozrela na zem a na chvíľku som tam aj zabodla pohľad, keďže som ho nechcela ešte viac dráždiť. S ľuďmi to niekedy bolo ako zo zvieratami.. Nepozeraj im do očí pokiaľ ich nechceš ešte viac dráždiť. "To by ste sa divili akú môže mať Andrewov denník cenu a nie len.. to je jedno, radšej do toho už nebudem šprtať." Povzdychla som si a po chvíli ticha a pozdvihla som pohľad na Zennona, ktorý spustil menší monológ. "Energia?" Spýtala som sa skôr len pre seba, keďže som ho nechcela prerušovať a počúvala som ho ďalej. Akonáhle ale dohovoril bola som ešte zmätenejšia než pred tým, no nechcela som sa na nič pýtať, keďže som sa obávala toho, že by sa ma začal Generál vypytovať ďalej a neviem či by som sa zvládla ešte dlhšie vyhýbať priamym odpovediam. Našťastie pre mňa ale Sarah objasnila Zennonovi situáciu tak ako aj mne a Generál do toho len s úsmevom odpovedal, čím ma zase trochu zmiatol. Pohľadom som prešla spýtavo na Nomad, no keď som uvidela jej mierne naštvaný pohľad, tak som len trochu pristúpila ku nej. "I am so sorry.. I had to tell him something." Šepla som jej a pozrela som na Generála, ktorý sa zahľadel do oblohy, pri čom som dostala mierne zákerný útok od Nomad medzi rebrá, na čo som len nepríjemne potichu sykla a ublížene na ňu pozrela pohľadom "za čo som si to zaslúžila." Keď ale Generál opäť prehovoril, pozrela som opäť na neho a mlčky ho počúvala. "Brána do pekla? Sounds goood." Dodala som ironicky v mysli a povzdychla si, keďže toto začínalo znieť fakt dosť nebezpečne. "Hádam to všetko len tak zle znie.." Pozrela som vážnejšie na Generála a ľavou rukou som si opäť prichytila pravú tesne pod ramenom.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeUt december 01, 2015 12:13 am

Vypočul som si ako generál podráždene reagoval na odpoveď Kitty, po čom som sa opäť zamyslene zamračil a pozrel som sa smerom na Nomad. Priklonil som sa k nej popri čom som hľadel smerom na Generála. Nomad, bolo by možné aby som dostal kópiu toho denníka? Spýtal som sa jej potichu tak, aby to naozaj počula iba ona. Takéto veci ma zaujímali a vždy, ako som sa mohol dozvedieť niečo nové bral som to. Potom som sa však hneď otočil na Sarah, ktorá mi čosi povedala o podzemnej časti. S týmto všetkým som už oboznámený. Povedal som, po čo som sa pozrel smerom na generála. To je ale všetko, čo viem. Poznamenal som celkom deprimovane, keďže táto jediná vec bola tá, o ktorej som chcel vedieť asi najviac. To som sa však mohol dozvedieť už čoskoro. Keď som začul, ako Kitty nechápavo zopakovala slovo energia pousmial som sa. Energia. Alebo inak povedané - mágia. Veľmi jednoducho som jej vysvetlil toto slovo, na čo som si potiahol z cigarety a pokračoval som ďalej. Niektoré bytosti majú také šťastie, že dokážu ovládať mágiu. Pri používaní tejto mágie vyžarujú istú energiu. Prstom som ukázal na moje oranžové oko. Ja mám zase šťastie, že túto energiu dokážem vidieť. Či už je to človek, vlkolak, upír alebo démon, dokážem vidieť túto energiu a identifikovať ju. Väčšinou existujú dve farby energie, ktoré dokážem vidieť naraz - celková energia a magická energia, ktoré majú rozdielne farby. Celková energia nikdy neopúšťa telo hostiteľa, teda... väčšinou. Pričom magická energia opúšťa telo vo forme magických... neviem ako to nazvať. Celkovú energiu som videl opustiť telo hostiteľa iba dva krát. Keď som dopovedal túto vetu hlavou som mykol smerom na generála, aby som jej naznačil, že to bol práve on, u koho som to videl prvý krát. Druhý krát je práve teraz.
Keď generál prehovoril zarazil som sa. Ako to môžete vedieť tak isto? Keď však generál dopovedal aj druhú časť toho, čo chcel povedať na mojej tvári sa objavil prekvapený pohľad, popri čom sa dalo spozorovať, že som zostal naozaj nervózny. Brána do pekla nebolo však to, čo ma znervóznilo. Zdalo sa, že som tú informáciu dokonca prepočul. Zaujímalo ma to, čo povedal ako posledné. Lilith? Spýtal som sa skôr sám seba, na čo som okamžite zasa pokračoval. Ten hajzel vravel, že mu to pripadalo tak, ako keby chcela oslobodiť... Llilith. V mojom hlase bolo počuť, že niečo so mnou nebolo v poriadku. Je pravda, že Yagami to meno nedokončil, no ja som si ho domyslel, keďže jediný upír o ktorom som do stretu s nimi vedel bola práve Lilith. Jej meno však nebolo tabu len v cirkvi, no vypadalo to tak, že tomu tak bolo aj u upírov. Ak to naozaj nie je iba obyčajný mýtus mohli by v tom mať prsty naozaj oni. Keď som toto dopovedal rozhliadol som sa okolo seba, pričom som pohľadom prešiel hordy vojakov, ktoré stáli naokolo. Generál! Oslovil som ho, no to bolo všetko, čo som povedal. Stále som stál za názorom, že by mali vojaci vedieť, proti čomu budú stáť. Vedel som, že to pochopí aj bez toho, aby som mu niečo povedal. Bolo mi však viac, než jasné, že nič také vojakom nepovie, určite nie teraz, určite nie takto. Ktovie, koľko vojakov z tých všetkých, čo tu stáli by zostali.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 02, 2015 5:36 pm

Vzhledem k tomu, že si Lucy musela nečekaně zařídit něco, co nazvala -"Osobní záležitostí"-, nebo tak to Zennonovi alespoň řekla, než prostě tak najednou odběhla,  bylo jasné, že se dostaví o něco později. S klidným výrazem a jednou, velkou zbraní přes rameno dorazila k budově generála. Heh, tohle místo fakt nemám ráda. Usoudila trochu nespokojeně ale její výraz byl stále stejný, takový dost neutrální. Nebyla si tak moc jistá tím, kolik toho o ní generál ví ale pokud byly věci o kterých neměl tušení doufala, že si to Zennon nechá pro sebe a nebude každému vyprávět na potkání, co je vlastně zač. Jedním tahem si spravila zbraň kterou měla přes rameno a kterou slíbila právě Zennonovi. Nebyla zrovna nejlehčí, nebo by tomu tak bylo pro normálního člověka ale ona sama měla pocit, že to skoro nic neváží. Vstoupila docela s klidem do celé budovy a jen koutkem oka se rozhlédla kolem sebe. Pamatovala si to místo docela dobře, nebyla tam poprvé ale stále z toho místa měla stejný pocit. A to takový, že se už těšila až konečně vypadne. Jakmile se blížila k dalším dveřím, bylo jí jasné, že generál tam je a nejspíš i ostatní. Trochu ale zpomalila, když slyšela generálův naštvaný hlas a to, jak mluvil o deníku. Deník? Jaký deník? Jaký mrtvý vědec? Ah, možná jsem měla přijít trochu dříve. 
S malým, šibalským výrazem na tváři si upravila rukávy svého saka a dveře, které stály přímo před ní jedním pohybem hlasitě rozrazila, jako kdyby jí bylo jedno, že tohle není její dům a na takovém místě by se měla chovat kdo ví jak slušně. Měla za to že respekt si lidé museli zasloužit a rozhodně to vypadalo, že zrovna z generála respekt nemá. Ale na druhou stranu nehodlala dělat nějak velké problémy. Neměla ani v plánu generála nějak přehnaně provokovat neboť jí bylo jasné, že mají jiné problémy k řešení, než nějaké osobní pocity. "Nejdu pozdě?" Zeptala se a svůj malý úsměv ponechávala na tváři. Všimla si generála, Zennona a té dívky, kterou viděla už prvně v den kdy potkala Zennona. Nebo když jej vyhledala. Všimla si Zennonova výrazu v obličeji a nebyla si jistá, jestli to má brát vážně nebo se začít smát. Tvářil se tak nějak všelijak. "No tak, snad sis nemyslel, že tě nechám jít samotného, že ne?" Pousmála se znovu a dívkám jen trochu pokynula hlavou. "Mimochodem, něco pro tebe mám." Prozradila mu, když se postavila s klidem vedle něj a jedním prstem ukázala na svoje záda, kde byla zbraň. Hodlala mu jí dát ihned jak se dostanou z budovy.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeŠt december 03, 2015 9:53 pm

Zenonova otázka Nomad síce trocha zaskočila no po kratšom premýšľaní len súhlasne kývla hlavou. Ďalej ostali všetci ticho aby nechali Zennona vysvetľovať. Na jeho vysvetlenia ohľadom toho čo je mágia musel Generál len súhlasne kývnuť k čomu na moment skočil do reči. "Moja mágia je trocha špeciálna. Ovládanie tak starého druhu mágie zaberie kopec času, trénovania a ohromné množstvo duševnej energie. Samotná mágia z neskorším efektom je mimoriadne ťažká na ovládanie a musí byť naplánovaná precízne." Vysvetlil v rýchlosti po čom opäť stíchol aby mohol Zennon ďale rozprávať. Keď prišla jeho otázka ohľadom toho ako to môže vedieť tak isto len kývol ramenami. Nevyzeralo to tak, že by chcel o tom niečo rozprávať. Potom mu však prišla na um práve Lilith, ktorej meno spomenul dosť hlasne na to aby to počula Sarah, ktorá ihneď nastražila uši a zatvárila sa celkom nepríjemne i keď stále vyzerala byť kľudná. "Odkiaľ vieš toho tak veľa, Zennon ?" Spýtala sa Nomad prekvapene keď si to všetko vypočula. Avšak hneď na to sa Zennon začal okolo seba obzerať na čo okrýkol samotného Generála. V ten moment mohol Zennon ucítiť mrazivú auru, ktorú však nevydával žiaden človek v okolí. Zo samotného sídla sa začali ozývať hlasné kroky ktoré nakoniec došli až k ním dole. Celkové okolie bolo hlasné no všetci prítomný mohli počuť tie kroky až príliš dobre. "Zennon. Povedal som ti, že svojim vojakom poviem len to čo uznám za vhodné a čo nijak nenaruší morálku. Pokiaľ by som komukoľvek povedal, že pôjdeme navštíviť bránu ozajstného pekla, alebo sa pozrieť na prvú ženu ktorá kedy chodil po tejto zemi... povedz mi kto by mi to uveril ?" Generálov samotný tón bol pokojný. Zatiaľ čo vysvetľoval si všetci mohli všimnúť, že osoba ktorá sa po schodoch bol muž oblečený v krvavo červenom plášti a zo zvláštnym úsmevom na tvári. Túto osobu mohli poznať len štyri osoby ktorými bol Generál, Zennon, Sarah a Lucy... jednalo sa totižto o samotného Yagamiho. "Oy, decká." Pozdravil ich pokojne s čím mávol rukou. Sarah v tej chvíli hlasne zvrčala no stále sa držala na mieste, keďže pred ňou stála Katherine, Nomad a dokonca aj Zennon cez ktorých by sa musela až k nemu dostať. Generál sa ihneď pozrel Zennonovy priamo do očí. "Zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé kroky, mám pravdu ?" Spýtal sa opäť pokojne. "Pokiaľ máš pravdu a jedná sa o to čo hovoríš tak Yagamiho budeme potrebovať. Som ochotný porušiť zákaz, ktorý nedovoľuje upírom vojsť do Soulu pre vyššie dobro." I keď sa to väčšine nemuselo páčiť, Generál sa už dávno rozhodol vzhľadom na to, že Yagami stále momentálne medzi nimi. "Dúfam, že budeme na našej spoločnej ceste spolu dobre vychádzať a nebudeme nútení uchyľovať sa k zbytočnému násiliu... že šteňa ?" Yagami pohľadom ihneď prešiel od Zennnona na Sarah, ktorá stuhla a zložila sa do kolien bez toho aby niekto niečo spravil.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSo december 05, 2015 8:41 pm

Keď mi Nomad odkývla to, že dostanem kópiu denníka pousmial som sa. Bol som naozaj zvedavý, čo sa tam asi tak dočítam. Možno som sa mohol niečo dozvedieť aj o robotike, z ktorej mi informácie naozaj chýbali a veľmi by sa mi zišli. Vypočul som si vysvetlenie ohľadom generálovej mágie po čom som len súhlasne kývol. Predstavenie, ktoré predviedol predtým proti vlkolakom bolo naozaj veľkolepé. Naozaj, v mágii bol majster. Keď Kitty zatrúsila tú vtipnú poznámku musel som sa zasmiať. Dovolil by som si ale povedať, že si myslím, že mágiu dokáže ovládať každý človek. Len to treba v sebe nájsť. Povedal som a následne sa k nám pridala aj Lucy s veľkým randálom. Musel som sa usmiať, jej prítomnosť ma naozaj potešila, ešte k tomu dokonca pre mňa niečo mala. Zbraň, ktorú mala na chrbáte vypadala ako kaliber .50, tak ako aj moja predošlá zbraň. Aj keď sa mojej starej zbrani nedokázala vyrovnať žiadna bol som rád, že budem mať aspoň nejakú. Dúfal som, že sa tu ukážeš. Som rád, že si tu. Pousmial som sa na ňu a potom som sa otočil na Sarah, ktorá sa ma spýtala odkiaľ toho tak veľa viem. Jednoducho som prstom ukázal na oko, v ktorom už ale nebolo moje vlastné oko. Nevybral mi ho len tak zo srandy aby zo mňa iba urobil krypla. K ostatnému som sa už nejak dopracoval. V ten moment však nastalo niečo zvláštne, niečo, čo som už raz zažil. Moje telo náhle obalila zima. V tú chvíľu mi však generál vysvetľoval, že vojakom nehodlá nič hovoriť. Keď som to počul z jeho úst dávalo to aspoň nejaký zmysel, takže som namietať nemohol. Mal proste pravdu, ani ja by som mu neuveril keby mi to povie dávnejšie. Bohužiaľ, táto realita je krutá. Mrazivá aura zosílila a ja som z toho začal mať naozaj zlý pocit. Najprv som to pripisoval tej obrovskej energii, ktorá vychádzala zo zeme. No vo chvíli, keď som započul kroky vedel som si spočítať dve a dve. Okamžite som sa na generála pozrel výrazom, ako keby som chcel, aby mi povedal, že to nie je pravda. No skôr, ako som stihol niečo povedať začul som ten hlas. Moja nálada , ktorú mi zdvihla Lucy klesla zasa veľmi rýchlo pod bod mrazu. Vypočul som si slová generála. Stále som na neho pozeral ako báger na tvrdú hlinu. Naozaj som nevedel, či to myslí vážne alebo či mu na hlavu iba padlo niečo ťažké. Vyššie dobro? Čo má byť to vyššie dobro?! Naštvaným tónom som vyštekol na generála bez toho, aby som rozmýšľal nad tým, čo vlastne robím. Hádam mi nechcete povedať, že mu veríte. Tam dole sa očividne môže stať čokoľvek. Môže to využiť proti Vám. Ak sa nedostanete von a on áno, tak to bude začiatok... Upíri ovládnu Soul a ani nebudeme vedieť kedy! A ak je tam dole naozaj Lilith akú máme záruku, že jej nepomôže dostať sa odtiaľ? Je to predsa upír, tak ako ona. Keď som dohovoril ozval sa znova Yagami. Nič som nehovoril, iba som vydával veľmi podobný zvuk ako Sarah keď vrčala ako vlk, akurát ja som si to neuvedomoval. Keď Sarah padla na kolená hneď som vedel, čo sa deje. Keďže už pri nej bola Kitty nešiel som sa ňou, no pozrel som sa priamo na Yagamiho. Aj keď som vedel, že moje guľky upírom zas až tak neublížia vytiahol som zbraň a namieril som ju rovno na neho. Bolo mi jasné, že zasa ide o tú jeho mágiu. Toto bola jedna z ďalších možností, ako funguje mágia. On ju evidentne dostával do tela obetí. Jeho energia bola taká chladná, že doslova mrazila ľudí. Tak, ako som to predtým zažil aj ja. Nechaj ju! Skríkol som naňho a dúfal som, že urobí to, čo som mu povedal. Asi to nebolo iba v poviedkach, upíri a vlkolaci sa naozaj nemali moc v láske. No keďže Sarah Yagamiho poznala mohol som sa domnievať, že táto nevraživosť medzi nimi mohla byť spôsobená niečím iným.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSo december 05, 2015 10:54 pm

Přítomnost Yagamiho Lucy trochu udivila ale i tak na něj maličko kývla hlavou jako na nějaký pozdrav, z čehož mohl Zennon rychle pochopit, že tihle dva se znají, nebo se při nejmenším už někdy potkali. Neříkala vůbec nic. Klidně nechala Zennona aby se vypovídal. Docela jí pobavili ty reakce ostatních. Zdá se, že stále dovedete vzbudit pozornost Yagami. Tak jako vždy. Zdá se také, že máte tendenci udělat všechno pro to, aby Vás ostatní nesnášeli. Velice chytré. Projelo jí hlavou pohotově a na to konto se už musela trochu pousmát, jako kdyby jí na celé situaci připadalo něco vtipné.Nakonec to nevydržela a začala se tiše smát. "Proč by proboha Yagami chtěl pomáhat Lilith?" Zakroutila nad tím poněkud nechápavě hlavou. Nedovedla si představit, že by se mohlo něco takového stát. "To si vážně myslíte, že jsou všichni upíři stejní?" Optala se a nechápavě koukla na strop a pootom se podívala na Yagamiho. Podle toho, jak se na něj podívala muselo být jasné, že ona z něj strach rozhodně nemá, ačkoliv k němu cítila jistý druh respektu. Nakonec, ani se nedivím, že mu Zennon moc nevěří.  S tím jak se chová a jak se snaží působit na svoje okolí to dává docela smysl.  Soudila dál ve své hlavě ale svoje myšlenky neprozrazovala. Nakonec se rozhodla se k ostatním moc nemýchat. Byla to přeci jejich věc, co si budou myslet. Kdo byla, aby se jim to snažila nějak rozmlouvat? Stejně by to nejspíš s velkou pravděpodobností nemělo cenu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo december 07, 2015 6:32 pm

Yagami sa nie moc prekvapene pozrel do Zennonových očí po čom len pomaly natiahol ukazovák na ľavej ruke, ktorý zasunul do hlavne jeho zbrane. "To je dobrá otázka. Prečo by Yagami pomáhal Lilith ?" Táto otázka bola smerovaná priamo na Zennona, ktorý vyzeral byť celkom naštvaný tým čo sa stalo Sarah. "Tomu šteňaťu som nič nespravil tak kľud. Možno si len spomenula na konflikt, ktorý jej rod začal z tým nesprávnym upírom a zrejme to jej nervy nevydržali." Oznámil mu celkom sucho na čo si pohľadom prebehol cez všetkých prítomných. "Po pravde si m celkom urazil keď sme pri tom. Porovnávať ma s ňou je ako keby si seba prirovnával k zvieratám. Mám s ňou spoločné len to, že je mojou matkou... nenávisť voči nej je len čiste moja vlastná." S týmito slovami vytiahol svoj prst z hlavne na čo prešiel pohľadom na Katherine. "Nieisi v žiadnom filme a ja som pravý upír tak isto ako to šteňa je ževraj prvý vlkodlak." Katherine síce bola celý čas ticho no bolo zrejmé, že Yagami presne vedel na čo myslela čo podporovalo ešte aj to, že sa na ňu celkom zvláštne usmieval. "To by stačilo. Pustil som ho do Soulu len preto aby nám pomohol s prípadným zapečatením Lilithinej krypty. Pokiaľ sa nám potvrdí to, že sa jej podarilo zlomiť jednu z trinástich pečatí tak máme naozaj veľký problém vzhľadom na to, že o nej v celej histórií nepovedal nikto nič pekné." Do reči sa nakoniec pridal aj Generál keďže mu bolo jasné, že pokiaľ do toho nejak neskočí tak vznikne nová vojna rovno pred jeho očami. "Je mi jasné, že vpustiť ho do Soulu je nebezpečné a som stotožnený zo všetkými následkami. Aj keby ale napadli upíri Soul tak hneď umrú vzhľadom na to, že v celom meste je vysoká koncentrácia Ruionosy, ktorá ich začne zabíjať. Jediný kto je na toto imúnny je práve Yagami a ešte jeden upír." Vysvetlil v jednoduchosti aby aspoň nejakým spôsobom upokojil Zennona. Nomad medzi tým všetkým zodvihla Sarah zo zeme na čo ju ešte nejakú dobu podopierala vzhľadom na to, že sa jej neuveriteľne triaslo celé telo. "Vyzerá to tak, že náš postup niekde ďalej bude musieť počkať. Sarah sa úplne zhrútila." Skonštatovala polohlasne na čo ju začala ťahať smerom k stene kde ju položila na zem.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo december 07, 2015 9:21 pm

Reakcia Lucy ma naozaj zaskočila. Nevedel som, že ho pozná, bola to pre mňa novinka a musel som povedať, že som bol naozaj prekvapený. Čo ma však zarazilo bolo to, čo povedala. Vtedy som si akosi začal spájať veci dokopy. Stále som si myslel, že Lucy niekto poslal, teraz som mal podozrenie, že to mohol byť práve Yagami. Nič som však nehovoril, aspoň zatiaľ.
Keď mi strčil prst do zbrane mal som chuť rozstrieľať mu tú jeho paprču. Keď sa spýtal, prečo by to robil okamžite som naňho vyštekol. Je Vás dosť málo na to, aby Vám nejaký ďalší upír bol len tak ukradnutý. Je to predsa logické, nie? S takou silou ako určite má ona by ste sa už nemuseli obávať o svoju budúcnosť. Odpovedal som mu na jeho otázku a zamračil som sa. Dávalo to predsa zmysel. Možno, že Lilith bola nejakým zázrakom uväznená ľuďmi, ktorý sa proste chceli zbaviť upírov. A práve teraz sa im naskytla možnosť oslobodiť ju. Keď však povedal, že jej nič neurobil vytočil ma ešte o niečo viac. Krv v mojich žilách doslova vrela a ja som už zabudol na pocit únavy, ktorý ma prenasledoval. Aha, takže ty si to nebol... Vidíš tu snáď niekoho iného, kto dokáže niekoho ochromiť len pohľadom a nepríjemnou ľadovou aurou? Pretože ja tu nikoho takého nevidím, okrem teba! Po vete, v ktorej vlastne vysvetlil jeho vzťah k Lilith sa mi na tvári zjavil nechápavý pohľad. Nenávisť? Keď odpovedal Kitty bez toho, aby niečo povedala som sa na ňu pozrel aby som videl ako sa tvári. Naozaj odpovedal na niečo, čo ani nepovedala. Hneď som sa otočil naňho. Aha, takže to má Yaresa po tebe. Alebo tu snáď je aj ona? V tej chvíli však už generál začal upokojovať situáciu. Samozrejme, že o nej v celej histórii nepovedal nikto nič pekné, veď tá žena je stelesnením všetkých smrtelných hriechov, nehovoriac o tom, že je upír a históriu akú poznáme písali ľudia. Nečudujem sa, že jej existenciu sa snažila cirkev zatajiť. Pomyslel som si, no v tej chvíli mi bolo jasné, že ak Yagami naozaj dokáže čítať myšlienky tak bude vedieť čo si myslím. Keď generál povedal, že Yagami je na ruionosu imúnny pozrel som sa na Yagamiho, no nič som nehovoril. Jeden je stále dosť na to, aby na to ľudia v Soule trpko doplatili. Moje myšlienkové pochody smerovali k záveru, že z toho, že tu je Yagami nevznikne nič dobré. Nechal som to však ale tak. Zbraň, ktorú som mal stále namierenú na Yagamiho som náhle strčil do púzdra a na päte som sa otočil a odišiel som smerom k Sarah, ktorá už ležala na zemi pri stene. Popri tom, ako som k nej šiel som dal zo seba dole plášť, ktorým som ju nakoniec prikryl. Kľakol som si pri ňu a okom som ju pozoroval, aby som prišiel na to, či je za jej stav zodpovedná mágia, avšak to, že všade naokolo bol červený dym energie mi to značne sťažovalo. Mimochodom... Začal som, po čom som sa otočil na Yagamiho. Čo si urobil s mojim okom? Okríkol som ho aby ma počul aj na takú diaľku. V tejto chvíli to však nebolo asi príliš vhodné no chcel som vedieť kde skončil môj oranžový klenot.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo december 07, 2015 9:58 pm

Lucy pro jistotu jen položila Zennonovi ruku na rameno, snad pro jistotu kdyby chtěl udělat něco neuváženého. Celá situace se začala přiostřovat a příchod Yagamiho to nijak nevylepšoval. Lhala by, kdyby tvrdila, že jí to nijak nepřekvapuje. Ale na druhou stranu měla za to, že to trochu všichni přehání. Dostávali se do fáze, kdy byl každý spojenec dosti cenný, nehledě na to, kdo to je. Možná by se všichni měli soustředit na problém a ne na to, kdo má o kom jaké mínění. Usoudila jen tak pro sebe a koutkem oka stále sledovala Yagamiho. Ta jeho děsivá aura na ní dělala opět dojem, ačkoliv se jej nebála. Ne, strach z něj neměla i když si dovedla dost dobře představit, co by mohl udělat během několika vteřin, kdyby jen chtěl. 
"Nerada to říkám ale generál má pravdu. Měli by jste všichni klidnit hormony." Pronesla se zamyšlením zatímco se koukla někam za sebe, jako kdyby tam něco hledala. "Nakonec, máme tady trochu jiný problém, než nějaké osobní roztržky ne?" Zeptala se všech přítomných a oddělala si pramen vlasů z obličeje. Hmm, mohlo to dopadnout hůř, nemám pravdu Yagami-sama? Nakonec, čekala bych i střelbu a nějakou mrtvolu. Tohle proběhlo ještě dost klidně. "Pfůů, pořád umíte udělat dojem. Jen co je pravda, Yagami-sama." Hlesla už konečně nahlas, když se podívala jak se ostatní přesunuli ke stěně. Bylo jí jasné, že bez té dívky se jen tak někam nehnou. Zakroutila nad tím vším hlavou. Člověk by nevěřil, jak se věci vedly tak rychle rozvinout. "No, mohu jí klidně nějakou dobu nést. Teda, než se probere." Navrhla jen tak jako kdyby se nic nedělo a zahleděla se na tu dívku u ní a na Zennona, jestli mají něco proti. Nemyslela si, že si moc pomáhají tím, že stepují stále na jednom místě.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSt december 09, 2015 4:02 pm

Záloha zmazaných postov (Screenutá)

Pokračovanie postov:

Spotok postov:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 18, 2016 3:52 pm

"Yaresa získala svoje schopnosti kým bola človekom. Už ako dieťa bola vedmou." Vysvetlil Yagami jednoducho. "Plus ja niesom ten, ktorému môžeš hrať na city s počtom v našich radoch." Jeho pohľad schladnel. Zazrel Zennonovy priamo do očí na čo mohol samotný Zennon začať počuť hlasy vo svojej hlave. "Cítim to. Ako to v tebe všetko vrie, kričí a rve sa von. Ako dlho to chceš v sebe ešte držať, skrývať svoju pravú podstatu pred ostatnými..." Tieto myšlienky sa mu vštepovali priamo do mysle, rezonovali a stále sa znova a znova opakovali. Potom ale začala rozprávať Lucy, ktorá to všetko zaraz prerušila. Pohľad nakoniec presunul na ňu samotnú na čo len súhlasne a z úsmevom kývol na jej myšlienky. "Jediný dôvod prečo som ochotný vám ľuďom pomôcť je ten, že Lilith je istou hrozbou nielen pre vás ale aj pre nás. Hnev ktorý sa v nej zbieral po celé tie tisícročia nesmie byť vypustený na slobodu za žiadnu cenu. Na nešťastie... ostatný súrodenci sa nechceli zúčastniť tejto počestnej výpravy za spásou nášho rodu a konečným zúčtovaním s Lilith." Vysvetlil všetkým prítomným jednoducho. Konečne však dohovoril. Zmetená Nomad sa len nahla smerom ku Katherine aby na ňu mohla šepkať. "Som tu jediná, alebo je táto osoba naozaj zvláštna ? Pokiaľ je tým, za koho sa vydáva tak je v tom prípade neuveriteľne starý... ešte k tomu ten fakt, že pokiaľ je druhým v poradí tak musí snáď poznať ešte aj dinosaurou..." Nomad bola nadšená, samozrejme z toho vedeckého hľadiska. Ostatný to tak zrejme neprežívali a samotný Generál vyzeral byť postojovo neutrálny voči všetkému čo sa tu dialo. Alebo bol skôr až moc zaujatý voči cieľu, ktorý museli dosiahnuť. "Keď sa dostaneme tam dole... musíte byť opatrný. Pokúsime sa vyslať jednotky vo vlnách, budeme zaberať časť po časti, budovať obranné pozície a poľné stanovištia. Každý jeden vojak zodpovedá sám za seba. Hlavnou úlohou je zabezpečenie oblasti, získanie informácií a lokalizovanie Lilithinej hrobky. Snažte sa vyhnúť stretu s obyvateľstvom pokiaľ to bude možné. Nejaké otázky ?"
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 18, 2016 5:46 pm

Všetko to o čom Yagami a Zennon hovorili mi moc nedávalo zmysel, ale bude to skôr preto, že som nie lne, že nebola odtiaľto ale tiež som ich ani moc nepočúvala a svoju pozornosť venovala prevažne skôr Sarah, ktorá bola úplne mimo na zemi. "Poor wolfie.. I wonder if he understands me now." Zamyslela som sa, pri čom som pozrela na neho a mierne sa zamračila. Mala som z neho rozhodne zlý pocit a to sa mi moc často nestávalo. Keď sa Lucy ponúkla, že bude niesť Sarah, chcela som sa ponúknuť aj ja, no nakoniec som si povedala, že to nechám teda na ňu a nebudem ešte viac prilievať olej do ohňa, ktorý tu vznikal hlavne medzi Sarah, Zennonom a Yagamim. Keď ale povedal, že jediný dôvod prečo nám je ochotný pomôcť je len ten, že tá Lilith o ktorej tu tak básni je problém aj pre nich. "Tss.." Ozvalo sa veľmi potichu s mojej strany, pri čom som mu venovala len nepríjemný pohľad. V tom sa ku mne ale nahla Nomad a pošepky sa ma spýtala či je jediná čo si myslí, že on je naozaj zvláštny. Mlčky som pokývala hlavou, že v tom nie je sama a vypočula som si všetko čo mala na srdci, na čo som mala veľmi na mále aby som nevybuchla od smiechu. Rukou som si zakryla ústa, pri čom som si kusla do spodnej pery a snažila sa nejako upokojiť, čo ešte pár sekúnd nešlo ale napokon som sa nejako upokojila a poutierala som si slzy, ktoré mi mierne začali tiecť. "Yep, pokiaľ je to fakt pravda, tak je to really f*ckin' ancient... vykopávka." Posledné slovo som ale dodala až po chvíľke uvažovania, keďže som nevedela či by mi Nomad rozumela a neušla by jej tak moja pointa, čo som nechcela, keďže túto poznámku som si nemohla odpustiť. Hneď na to ale prehovoril Generál, ktorý vyzeral až neobvykle moc vážne. "Také stratégie.. On to fakt berie až moc vážne." Dodala som pošepky po tom čo dohovoril smerom na Nomad a otrávene som si povzdychla. "Dúfam ale, že sa tá vykopávka nebude držať s nami.. Nemám z neho dobrý pocit." Šepla som Nomad tak potichu, že možno aj ona to mohla prepočuť, keďže to fakt bolo len tak popod nos. "Ehm.. len jedna. Čo by sa stalo ak by sme nejakou náhodou na niekoho narazili? Nebol by to hádam such a big deal, huh?" Spýtala som sa Generála, na čo som sa trochu odtiahla od Nomad nech venujem všetku pozornosť jemu a neujde mi to čo povie, keďže Nomad dokáže dosť rozptýliť už len tým čo niekedy zadrie. "Dúfam.. že sa udržím v pohode." Na malý moment som sa zamračila, pri čom som nenápadne na stotinku zovrela ruku v päsť. Vedela som síce, že dokiaľ budem s Nomad, tak sa mi príznaky Ruionosy nevymknú s pod kontroly, minimálne nie teda na moc dlho, ale aj tak som si nebola ničím moc istá i keď som to nedávala navonok najavo.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 18, 2016 6:29 pm

Naozaj som zúril a každé slovo, ktoré vyšlo z úst toho slizkého hada len pridával olej do ohňa môjho hnevu. Snažil som sa však upokojiť, už len pre to, že to povedal generál. Vypadalo to tak, že slová Yagamiho jednoducho ignorujem no počul som ho až veľmi dobre a taktiež som cítil ten jeho pohľad, ktorý mi spôsoboval to, že sa mi chĺpky na šiji dupkom stavali. Naďalej som ho však ignoroval a prehliadal som Sarah, teda až do momentu, keď som začul hlas. Po chvíľke som si uvedomil, že hlas je v mojej hlave. Naštval som sa ešte viac nie pre to, že som vedel, že za to môže Yagami ale pre to, že to bola pravda a že práve on to vedel. Nebolo ťažké zistiť to, že nie som tak úplne človek. Črty mojej tváre dosť jasne naznačovali to, že človek tak úplne nie som. Nikto však okrem mňa nevedel, čo sa deje v mojom vnútri, teda aspoň to som si myslel. Yagami to už stihol vyčmuchať. Hlas rezonoval v mojej hlave a ja som už myslel, že sa otočím a po Yagamim vystrielam celý zásobník aj keď som vedel, že by to aj tak nemalo žiaden efekt. Hlas však náhle stíchol keď prehovorila Lucy. Zamračil som sa. Arogantný upírsky bastard. Povedal som čo najviac potichu aby to nepočul no bolo mi jasné, že to počuť musel. V tú cvhíľu mi však zasadil do hlavy chrobáka. Áno, bola pravda, že Lilith predstavovala hrozbu pre ľudí, no ak Yagami naozaj hovorí pravdu, Lilith predstavovala aj hrozbu pre upírov. Možno ten risk pre ľudskú rasu stál za to, aby sa počet upírov znovu zredukoval, najlepšie na nulu.
Keď Lucy navrhla, že ponesie Sarah iba som mlčky pokýval hlavou na znak nesúhlasu. V momentálnej situácii by sa dalo povedať, že som bol naštvaný aj na ňu. Nemohla sa mi ale čudovať. Otočil som sa na generála. Prehltol som vetu, ktorú som chcel povedať a iba som potichu prikývol. Nemal som však v pláne s Yagamim spolupracovať. Ak sa dostane do problému, nepohnem ani prstom. Ak urobí jediný zlý pohyb pôjdem po ňom, aj keby ma to malo stáť život. Sarah som zdvihol zo zeme a prehodil som si ju cez plece ako vrece zemiakov. Mohlo to vypadať tak, že ten všetok hnev, čo vo mne bol som si práve vybíjal na chudátku Sarah, no nebolo to tak. Držal som ju tak, aby jej to bolo čo najpohodlnejšie. Daj sa do kopy, Sarah. Teraz nie je čas na to, aby si tu drkotala zubami jak zmoknutý pes. Pošepkal som jej a dúfal som, že sa z toho čo najskôr dostane. No teraz to vypadalo tak, že to nie je len tak. Stále som tomu Yagamimu nemohol nejak veriť.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeSt apríl 20, 2016 12:31 pm

Lucy už více méně nic neříkala. Jen se občas podívala po ostatních nebo se spíš vždy pohledem zaměřila na jednoho jedince a toho chvíli sledovala, snad jako kdyby o něčem přemýšlela a vždy se ve svých myšlenkách tak nějak zasekla. Ale pravdou bylo, že nedělala nic jiného, než jen že si třídila svoje myšlenky a pocity, které z této nesourodé skupinky měla. Ani by se nedivila, kdyby během času po sobě začali střílet, nebo se pokusili si navzájem něco udělat.
Poněkud líně se protáhla, protože do chvíle, než se všichni rozhodnou vyrazit, neměla vlastně ani co na práci a tak se nudila. Všimla si, jak všichni byli svým způsobem nervózní a nesví ale kdo se jim mohl divit. "Hlavně se nenech vytočit Zennone." Vydechla Lucy poněkud nadneseně, jako kdyby ani o nic nešlo. Pokud někdo začne střílet na Yagamiho, bude to rozhodně Zennon, nebo bude mezi prvními. Nechtěla ani vědět, co mu Yagami provedl, nebo co Zennon v sobě tak pečlivě dusil. Byla to jejich věc a Lucy měla za to, že čím méně o tom bude vědět, tím jen lépe pro ní samotnou, protože se bude moci plně soustředit na důležitější věci. Ano, nejspíš v tomhle připomínala stroj. Nebo něco, co se soustředí jen na jednu věc a ten zbytek považuje za nepodstatný.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo máj 02, 2016 12:00 am

Keď si Katherine prehovorila v hlave, Yagami sa na ňu opäť otočil. Mohla však vidieť, že jeho pohľad naznačoval, že nieje moc nadšený z toho, že niečomu nerozumie... jej jazyku. Na slová tých dvoch však potom už nijak nereagoval keďže nemohol nijak vyvrátiť, že je naozaj až príliš starý. Náhle sa však otočil na Zennona z miernym úsmevom. "Arogantný ? Možno. Bastard ? Hovorilo to o mne už veľmi veľa ľudí, ktorý sú teraz po smrti chlapče. A vieš prečo ? Pretože ako si povedal ... som upír." Odvetil celkom posmešne smerom naň. Potom sa však prestal usmievať, naklonil sa k Zennonovy v okamih, čo zodvihol Sarah zo zeme a pošepkal mu. "Chcel by si svoje oko späť ? Povedal som ti... každá informácia má v tomto svete svoju cenu a ty si súhlasil s tou mojou. Kontrakt bol podpísaný tvojou vlastnou krvou a prvá splátka splatená v podobe tvojho oka. Kúsok po kúsku budem brať s tvojho tela až ostane len tvoje jadro... podstata tvojho života." Po tom sa od neho odtiahol z ironickou grimasou. "Naša dohoda stále trvá." Dodal s čím spravil krok vzad. Nomad celý čas len pozorovala čo sa medzi nimi dvoma dialo, prv nijak nereagovala na Generálove slová no bolo jasné, že ich pozorne počúvala. "Takže sme vlastne prvá línia, ktorá bude hľadať miesta pre tábory a ničiť prípadné hrozby... výborne." Tieto horké slová vyšli z jej hrdla okamžite po tom čo začala reagovať na niečo iné než na tých dvoch. "Pokiaľ každý jeden človek zodpovedá sám za seba, som toho názoru, že ja budem zodpovedať za Katherine a ona zas za mňa. Zaslúži si moju ochranu po tom čo som ju nakazila Ruionosou. Mimo to nedokáže bez mojej pomoci a stáleho prísunu protilátky prežiť dlhšie než pár dní." Generál na to nič nepovedal, len mierne prikývol hlavou. "V tom prípade utvorte skupiny po troch. Zennon si zrejme celkom rozumie s touto ženou. Choďťe teda spolu... a môžete rovno zo sebou vziať aj Sarah. Yagami bude chrániť Katherine spoločne s Nomad keďže to vyzerá tak, že aj oni si celkom rozumejú... a zároveň nechcem vyvolať spor medzi ním a Zennonom." Na toto rozhodnutie zas súhlasne kývol Yagami na čo ešte na sekundu venoval úsmev smerom na Zennona. Potom však spravil niekoľko krokov smerom ku Katherine, ktorej položil ruku na rameno zo stálym úsmevom. "Teším sa na našu spoluprácu. Dúfam, že spolu budeme vychádzať bez nejakých problémov."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo máj 02, 2016 3:04 am

Nepríjemný pohľad Yagamiho na mňa naznačoval, že zrejme ani netušil o čom som to vravela a docela ho to štvalo. To mi vykúzlilo úsmev na tvári, čo som rozhodne neskrývala. "Gotcha.." Šepla som pre seba, čo Nomad tiež mohla počuť. Nemusela to síce pochopiť, no ja som bola rada, že som predsa len mala spôsob ako sa tomu jeho lozeniu do mojej hlavy rádoby vyhnúť. Teraz mi prišlo fakt vhod, že som nebola miestna. Na naše poznámky už ale nijako nereagoval, čo mi bolo akosi jedno. V tom sa ale otočil na Zennona a prehovoril smerom na neho. Ruky som si opäť prekrížila na hrudi a mierne sa zamračila. "Musím dať Zennonovi za pravdu. Je tu len chvíľku, ale už ma štve." Povedala som opäť potichu Nomad, na čo som si povzdychla a neveriacky pokývala hlavou. Nevedela som síce čo mu tam šepká, ale keď povedal, že ich dohoda stále trvá, podvihla som mierne prekvapene obočie, no nič som nevravela. Boh vie čo mali spolu za dohodu, no nebola to moja vec. Ja som mala už aj tak kopec svojich starostí. V tom ale prehovorila Nomad, tak som na ňu pozrela a vypočula si ju. "A ja som dúfala, že to bude len ďalšia casual misia." Povzdychla si ironicky s úsmevom. Jej ďalšie slová ma ale donútili sa mierne pousmiať. "Nomad.." Na malý moment som pozrela do zeme, no hneď vzápätí som prešla pohľadom opäť na ňu. Súhlasne som kývla na to čo hovorila smerom na Generála, no keď generál prehlásil, že v tom prípade budeme v skupinkách po troch a Yagami má ísť s nami, skoro ma v ten moment vystrelo. "Čože?!" Vyhŕkla som zo seba mierne podráždene, na čo som spustila ruky pozdĺž tela a pozerala som na Generála. Ako ale pomaly ku mne vykročil Yagami, prebodla som ho pohľadom a nespustila som ho z očí. Keď bol už pri mne, položil mi ruku na rameno, na čo som ja len zatla pravú ruku v päsť a vypočula si čo mi povedal. Ten jeho ironický úsmev na tvári ma doslova iritoval, no musela som si zachovať chladnú tvár a nedávať mu tak moc najavo ako ma štve, keďže toho začal využívať. "Nápodobne." Sykla som potichšie, pri čom som trhla ramenom nech ma pustí a otočila sa na neho čelom, pri čom som mu hľadela chladne do očí. Po chvíľke som sa ale otočila späť, znovu si prekrížila ruky na hrudi a pozrela som na Nomad nech sa trochu upokojím. Mala som sto chutí proste prísť za Zennonom, vytrhnúť mu z rúk Sarah a proste mu postrčiť Yagamiho, keďže už aj tak mali očividne spolu nejaké plány. Sarah by len pomohlo byť s nami a ja by som aspoň nemusela byť neustále v pozore, keďže on bol ten posledný človek, ktorému by som v tomto momente zverila čo i len bezcennú skrutku a nie to ešte niekoho život. "I can't let that asshole to even touch her." Zaťala som na malý moment zuby a pozrela som prv na Generála a potom opäť s obavami na Nomad. Ona síce bola ten posledný človek, čo by potreboval ochranu, ale i tak som sa o ňu bála aj keď som si to možno až tak moc nepriznávala.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimePo máj 02, 2016 3:41 am

Keď som znova začul Yagamiho hlas otočil som sa naňho a snažil som sa tváriť čo najviac nenaštvane, čo sa mi moc nedarilo, keďže ľaví kútik mi jasne cukal, čo si mohol všimnúť každý. Síce som poznámku Lucy úplne odignoroval snažil som sa už kvôli nej sa tu nepokúsiť toho hajzla zastreliť aj napriek tomu, že som vedel, že by to bolo asi nič platné. Stálo by mi to ale za to. Keď však povedal, že tí, čo mu toto povedali sú už mŕtvi som sa musel pousmiať. Keď mi však povedal o tej našej "dohode", ktorú si uzatvoril so mnou on sám asi som nezareagoval tak, ako očakával. Príde mi to smiešne. Dohoda, moje oko. Robíš to len pre to, že ťa baví sa s niekým hrať alebo je za tým aj niečo iné? Myslíš si, že ťa nechám brať si odo mňa, čo chceš? Ľavou rukou, ktorú som mal momentálne voľnú som vytiahol jednu z pištolí a pozrel som sa na ňu. Nenechám ťa, ty bastard. Ak bude treba, tak... Zbraňou som namieril najprv na neho a potom na svoju hlavu. Tak ti v tom zabránim, stoj čo stoj. A vieš prečo? Pretože si upír. Ak si tento arogantný upír naozaj myslel, že ma dostane na kolená mýlil sa. Nehodlal som sa nechať poraziť od niekoho takého, ako je on. Vyhral bitku a stále je na míle predo mnou, no ja som sa vzdať nehodlal. Takže tvoja dohoda síce platí, ale ver, že ja si cestu nájdem. Zamračil som sa naňho a otočil som sa smerom na generála. Nejak som nevnímal to, čo povedala Nomad, no na slová generála som reagoval. To nie je dobrý nápad. Bohužiaľ pre mňa, s jeho slovami som nemohol súhlasiť, čo som mu hneď dal aj najavo. S Yagamim som už mal tú česť a práve preto som ho chcel mať neustále na očiach. Taktiež som nebral za moc veľkú výhodu mať so sebou Sarah, ktorá teraz bola ozaj iba ako vrece zemiakov. Nehovoriac o tom, že ja som ako lekár bol bezvýznamný a práve preto by bolo možno aj lepšie, keby ide s nimi alebo nejde vôbec. Chcem ísť s Yagamim. Chcem ho mať na očiach a Lucy ho očividne taktiež pozná, takže by to bolo lepšie. Čo sa týka Sarah. Myslím, že nie je dobrý nápad brať ju so sebou ak by sme mali ísť v skupinkách po troch. Dal by som jej trochu času vydýchať sa. Keď som dohovoril tak som sa pozrel na Sarah, ktorú som ľavou rukou jemne potľapkal po chrbáte.
Návrat hore Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 10
Join date : 06.05.2016

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 12:23 am

Třásl se, byl promočený. "Ne...s touhle sloučeninou si nebudu hrát...ne na sobě." Pověděl a pokývl si. "Ale jo, brzy to třeba vyzkouším." Poví a pohlédne do tmy a sáhne po brašně, kterou viděl kouske od sebe. Vytáhl menší ampulku a zatřásl si s ní. Ampulka se rozsvítila a odhalila okolí. Krom velké louže, tu byl nepořádek, trosky a pár krys. "Kšá vy mrchy malý." Pověděl a dupl, aby se rozprchly. Sehl se začal tam probírat ty trosky. "Meč, okej mám." Pověděl a vytáhl ho a šel dále šacovat trosky. Našel ještě pár nerozbitých ampulek. "Nah..naštěstí zde nic nebouchlo. To bych tu asi nebyl." Pověděl a zamyslel se. "Zamrazit a bouchnout....to by byla asi hrozná smrt... zapamatovat, vyzkoušet později." Pověděl si tak sám pro sebe a přikývl si. Našel tam i pár knih, ale ty byli skoro sežrané, takže z nich nic nebylo a pak našel i své hodinky. "Oke, mám vše." Pověděl a oklepal se. "Bleh, smrdím jak mokrá krysa...jak já to nesnáším." Pověděl a začal tam ždímat to své oblečení za světla, které vycházelo z ampulky. Potom se oblékl a přikývl. Světlo z ampulky začalo už slábnout a on se ohlédl. Schoval si tu ampulku do brašny a pohlédl na tu malou škvírku, kterou dovnitř šlo světlo.
Prohrabal se troskama a pak vylezl ven. Rozhlédl se a chvilku přemýšlel. "Počkat...co? To co je toto." Pověděl a poškrábal se na hlavě a pohlédl dolů na ty trosky, odkaď vylezl. Sehl se a chytil to dřevo do rukou. Rozdrobilo se. "Hodně staré dřevo....šmarja, kolik času uběhlo? Blbej experiment..." Pověděl a rozhlédl se. "A nebo dobrej? Třeba budu moct pokračovat ve svém nejhlavnějším experimentu."[/color] Pověděl a zlověstně se usmál.Při jeho dalším pozorování, si všiml několika vojáků, co zde stáli. Jen si mávl rukou, ti budou vědět prd. Dal se tedy pomalým krokem nějakou ulicí, která vedla do další ulice, ta pak do další. Nakonec viděl z dálky nějaké náměstíčko. "To vypadá podezřele známě." Pověděl a zastavil se. Už z dálky si všiml vojáků. "Fakt že jo...je jich víc jak krys, kterých jsem napočítla jen pár. " Zabručel a vydýchl si. "Emil...krysa Emil...jak asi zdechnul... chudák malinkej...však měl jen metr na dýlku a vážil asi dvacet kilo...tolik plánů jsem s ním měl.. jediný žijící experiment, co přežil mé růstové sérum." Pověděl smutně. Pak jen zakroutil hlavou. Konec lítostných myšlenek, pak si najde jiné zvířátko. Pomalu se přibližoval a krom vojáků spatřil i skupinku lidí. Něco se tam dělo. "Heuréka! Ti exoti určitě budou vědět něco víc." Pověděl a mířil si to k nim.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 1:00 am

Všetko sa to udialo naozaj rýchlo. Z daných osôb to mohol pocítiť len Zennon spoločne s Yagamim no Yagami samotný ihneď uprel pohľad na Zennona s mierne ustaraným výrazom. "Cítiš to ? Za ten čas, čo sa ty staráš o mňa a svoje vlastné nezhody... oni pokračujú v oslobodzovaní Lilith." Tieto myšlienky sa mu vštiepili do hlavy ako blesk. Párkrát ešte zarezonovali no náhle utíchli. Mesto sa zatriaslo. Obrovský zvuk praskania reťazí bolo počuť snáď po celou Soule. Neuveriteľná temná energia preťala mrazivú atmosféru ktorá tu už tak všade poletovala. Yagami len prižmúril oči, samotnému mu to nebolo príjemné. Zennon to musel cítiť však ešte horšie, keďže na takéto pomery mágie v okolí nikdy nebol zvyknutý. To čo ale nastalo potom zrejme nikto nečakal. Nomad hlasne a bolestne skríkla. Učupila sa k zemi a hlavu naklonila smerom dole. Všetci prítomný si mohli všimnúť, že jej začala tiecť krv z očí v menších prúdoch. Spoločne s tým začala hlasne kašlať. V tom kašli bolo počuť, že sa dusí vzhľadom na to, že maska jej bráni v tom aby mohla voľne vykašliavať krv ktorá jej taktiež začal vychádzať z hrdla. Bleskurýchle si strhla masku z hlavy, pohodila ju bokom a oboma rukami sa zaprela o zem aby mohla riadne vykašliavať. Nasledovala Katherine. Ostrá bolesť jej prenikla až do mozgu ako keby jej tam niekto zarazil nôž. Krv z očí a úst sa jej síce nespustila, ale zato jej začal tiecť väčší prúd krvi z nosa. Pohľad sa začal rozostrovať a znova zaostrovať v krátkych intervaloch. Hlava sa točila ako na kolotoči a neschopnosťi riadne počuť ostatných znepríjemňovala celú túto situáciu. Pokračovalo to Sarah. Doteraz kľudná Sarah sa začala na Zennonovy vrtieť, začala naberať na váhe pričom si samotný Zennon mohol všimnúť, že sa jej začínajú predlžovať ruky ktoré sa menili do podoby vlkodlačích pazúrov. V okamihu nadobudla vedomie, trhla nohami smerom na zem a ruky okamžite odtiahla od samotného Zennona. Na okamih bola ešte pri sebe no potom sa jej zazelenali oči a zdivočel jej pohľad. V rýchlosti sa ohnala pred seba, bez akéhokoľvek ďalšieho otáľania sa otočila smerom na Yagamiho po ktorom bleskurýchle vyštartovala a svojimi pazúrmi mu spravila dieru do miesta kde sa nachádzalo srdce. Yagami v ten okamih otvoril ústa, vypľul krvavé sliny na čo si pravou rukou utrel úst a znova sa pousmial. Pár sekúnd hľadel stále meniacej sa Sarah do tváre, keď si však všimol, že sa chystá zaútočiť aj druhou rukou, ohnal sa. Odrazil jej druhú ruku po čom priložil tú svoju k jej krku a konečne prehovoril. "Deorum." Po týchto slovách len trhol palcom. Ozvalo sa hlasné prasknutie po ktorom sa hlava Sarah len bezvládne dotkla ramena a celé jej telo následne padlo na zem bez známky života. Yagamimu sa ihneď na to začala hojiť rana v hrudi no stále vyzeral celkom naštvane v tvári. Lucy samotná mohla pocítiť ako sa jej začína taktiež zahmlievať pred očami. Toto však trvalo len pár sekúnd. To zlá nastalo až keď sa jej vypli všetky programy na ochranu seba a ľudí. Nováčik, ktorý si to šinul smerom k skupinke sa mohol len prizerať ako sa to všetko udialo ani nie behom desiatich sekúnd. Sám však nemal čas sa nad tým pozastavovať, keďže prítomný vojaci začali doslovne šalieť. Začali mieriť zbrane na seba po čom strieľali do všetkých smerov bez akéhokoľvek rozmyslu. Generál sa na to všetko len prizeral. Vyzeralo to tak, že nedokáže spracovať informáciu o tom, čo sa to vlastne stalo. Keď sa však po pár sekundách a okolných výstreloch prebral, jednoducho kopol do dverí za sebou čím ich otvoril a zakričal. "Všetci dnu ! IHNEĎ ! Nakazených nechajte vonku !" Sám vošiel dnu ako prvý, ihneď potom sa však otočil, namieril dlane smerom von z dverí a čakal kým sa všetci prítomný dostavia dnu skôr než umrú. V tejto chvíli prišlo to najnevhodnejšie pre Zennona. Jeho oko jednoducho po tom všetko vypovedalo službu a vyplo sa bez varovania. Yagami vošiel dnu ako druhý a bez jediného slova vyšiel hore po schodoch, kde si na úplne posledný schod jednoducho sadol a čakal čo sa bude diať. Takýmto spôsobom nechali ako Yagami, tak Generál na pospas Nomad spoločne s Katherine a bezvládnym telom Sarah.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 2:05 am

Neprešlo ani pár sekúnd a v tom sa celé mesto otriaslo v základoch. Ten hlasný zvuk praskania reťazí ktorý sa ozval v zápätí by musel počuť hádam aj hluchý človek. V ten moment sa ozval hlasný krik, čo okamžite upútalo moju pozornosť a pohľad, ktorý som mala zarazený v zemi som okamžite presunula na Nomad od ktorej vychádzal. Tá sa v ten moment učupila k zemi, na čo jej začala tiecť prudko krv z očí. Hneď na to začala kašľať, no bolo v tom počuť, že sa dusí zrejme kvôli maske, ktorú si strhla z hlavy, na čo začala vykašliavať krv. "No.." Skôr než som stihla čo i len dopovedať jej meno a natiahnuť sa k nej, ostrá bolesť, ktorá mi vrazila doslova do mozgu mi zabránila v akomkoľvek ďalšom pohybe. Sekundu na to sa mi z nosa prudko pustila krv, na čo sa začalo rozostrievať zrak, ktorý sa ale v zápätí zase z zaostril a takto sa to začalo striedať dookola, čo mi znemožnilo takmer úplne vidieť. Ľavou rukou som sa prudko chytila za hlavu, pri čom pravou som si snažila pridržiavať nos, čo nebolo ani trochu k niečomu dobré. Hlava sa mi začala točiť ako na kolotoči, čo zapríčinilo mierne zapotácanie a moju nasledovnú stratu rovnováhy, takže som padla do kolien a hneď na to na zem. Sluch mi začal odchádzať spoločne zo zrakom, takže som behom pár sekúnd prakticky prišla o skoro všetky svoje zmysly a neschopná pohybu som sa doslova v klbku krčila na zemi a oboma rukami som si pevne držala hlavu. Bola som tam teraz na zemi pomaly celá od krvi, pri čom som sa len mierne triasla zo zaťatými zubami a vydávala tlmené bolestné stony, keďže tá bolesť hlavy bola tak hrozná, ako keby mi niekto bodal dookola nôž do hlavy a nedokázal ma s tým zabiť. "No...mad.." Bola jediná myšlienka, ktorá mi prebehla v ten moment hlavou, na čo som si už len priala aby ma fakt niekto radšej zabil. V tom sa mi z ničoho začínali rapídne premieňať rôzne časti tela, keďže sa moje telo snažilo tomu brániť a viedlo boj ako o život. Nikdy to nebola kompletná premena, vždy len nejaké časti. Či už vlasy, ruky, tvár, nohy alebo hruď, nebolo ani možné spoznať koho podobu som mala na akej časti tela, keďže sa vymenili aj tri podoby za jednu sekundu.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 3:21 am

Všetky moje myšlienky náhle ustali keď som si zrazu uvedomil, že sa niečo stalo. Skôr, ako mohol nastať otras a do mesta sa vylialo ešte väčšie množstvo tejto hnusnej červenej energie vedel som, že je niečo pekelne zle. Vtedy som si všimol pohľad Yagamiho, ktorý na mňa hneď prehovoril, tak ako predtým, telepaticky. Tentokrát som však nemal čas ani byť naštvaný za tento spôsob komunikácie. Mal pravdu, cítil som to veľmi dobre. Náhle sa to však zhoršilo ešte viac. Ani som si neuvedomil plynutie času a behom chvíle nastal už spomínaní otras sprevádzaní zvukom reťazí, ktorý mi zarezonoval v hlave ako mocný hrom. V tú chvíľu akoby zem neviditeľne praskla a vypustila Tsunami červenej energie, ktorý sa vlial do Soulu a celý ho zatopil. Už predtým pri takej koncentrácii tejto energie mi bolo nejak zvláštne ale toto bolo ešte horšie. Hmla, ktorú som mohol vidieť iba ja bola všade naokolo. Bolo to však ešte horšie, táto hmla začala pôsobiť na moje oko, ktoré ma okamžite začalo neskutočne štípať. Enegia mala na moje oko rovnaký dopad ako Yperit. Oko som z reflexu okamžite zavrel a druhým okom som sledoval, čo sa vlastne deje. Náhle som začul výkrik Nomad. V tú chvíľu začala panika. Nomad sa zhrútila k zemi a začala vykašliavať krv. Nasledovala Kitty, ktorá sa rovnako ako Nomad zrútila k zemi, kde sa trásla asi podobne ako Sarah pred chvíľou. Spomínaná Sarah tiež očividne pocítila silu tejto temnej energie a ja som si uvedomil, že sa začína premieňať do svojej pravej podoby. Náhle ma od seba odsotila, po čom som si všimol, že s ňou nie je niečo v poriadku. Sarah! Stihol som na ňu ešte zrevať aby sa uvedomila, popri čom som už siahal ľavou rukou po zbrani. V rýchlosti som si uvedomil, že guľkami ju síce zraním ale nezabijem. Skôr ako som ale stihol vystreliť ma Sarah prekvapila úderom pred seba, ktorý smeroval na mňa. Ruku so zbraňou, ktorú som použil ako menší kryt pred úderom som sa pokúsil vykryť jej ranu. Našťastie sa mi to ako tak podarilo, no ruka bola v túto dobu nepoužiteľná. Rana bola tak silná, že ruka mi doslova na chvíľu stratila cit. Keby som v ruke práve nedržal zbraň a rana by bola čoilen trochu silnejšia určite by som buď prišiel o ruku alebo v lepšom prípade mal viacnásobnú trieštivú zlomeninu. Sarah náhle odskočila a ja som mal možnosť pravou rukou zodvihnúť svoju zbraň, ktorá mi padla na zem. Keď som sa následne otočil smerom na Sarah skoro ma vystrelo, keďže Sarah už mala ruku zarazenú v Yagamim. V nasledujúcich chvíľach som len videl ako Yagami priložil ruku na Sarahin krk a povedal niečo, čo som nikdy nepočul. Následne som však videl ako Sarah padla hlava a následne padla nevládne na zem. Došlo mi, že Sarah má pravdepodobne zlomené väzy a v tú chvíľu to vo mne začalo vrieť. Na chvíľu som nevidel nič len Yagamiho. Chýbalo naozaj máličko a vyštartoval by som po ňom rovnako tak ako Sarah pred chvíľkou aj keby som mal dopadnúť rovnako tak ako ona. Náhle som však začul streľbu všade na okolo. Okamžite som sa rozhliadol okolo a potom som pozrel na Generála, ktorý však v tú chvíľu vypadal tak, že tiež nevie čo má robiť. Potom sa však otočil a rozkopol dvere do podzemia a skríkol, aby sme šli dnu. Do prdele! Zanadával som a pozrel som sa smerom na Nomad a Kitty. V tú chvíľu som však uvidel iba tmu. Moje robotické oko sa zrazu vyplo. Došlo mi, že je to naozaj zlé. Musel som otovriť moje oko. Červená energia ma ovalila ako keby niečo do oka strkal žiletku. Bolesť som sa však snažil ignorovať a snažil som sa zorientovať. Červená hmla mi zhoršovala zrak na toľko, že som nevidel na viac ako pár metrov. Keď som sa rozhliadal v diaľke som uvidel Generála. Vlastne som ho nevidel, no videl som jasnú modrú auru, ktorá presvitala skrz červenú clonu. Modrá aura vytvárala žltý prúd energie, ktorý sa koncentroval v rukách a z nich sa dostával von. Začínal som si uvedomovať, čo vlastne generál robí. Nemal som veľa času a musel som konať, nevedel som, ako dlho to vlastne vydrží. Rýchlo som pribehol k Nomad a Kitty, ktorá sa nejak zvláštne premieňala, no v tomto rozruchu som nemal čas sa s tým zapodievať. Vedel som, že Kitty sa určite zo zeme len tak nepostaví. Okamžite som si ju teda prehodil cez plece tak, aby som ju dokázal udržať aj napriek tomu, že sa triasla, bolo mi v podstate jedno, či jej to je príjemné alebo nie ale niečo mi hovorilo, že jej to je aj tak v tejto chvíli jedno. Potom som podišiel k Nomad, ktorú som len druhou rukou, ktorou som stále nemohol poriadne hýbať a keď, s veľkými bolesťami, podoprel a prinútil ju k pohybu tým, že som ju vlastne tlačil popri tom ako som šiel k dverám aj ja. Keby bol čas určite by som zobral aj Sarah, no bohužiaľ, vedel som, že jej už aj tak nemám ako pomôcť a pravdepodobne by som ju v tomto stave ani nezdvihol. Prvoradé pre mňa teraz bolo zachrániť tieto dve a sám sa popri tom dostať dnu. Keď sme sa konečne dostali do bezpečia nechal som Nomad tak, aby mohla vykašlať všetku krv, ktorá sa jej hromadila v ústach. Kitty som položil na zem tak, že som ju už vlastne spustil z ramena, no snažil som sa ju položiť tak, aby som ju nijak nezranil, aj keď to rozhodne príjemné nebolo. Náhle som aj ja padol do kolien, po čom som okamžite zatvoril oko a priložil som si naň ruku. V tú chvíľu som si začal uvedomovať čo všetko sa za tých pár chvíľ odohralo. Šialenstvo... To jediné mi začalo prebiehať v mysli. Tieto slová sa mi opakovali, pričom každé jedno echo sa mi spôsobovalo bolesť hlavy ako keby mi do nej niekto udieral kladivom. V tú chvíľu som si začal uvedomovať, že som sa šeredne zmýlil. Začínalo to so mnou byť zlé, horšie ako kedykoľvek predtým. Niečo vnútri vo mne začalo vrieť. Práve tento vnútorný divný pocit mi začínal naznačovať čo vlastne za energiu ma obklopuje. Nebola to iba upírska aura, ako som si doposiaľ myslel. Bolo tam aj niečo, čo som doteraz nezažil no aj napriek tomu som to dôverne poznal. V tú sekundu sa vo mne niečo pohlo a ja som siahol po mojej zbrani. Oko som náhle otvoril a bolesť, ktorú spôsobovala červená hmla náhle zmizla. Rýchlim krokom som vyšiel po schodoch a zbraň som namieril opäť na Yagamiho hlavu. V tú chvíľu si Yagami mohol všimnúť, že farba môjho oka sa zmenila z oranžovej na fialovú. Keďže mi už dal najavo, že vie, čo som vlastne zač a čo sa so mnou v poslednej dobe deje nebolo by vôbec prekvapivé, keby vedel, čo to vlastne znamená. Bolo mi úplne jedno, čo sa vlastne vonku deje alebo čo sa okolo nás vôbec deje, v túto chvíľu som sa sústredil len na jednu jedinú vec a to stlačiť kohútik a vychutnať si zvuk úderníku, ktorý narazí do zápalky, ktorá odpáli pušný prach a vypáli guľku von z hlavne rovno do Yagamiho hlavy. Stačil by už iba asi milimeter a urobil by som tak, no zbraň som náhle hodil o stenu, po čom zbraň len padla k zemi. Našťastie som sa uvedomil. Musel som aspoň pre teraz hodiť za hlavu všetko to, čo urobil Yagami. Moje oko, Sarah, to všetko bolo teraz nepodstatné. Predtým mal proste pravdu. Oni, kto sú do prdele tí oni!? Kde sú a jak ich zastavíme!? Brechal som na Yagamiho a čakal som na jeho odpoveď. Keď som dopovedal som si rukou chmatol na robotické oko, ktoré som si vytrhol z jamky, po čom som iba bolestne zasyčal a z jamky sa mi pustil menší prúd krvi. Oko som potom rovnako tak, ako zbraň naštvane hodil o stenu čo najsilnejšie som vedel. Vysratý šunt! Otočil som sa za seba aby som videl aká je situácia. Každú sekundu som sa cítil divnejšie a divnejšie, krv v žilách mi vrela a ja som vedel, že sa kedykoľvek môže zmeniť môj stav. Mojou prioritou teraz bolo udržať sa pri zmysloch. Toto nie je iba upírska energia. Čo to do pekla je? Znova som sa spýtal Yagamiho, keďže on bol ten, kto o Lilith a o všetkom tom dole vedel asi najviac. Kým som premýšľal nad tým, čo sa tu všetko deje pozrel som sa smerom na Kitty a Nomad a rozmýšľal som nad tým ako im pomôcť. V tú chvíľu mi došlo, čo im tak rapídne zhoršil stav. Tá energia. Potrebujú niečo, čo by ich dokázalo ochrániť pred tou energiou. Skonštatoval som pre seba potichu, pri čom som stále rozmýšľal. Potom som svoj pohľad ale opäť nasmeroval na Yagamiho.
Návrat hore Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 10
Join date : 06.05.2016

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 9:58 am

Zastavil se, jelikož slyšel i on. Praskání řetězů. První co ho napadlo, se podívat pod sebe. "Chmmmmm." Zabručel si a popošel zase pár kroků, takže byl  nyní blíž. I on cítil něco divného, proto se zase zastavil a párkrát se rozhlédl, protože tomu moc nechápal. Neznal aktuální situaci, co se děje ve světě, nic. Věděl jen to, že se nyní probudil a stojí zde. Povzdychl si a zase popošel. Měl opravdu hodně otázek, které však ještě zůstanou nezodpovězené, jelikož byl svědkem něčeho..šíleného. Jedna dívka tam začala krvácet a strhla si i masku. "Wow..Wow... chtěl jsem znát odpověď a nyní ještě přibidou další otázky.....a z bandy exotů tu mám šílené exoty....prostě bezva!" Pověděl, znělo to spíše nadšeně než naštvaně. Pak jeho pohled skočil na další dívku, která se skrčila do klubíčka. Celkově všichni začali bláznit. Dokonce tam jedna z nich vystartovala po dalším, jenže ten někdo ji celkem rychle zabil. "Začíná se mi to líbit...takže tamtoho se nepokoušet zabít, dobře." Zamumlal si tak pro sebe a pak se rychle skrčil, jelikož vojáci začali střílet tak okolo sebe, všude možně. "Ti tu ještě chyběli...i oni asi blázní." Zamručel si naštvaně za neschopnost zdejšího vojska a pohlédl na jednoho. I on vypadal, že ho to chytá, ale snažil se to tak nějak držet. Vzal ty dvě dívky. "Lehký terč." Pověděl tiše a něoc nahmatal v brašně a na chvilku zavřel oči. "Jedna, dva...tři....to by šlo." Spočítal si tam tak tiše a vytáhl jednu ampulku. Hodil ho směrem k větší skupince vojáků, co šílela. Ozvalo se rozbití a jejich pohyby by měly zamrzat a jak byli poblíž, mělo by je to zamrazit celkově, takže i prsty na rukách a pak i zbraně, takže by nešlo střílet. Snažil se poskytnout bezpečnou cestu nahoru po těch schodech. Byl rád, že dodržoval to pravidlo. At se jedná o jakýkoliv experiment, vždy si vyrobit tři další! A tím se řídil celkem dost. "Musím najít nějakou laboratoř...pro mé účely." Pověděl a vyšel rychlejším krokem a ohlédl se. Bylo tam tělo a maska, kterou předtím odhodila jedna z nich. "Fajn.." Pověděl si tak tiše a povzdychl si. Rychle čapl masku a schoval ji. Pak zkusil chytit to bezvlédné tělo a přehodit si ho přes rameno, aby ho odtáhl nahoru. "I když je asi mrtvé...nezaslouží si být rozstřílená...ještě může být užitečná.." Pověděl si tak tiše a pomalu se dostal za toho chlápka, co předtím křičel něco o tom, že dovnitř? Asi, skrz střelbu rozuměl jen ... radši nic. Pohlédl tak na toho chlápka, pak na ty dvě dívčiny a položil to tělo na zem. Všiml si i, že se tam nějací dva asi mají rádi, nebo tomu moc nerozuměl. Zakroutil hlavou a pohlédl na toho chlápka. "Zdravím! Asi nemáte čas mi dát pár odpovědí, co?" Zvolal tak a sledoval stále tak vše okolo sebe.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu - Stránka 5 Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 08, 2016 9:09 pm

Zmatek, tak by nejspíš Lucy popsala celou situaci, která nastala z ničeho nic. Sledovala, jak se všichni buď hroutí nervově, nebo v některých případech všechno končí smrtí. Lucy ale cítila, že je něco špatně. Postupně zaznamenávala, že některé její systémy vypadávají a jednoduše řečeno, přestávají fungovat. Ještě nikdy před tím se to nestalo a snad proto takhle situace v ní vyvolala skutečné obavy. Vždy byla klidná, vyrovnaná a jen tak něco jí nedovedlo vytrhnout z jejího klidu. Ale nyní vnitřně cítila, že se cítí znepokojená a to jen v tom nejlepším případě. Dokonce měla pocit, že i na chvíli ztratila vědomí, nebo přehled o tom, co se v jejím okolí dělo. Protože když začala opět plně vnímat, viděla zmatek, chaos a naprostou destrukci. Chvíli sledovala Yagamiho s docela neurčitým pohledem v obličeji. Potom přesunula svůj pohled na Zennona. Cítila se zmatená a nejspíš tomu nasvědčovalo i její chování. Měla snad jediné štěstí v tom, že byla robot jako celek, protože v tu chvíli by byla slušně řečeno pěkně v háji. Nejspíš by měla něco udělat, někomu pomoci ale najednou jí napadlo, proč by vlastně měla něco takového vůbec dělat? Neznala ty lidi kolem sebe, nebo alespoň většinu. Znala prakticky jen Zennona a to jen nějakou kratší dobu. Rozhodně by nemohla říci, že o něm ví první poslední.  A co se Yagamiho týkalo, měla o něm vlastní názor, který nechtěla nikomu říkat a už vůbec ne Yagamimu. Řečeno jinak, zatímco po sobě všichni stříleli a zabíjeli se navzájem jak na porážce, Lucy stála v tom všem a přesouvala svůj pohled od jednoho k druhému. Cítila jakousi lhostejnost nad smrtí všech, stejně tak jako nad smrtí Sarah, nad čímž jen trochu zvedla svoje obočí v jakémsi nepopsatelném gestu. Nejspíš se chovala jako naprostý cvok ale zaměřila svůj pohled na malý kamínek, do kterého lehce kopla směrem, kam se všichni vydali. Jakmile k němu došla, opět do něj lehce kopla a pokračovala v dosti pomalé chůzi. Jako kdyby jí bylo jedno, co se to kolem ní vlastně děje a pravdou bylo, že to tak skutečně bylo. Tímto způsobem se dostala k ostatním, kterých si moc nevšímala. Před tím by se nejspíš zeptala Zennona, jestli je v pořádku, nebo jestli jsou v pořádku ostatní ale nyní neřekla ani jediné slovo.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sídlo Vodcu - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sídlo Vodcu
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Misie & thrash-
Prejdi na: