osiris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


osiris
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

 

 Sídlo Vodcu

Goto down 
+2
Krávasu
Lemonko
6 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSt február 12, 2014 1:17 pm

Sídlo vodcu sa nachádza v strede starého Soulu. Samotné sídlo pôsobý opustene a zničene no život vo vnútri je naozaj veľký. Všetci vojaci ktorý chcú misie alebo si potrebujú najať spoločníka sa musia dostaviť práve do tohto sídla.
Sídlo vodcu:


Naposledy upravil Lemonko dňa Ut júl 28, 2015 2:32 pm, celkom upravené 7 krát.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeNe január 25, 2015 11:18 pm

Po odchode z arény ma ošetrili, čím mi pravdepodobne zachránili ruku, ktorú som mal teraz dezinfikovanú, obviazanú a zafixovanú. Miesto, kde som kedysi mával pravé oko bolo taktiež obviazané a na oku bola biela gáza, ktorá mi oko úplne zakrývala. Pravé stehno som mal rovnako obviazané a obväz bol na niektorých miestach nasiaknutý krvou z rany, ktorá sa mi pár krát po ceste pri chôdzi otvorila. Bolesť po pár tabletkách ustúpila, teda aspoň tá z oka a ruky. Momentálne som však bol malátny a bolela ma hlava, čo spôsobil môj lekársky zákrok na mojej ruke, vďaka ktorému som stratil dosť krvi. Nie však dosť na to, aby som zomrel alebo odpadol. Vypadal som viac-menej ako chodiaca múmia, keďže som trošku kríval a a mal obviazané oko a ruku. Avšak ja som sa ako múmia vôbec necítil, práve naopak, cítil som sa momentálne až príliš živý. Zistil som veľa nových skutočností a plánoval som si zistiť ešte oveľa viac. To viac som mohol zistiť už od generála. Hlavou mi vírilo mnoho myšlienok a rozmýšľal som dokonca aj nad tým, že generál je buď vlkolak alebo démon, alebo možno bábka ovládaná démonom, tak ako hovoril Yagami.
Hneď ako som vyšiel z ponorky som si to namieril za generálom. Tá chvíľa oddychu a polhodinový šlofík mi moc nepomohol a rozhodne na mne bola poznať únava. To mi však bolo jedno, nebol čas na to ísť domov, musel som ísť za generálom, keďže som bol predvolaný, avšak hlavný dôvod, prečo som tam smeroval hneď bola hlavne moja neukojiteľná zvedavosť po nových informáciach a hlavne po potvrdzovaní tých, ktoré som nedávno nadobudol. Kráčal som ulicami starého Soulu a očami som prechádzal hore dole po budovách aj napriek faktu, že druhé oko už nebolo na svojom mieste. Zaujímalo by ma, čo chce robiť s mojim okom. Povedal som si pokojne, na čo som si povzdychol. Aj keď to bolo zvláštne nebol som naštvaný, skôr naopak, bol som rád, že mi povedal mnoho nových informácii, ktoré som doteraz nevedel. Možno mi tým mohol zachrániť život. V ruke som mal malú pixlu v ktorej boli tabletky, ktoré podporujú tvorbu krvi. Pohadzoval som si pixlu v ruke a pomaly som smeroval k starej budove, ktorá bola zabudnutá časom, avšak bola stále obývaná. Nechápal som, ako môže generál žiť práve v takejto budove. Budova mi pripadala ako 300 ročná zrúcanina. Nemal som to miesto rád aj napriek tomu, že som sa tam ukázal možno len raz.
Keď som sa začínal blížiť k budove vytiahol som z obhoreného a zakrvaveného plášťu krabičku cigariet a zapaľovač. V krabičke zostávali už iba dve cigarety, jednu som si vzal do úst a zapálil. Po ceste som si pár krát zanadával, kvôli bolesti v nohe , ktorá mi síce v ceste moc neprekážala ale bola dosť otravná. Bolo mi jasné, že som v aréne prehral na plnej čiare ale to pravdepodobne generál nevedel, teda aspoň som v to dúfal. Bol som zvedavý, čo odo mňa vlastne chce. Prešiel som okolo jednej staršej budovy a už som bol pri budove generála. Celé toto miesto vypadalo naozaj otrasne a prázdno. Vošiel som do budovy, vyšiel po starých schodoch, pričom som si spomenul na schody pred lietadlom a dúfal som, že sa neprepadnem a nepochová ma to tu zaživa. Keď som uvidel staré dvere prišiel som k nim a zaklopal som. Keď som ale zaklopal dvere s veľkým hlukom a škrípaním padli k zemi. Veľký hluk vystriedalo ticho. Vošiel som dnu cez dvere a o stenu pri dverách som s veľkou ranou pustil celý svoj pár so zbraňami k zemi a hneď na to som oprel o stenu aj moju snajperku. Trošku som sa ponaťahoval, keďže som sa konečne zbavil tej váhy a urobil som pár krokov ku stolu, za ktorým stál generál. Asi by ste mali zainvestovať do nových dverí. Alebo novej budovy. Táto budova nemá žiadne bezpečtnostné zariadenia, nepriateľ by sa sem dostal raz dva, alebo by jednoducho do tej budovy kopli a ona by celá spadla na zem. Povedal som, pričom som vyfúkol mráčik dymu. Ospravedlňujem sa, som ešte trochu podráždený zo súboja a straty krvi. Zennon Apieronn. Nahlásil som moje meno, ešte stále s cigaretou v ústach, vystrel som sa do pozoru a čakal som na reakciu generála.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 5:03 pm

Keď dvere padli na zem nastalo hrobové ticho. Všetci prítomný sa otočili smerom na Zennona a len očakávali čo sa bude diať ďalej. Neprišiel žiaden výstrel, krik ani nič podobné. Generál sedel v kresle, rukami opretý o stôl a s hlavou založenou medzi nimi. Keď nan prehovoril ani sa nehol len polohlasne niečo zamrmlal a hlavu otočil na druhú stranu. Nepohol sebou ani keď sa mu Zennon predstavil ale keď ucítil dym s cigarety už bol nútený niečo spraviť. Pomaly sa rukami odtlačil od stolu, vystrel sa na stoličke a hlasne si zívol. "Zennon Apieronn ? To meno mi niečo hovorí. Neposlali a do arény aby sa zistil stav nepriateľskej fronty ?" Generálov tón znel naozaj unavene zrejme s prebdenej noci s hlavou zaborenou v plánoch, knihách a podobných veciach. Bolo to zvláštne ale muž ktorý tak hlasne zíval nebol o moc starší než samotný Zennon ba mohol byť tak starý ako sám Zennon. "Ako sa darilo v aré..." Skôr než to však stihol dopovedať konečne svoj pohľad zastavil aj na Zennonovy. Nevyzeral síce moc prekvapene no aj tak bol celkom zarazený. "Čo keby sme prešli rovno k hláseniu misie ?" Hneď ako prišla táto otázka všetka únava ihneď opadla. Generálov pohľad sa zmenil v celkom vážny. Ktovie čo sa v jeho hlave momentálne odohrávalo no jeho pohľad na Zennona značil to, že zrejme premýšľal nad jeho zraneniami a tým aký boj asi musel viesť keď bol tak moc zranený. Pravú ruku položil na stôl kde vzal pero a ihneď si začal niečo pre seba zapisovať.

Generál:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 5:51 pm

Chvíľu som čakal na odpoveď generála, pri čom som si obzeral všetko a všetkých v miestnosti. Keď som začul, ako generál zíva povzdychol som si, pretože momentálne som bol na tom podobne a kebyže sedím v tej stoličke ja okamžite by mi klesla hlava k stolu a zaspal by som. Avšak podobné situácie, pri ktorých mi bol odopretý spánok som už prežil a nezaspal, takže som si musel ešte pretrpieť tento rozhovor. Nemal som tušenie, prečo som bol predvolaný práve pred generála, bolo mi to všetko zvláštne. Možno ma chcel iba dokončiť, keďže to upíri neurobili plánoval to urobiť on, pekne diskrétne v tejto ohavnej prastarej budove.
Keď sa generál otočil poriadne som si ho okom riadne prezrel, avšak nič podozrivé som nevidel. Bohužiaľ, bez toho, aby používal mágiu som nemohol zistiť, čo je zač. Čo bolo však horšie, aj keby bol ovládaný démonom nemohol by som to zistiť, keďže jedinou mágiou, ktorú moje oči nedokážu identifikovať bola práve tá démonia. Takže... vlkolak, démon alebo človek? Povedal som si v mysli a potom som sa už sústredil na otázky generála. Bolo vidno, že ho môj zdravotný stav znepokojil, čo mi povedalo, že takéto zranenia neočakával. Že by to naozaj netušil? Ľavou rukou som vytiahol cigaretu z úst a vyfúkol som malý obláčik dymu tak, aby nesmeroval rovno na generála. Ako ste si mohli všimnúť... Na chvíľu som zostal ticho a pozrel som sa na moju zranenú ruku a potom späť na generála. Rád by som to prebral medzi štyrmi očami. Povedal som pokojne a prezrel som si ľudí v miestnosti. Chcel som to prebrať iba z generálom, nevedel som ale, či mu mám povedať pravdu alebo nie. Mohol by si myslieť, že som zradca, keďže ma upíri nezabili. Avšak vek generála vo mne vzbudzoval istý pocit istoty. Nevedel som, čím to je ale generál vypadal sebavedomo. Väčšina ľudí by povedala, že mladý generál nemôže mať dosť skúseností na to, aby vykonával takúto hodnosť. Bola to pravda, avšak ja som si to tak celkom nemyslel. Musel byť predsa dôvod aby taký mladý človek zastával takú pozíciu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 10:43 pm

Na Zennonovu prosbu o tom, že by to mohli prebrať medzi štyrmi očami len kývol hlavou a rukou vyzval všetkých v miestnosti aby odišli. Posledný ktorý vychádzal vzal Zennonovu sniperku pevne do rúk a jednoducho ju odniesol preč. "Medzi štyrmi očami. Prisadni si Zennon." Prstom ukázal na stoličku ktorá bola položená pred stolom. "Asi je niečo dôležité o čom sa potrebuješ porozprávať, mám pravdu ?" Generál sa konečne prisunul k stolu tak aby bol na dosah ruky k Zennonovy pokiaľ by sa posadil. Vyzeral celkom nebojácne vzhľadom na to, že ostal v miestnosti s potencionálnym nepriateľom ktorého riadne ani nepoznal. I tak teraz sedel s kľudným výrazom na tvári a bez akejkoľvek zbrane po ruke ktorú by v prípade núdze mohol využiť. "Čo sa vlastne stalo v aréne, že si prišiel taký zranený ? Myslel som, že to má byť niečo ľahké." Zdalo sa to byť až moc divné. Tento muž sa naozaj bál o niekoho koho nepoznal a v ľahkosti ho mohol zabiť. Papier na ktorý písal teraz podsunul na druhý koniec stola kde si mal Zennon sadnúť. Keby si sadol mohol jasne vidieť čo je na ňom napísané.

Papier:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 11:01 pm

Keď generál kývol na moju prosbu stále som sa pozeral naňho, keď som však počul ako niekto vzal moju snajperku otočil som hlavu doľava a obzrel som si ho. Aj napriek tomu, že som bol na moje zbrane veľmi háklivý a nemal som rád, keď mi na ne niekto siahal zostal som pokojný a ticho. Nechápal som však, prečo zobral len snajperku keď na zemi ležal aj môj opasok so všetkými ostatnými zbraňami. Budem ju chcieť ešte späť. Povedal som, keď som sa otočil na generála a prisadol som si k nemu. Pravú ruku som si položil na stôl, ktorá tam ostala nehybne ležať bez pohybu, druhou rukou som nadvihol gázu na mojom oku, ktorá odhalila viečko, ktoré bolo mierne zatlačené do oka. Troma. Dodal som keď som si uvedomil, že tá veta, ktorú som pred chvíľou povedal bola vlastne hlúposť. Na jeho otázku ohľadom toho, o čom sa chcem rozprávať som iba kývol hlavou na súhlas.
Ďalšia otázka ma trochu zaskočila, keďže po nej nasledovala veta, že to malo byť jednoduché. Chvíľu som zostal ticho a pozrel som sa generálovi do očí. Áno, to isté som si myslel aj ja. To je práve to, o čo.... Zostal som ticho keď moje oko skĺzlo na papier, ktorý ležal na stole predo mnou. Zostalo ticho, pričom som si papier rýchlo prečítal. Informácie sa tu šíria rýchlo, čo? Povedal som potichu a vzdychol som si. Vzal som si zo stola pero a ľavou rukou som začal písať na papier. V tejto chvíli som bol naozaj rád, že pri písaní som vedel používať obe ruky, čo bola celkom zvláštna a zaujímavá schopnosť. Keď som dopísal pero som polozil na papier a ten som posunul generálovi. Naozaj ma zaskočilo, že o tom všetko vie, dokonca aj to, že sa upíri chcú dostať do Soulu a aj to, že v Soule žijú vlkolaci. To, že upírov je len niekoľko desiatok som sa však rozhodol nechať si len pre seba.

Papier:
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 11:19 pm

"Zbraň sa ti vráti ihneď ako prejdeš vchodom, prisahám. Z istých dôvodov ti však musela byť dočasne odobraná, iste to pochopíš." Zennon si prisadol, položil ruku na stôl no ďalej s ňou nehýbal. Všetky tieto veci boli dosť nepríjemné čo musel uznať aj sám Generál no na súcit nozaj nemal čas ani postavenie. "Oh ... to mohlo byť naozaj nepríjemné." Usúdil keď videl čo sa stalo z jeho okom. "Pokiaľ nájdeš niekoho kto ti bude ochotý spraviť nové oko budem ochotný mu za to zaplatiť ... pokiaľ odvedie dobrú prácu samozrejme." Dodal keď si Zennon opäť zakryl oko. Čakal kedy si všimne onoho papieru a onedho sa tak naozaj aj stalo. Na šťastie bol Zennon dostatočne inteligentný aby všetko hneď nepovedal no len skonštatoval, že sa informácie veľmi rýchlo šíria. "Informácie sú dôležitejšie než peniaze. Ten kto má informácie má i veľkú moc. Tak to vždy bolo, je a bude." Papier k sebe len trocha viac prisunul aby si mohol prečítať jeho správu. To čo tam však bolo ho doslovne zarazilo. Zvráštil čelo, zhlboka sa nadýchol, vzal do ruky pero a začal písať. "Informácia o tom, že si prešiel arénu s mi dostala pod ruky niekoľko hodín po tom čo si z nej vyšie. Nechcel som tomu moc veriť a tak som si ťa nechal poslať sem." Dopísal. Papier posunul späť k Zennonovy a opäť si povzdychol. Niečo ho trápilo no vyzeralo to tak, že nechce moc hovoriť čo.

Papier:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt január 27, 2015 11:46 pm

To, že mi zbraň zobrali som samozrejme chápal, no to, že zobrali iba ju som naozaj pochopiť nevedel. Na jeho poznámku o tom oku som len bez slov prikývol, no ďalšia jeho veta mi ťukla do hlavy. Ďakujem. Odpovedal som mu stručne a jasne a moju vďaku som mu vyjadril ešte aj menším úsmevom.
Jeho ďalšia veta len potvrdzovala môj úsudok o tom, že je dôvod na tom, že zastáva taký vysoký post už v takom mladom veku. To je pravda. Súhlasil som jednoznačne, keďže ja osobne som si za nové informácie zaplatil celkom slušnú sumu v podobe môjho oka. Informácie boli naozaj drahé a vzácne. Bohužiaľ, pravdepodobne to bol jediný spôsob ako ich získať, keďže generál by mi ich dobrovolne nepovedal. Teraz pravdepodobne predpokladal, že som sa veľa vecí dozvedel alebo dovtípil.
Keď som uvidel reakciu generála znepokojil som sa a čakal som na jeho reakciu. Aspoň táto istota mi teda zostala. Povedal som, pričom som tomu sám síce moc neveril, že o tom nikto nemal ani tušenia. No to, čo bolo na papieri, ktorý som neskôr dostal ma prinútilo tomu veriť. Papier som si najprv prečítal a potom som si ho rukou pritiahol k sebe. Potiahol som si z cigarety, ktorá už bola takmer celá dopálená a vyfúkol som obláčik dymu na ľavú stranu. Vytiahol som rukou z plášťa malú, kovovú krabičku, ktorú som otvoril. Rukou som potom chytil cigaretu a pritlačil ju o spodok krabičky aby zhasla, následne som potom krabičku zavrel a nechal ju ležať na stole. Potom som sa chytil pera a začal som písať. Nevedel som, ako mu odpovedať no tentokrát som sa rozhodol nezamlčať skutočnosti.


Nožnice:


Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimePi január 30, 2015 2:25 pm

Generál si opäť vzal papier, prečítal ho po čom ho skrčil a strčil si ho do vrecka. "Budem rád pokiaľ sa plne pridáš k nášmu hnutiu proti novému Soulu. Vojakov ako si ty budem potrebovať aj do budúcna." V jednoduchosti natiahol ľavú ruku smerom na Zenona keďže si uvedomoval, že tou pravou zrejme vôbec nepohne. Celý čas mu pritom pozeral priamo do očí bez akéhokoľvek uhnutia do boku. "Niektoré otázky by bežným ľudom pre ich vlastné dobro nemali byť zodpovedané. Rútime sa do vojny ktorú svet a ľudstvo ešte nezažilo, demoralizovať ich by bolo len pridávanie oleja do ohňa." Touto vetou narážal na Zennonovu otázku o existencií démonov a iných bytostí. Pomaly vstal zo stoličky, prešiel z boku k Zennonovy a pokračoval. "V našich radách je tiež pár ... zaujímavých osôb ktoré niesu tak moc ľudského pôvodu. Alebo aspoň už niesu." Ľavou rukou pevne potľapkal Zennona po ramene po čom prešiel k spadnutým dverám. Opasok zo zbraňami ktoré tam ležali pohodil bokom, vzal dvere do rúk, nadvihol ich a narazil späť na pánty aby aspoň ako-tak držali. "Toto miesto má historický význam." Ďalšia odpoveď tentoraz na otázku ohľadom vlkodlakov. "Je to akési strategické miesto ktoré dokáže odolávať útokom zvonka i zvnútra celé stáročia bez akýckoľvek problémov. Keď ale už náhodou mesto padne stále je tu druhá časť mesta ktorá sa nachádza pod zemou. Vieš ... celý Soul bol psotavený na inom meste ktoré sa jednoducho zapečatilo spoločne s čím vyšiel zákaz pokúsiť sa do toho mesta dostať." Plné vysvetlenie celej situácie. Ľudia bojovali medzi ľudmi o prežitie a pravdu ... vlkodlaci s upírmi zasa o teritórium a skrytú pravdu ktorú by asi človek nepochopil.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimePi január 30, 2015 9:39 pm

Čakal som na reakciu generála, no to, čo urobil potom ma zaskočilo. Papier jednoducho pokrčil a strčil si ho do vrecka bez toho aby niečo na moju odpoveď povedal alebo napísal. Žiadna emócia alebo prekvapenie, pravdepodobne ho zistenie, že som bojoval proti čistokrvnému upírovi moc nezaskočila. Keď ku mne však natiahol ruku chvíľu som nič nerobil a rozmýšľal som o jeho ponuke. Hnutie? Spýtal som sa, no po chvíli som mu rukou predsalen potriasol. Nevedel som, čo tým hnutím myslí, ale rozhodol som sa pridať sa k nim a zistiť to hneď. V túto chvíľu som bol naozaj lačný po informáciach a chcel som vedieť všetko o tom, čo sa to tu vlastne deje. Mal som na to právo a právo na to mali aj ostatný vojaci v tomto meste, čo bojujú za svoju vlastnú budúcnosť. Na jeho odpoveď som nijak nereagoval a radšej som zostal ticho. Vedel som, že by v tejto chvíli nebol dobrý nápad vyjadriť môj názor a tak som s ním len mlčky súhlasil. Avšak podľa mňa by si každý zaslúžil vysvetlenie a potom by sa mohol slobodne rozhodnúť, či bude bojovať proti nepriateľovi niekoľkokrát silnejšiemu než samotné ľudstvo alebo sa rozhodne utiecť. Pre mňa útek ale neexistoval, nemal som kam ísť a môj domov bol tu, preto som ani nepremýšľal o tom, že by som utiekol. Namiesto toho som sa snažil zistiť pravdu o tom, čo sa tu deje aby som sa aspoň vedel prispôsobiť. Situácia ľudstva nevypadala veľmi dobre avšak rovnako tak to bolo s upírmi. Nevedel som, ako sú na tom vlkolaci a démoni avšak to mi teraz bolo zatiaľ jedno.
Keď pri mňa prišiel generál a potľapkal ma po pleci pozrel som sa smerom naňho a zamračil som sa. Takže vlkolaci sú naozaj aj v našich radách. Povedal som si potichu pre seba ale dostatočne nahlas, aby ma genrál mohol počuť. Prečo vlastne aj oni bojujú medzi sebou? Neodolal som a opýtal som sa. Dúfal som, že generál bude mat odpoveď aj na túto moju otázku.
Jeho ďalšie slová ma zaskočili a to na mne bolo vidieť. Dalo sa na mne badať znepokojenie. Soul je vlastne rozdelený na 3 časti. Vedel som o novom a starom Soule avšak existovala aj ďalšia časť. Čo sa nachádza v tom zapečatenom Soule? Spýtal som sa a v hlave mi zasa zarezonovalo jedno meno. Prečo je vlastne zakázaný vstup do tejto podzemnej časti? Spýtal som sa podozrivo, keďže som vedel, že nemôže byť zapečatený len tak pre zábavu. Po tejto otázke som znova vytiahol krabičku s cigaretami, vzal som si cigaretu a zapálil ju. Posledná. Premýšľal som nahlas a potom som si nahlas povzdychol. Potiahol som z cigarety a vyfúkol menší mráčik dymu. Stále som sedel na stoličke a čakal som, čo mi generál povie. Momentálne som očakával vysvetlenie hlavne ohľadom toho hnutia a taktiež som čakal ďalšie rozkazy.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeNe február 01, 2015 12:12 am

"Vlkodlakov je mnoho. V Soule sú však dva hlavné klany ktoré spoločne vládnu. Greenwitch a Cursedeye." Po tom čo opäť zabuchol dvere sa otočil na Zennona a zhlboka sa nadýchol. "Každý však bojuje za svoj cieľ a dá sa uplatiť." Pomalým krokom prešiel späť na svoje kreslo kde sa usadil, pohodlne oprel a povzdychol si. "Pokiaľ sa k nám nepridáš nemá význam ti ďalej hovoriť informácie ktoré by ti značne mohli pomôcť v postavení kdekoľvek inde." Rukou začal pomaly klepať po stole. Nebolo to nervózne klepanie no klepanie ktoré značilo vyčkávanie. "Oficiálne správy hovoria, že zapečatená časť Soulu je jednoducho tak stará a nebezpečná, že dlhí pobyt v nej by bol nemožný kvôli nedostatku kyslíku a množstvu prachu ktoré sa tam nachádza." Náhle sa prisunul bližšie k Zennonovy pričom sa oprel lakťami o stôl. "To je oficiálne hlásenie. To neoficiálne sa dostane do uší len hŕstke vybraných ľudí ktorý si to naozaj zaslúžia. Zrovna ty vyzeráš ako ten ktorý po týchto informáciách túži, je ti to vidieť v očiach." Nepovedal mu to. Generál bol pevne rozhodnutý nezadeliť ihneď všetky informácie niekomu kto práve prišiel z trocha tuhšieho boja po ktorom vyzerá ako mrzák. Na otázku ohľadom zapečatenej časti Zennon zrejme ešte nebol pripravený ... alebo skôr Generál uznal za vhodné nezdediť túto informáciu. "Ako iste vieš, v celom Soule sa nachádzajú dve frakcie ... Net a Salutem. V Nete vládne tvrdá diktátorská ruka ktorá sa zameriava na zotročovanie ľudí, využívanie vlkodlakov a výrobu robotov ktorý pre nich bojujú. Salutem je bohužiaľ o niečo jednoduchšia frakcia. Sme jednoducho tí odpadlíci ktorý sa modlia v zázrak alebo zmenu systému. Žiadne ťažké palebné zbrane alebo stroje ktoré nás ochránia. Sme tu jednoducho len my, naša vlastná sila a jednota ktorá sa snaží udržať život v tomto meste tak ako má byť." Všetko toto povedal z istým nadšením v hlase. "U nás v Saluteme rozhodujem ja vzhľadom na to, že som jediný Generál ktorý prežil veľké rozbroje keď sa diktátor pokúsil vyhladiť túto časť mesta z mapy."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeNe február 01, 2015 1:08 am

Stále som sedel na mieste a pozorne som počúval generálove slová. Na to, že som bol po ťažkom boji, unavený, a malátny som vypadal naozaj pokojne, v dlhších intervaloch som z úst vyfukoval obláčiky dymu, pričom som sa hral so železnou krabičkou na stole. Aj keď to vypadalo, že nedávam pozor a hrám sa neznamenalo to, že som nedával pozor a nepočúval. Greenwitch. Zopakoval som si pre seba pričom v mojom tóne nebolo poznať ani prekvapenie ani nič iné. Dalo sa povedať, že niečo také som čakal, keďže to meno som už počul. Vládnu? Čo to vlastne znamená? Spýtal som sa a otočil som sa na generála, ktorý práve zaoberal dverami, ktoré som osobne bez nejakej snahy dokázal vyraziť. Diktátor nové Soulu je vlkolak. Odpovedal som si na otázku skôr ako to stihol generál. Síce to nemusela byť pravda ale ja som o tom bol takmer úplne presvedčený.
Keď si generál sadol pozrel som sa naňho a zasa som nútene vyfúkol dym smerom doľava. Momentálne nie som úplne schopný boja, ako ste si mohli všimnúť. Avšak už sme si ruky podali. Skonštatoval som a pozrel som sa na moju pravú ruku, ktorou som pohol a pootočil som si ju na druhú stranu. Aj keď som mal ruku celú zahalenú v obväzoch mohol som s ňou hýbať bez problémov. Jediná časť, ktorá bola problémová bola zápästie a dlaň, ktorú som nemohol ovládať kvôli zraneniu a rovnako tak aj kvôli dlahe, vďaka ktorej mi dlaň pri pohybe nelietala hore dole a nespôsobovala mi zbytočné bolesti alebo horšie zranenia. Keď však generál začal hovoriť o zapečatenej časti Soulu spozornel som a oko sa mi zameralo na jeho oči. To, že klepkal po stole mi trošku liezlo na nervy, čo sa dalo čakať, keďže som sa necítil zrovna najlepšie a mimo iné ma bolela aj hlava. Keď mi vysvetlil oficiálne hlásenie naklonil sa ku mne a pokračoval. Moja reakcia bola takmer okamžitá a vcelku nečakaná. Cigaretu som si vytiahol z úst a priklonil som sa rovnako tak ako generál bližšie. V Soule sa nachádza niečo, čo je dôležité ako pre nás tak aj pre vlkolakov a upírov. Mýlim sa snáď? Znova som moje myšlienky bez váhania vyjadril. Momentálne mi mozog bežal na plné obrátky a mne sa začalo v bedni rozsvecovať. Vyslovil som moje myšlienky bez toho, aby som si ich viac premyslel, jednoducho som ich zo seba vypustil. Toto bolo ale niečo ako výsluch, ktorý nešiel proti mne ale proti generálovi. Mal pravdu, ja som po tých informáciach naozaj túžil a chcel som sa ich dozvedieť. Ak by moje slová neboli pravdivé dúfal som, že generál povie niečo, čo by mi mohlo aspoň trochu dopomôcť k ďalším informáciám. Ako predsa povedal, ten, kto má informácie má aj moc, aj keď to nebolo to, o čo mi naozaj šlo.
Generál začal hovoriť o niečom, o čom som už dávno vedel. Avšak niečo ma zaskočilo a to bolo jeho nadšenie keď tieto vety vyslovoval, aj napriek tomu, že našu situáciu opísal ako bezvýchodiskovú a veľmi zlú. Keď generál dohovoril znova som si potiahol z cigarety a vyfúkol dym smerom doľava. Vypadalo to tak, že cigaretový dym nemal moc v láske. Potom som do ruky vzal krabičku a pozrel som sa smerom na ňu. Tri krát som ňou jemne buchol o stôl a potom som sa pozrel na generála. Takže. Čo po mne, ako člena hnutia, očakávate?
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimePo február 02, 2015 12:20 pm

"Vládnu znamená vládnu." Z tejto odpovede bolo jasne cítiť silný sarkazmus. "Každá jedna vysoká pozícia v novom Soule ... každá jedna patrí vlkodlakovi bez výnimky. majitelia firiem, diktátorovi spoločníci, vojenský velitelia a všetky ostatné vysoké pozície ktoré tam len nájdeš." Jeho úsmev znova vychladol. Nebol náladový no vedel kedy má brať veci vážne a kedy nie. "Mýliš sa. Diktátor krváca presne ako ja alebo ty. Je to bežná žena s veľkou mocou a schopnosťou presvedčovať ľudí, vlkodlakov ale i démonov k tomu aby ju poslúchali. Či za to môže jej pevná vôľa alebo dobré využívanie tela naozaj netuším." Žena. Generál práve povedal, že diktátor nového Soulu bola žena ktorá sama dokázala ovládať vlkodlakov i démonov. Zdalo sa ti byť možno vtipné no v celej histórií Soulu nikdy nevládla žena a nebola ani na vysokých miestach, nieto ešte diktátorom. Nad jeho otázkou ohľadom dôležitosti Soulu sa trocha zarazil. Poznal odpoveď čo šlo spoznať z jeho výrazu no aj napriek tomu mlčal. "Na isté veci máš stále čas chlapče. Keď sa všetko dozvieš ihneď je veľká pravdepodobnosť, že zošalieš." Oznámil mu naozaj jednoducho. Táto informácia by jasne Zennonovy pomohla pochopiť prečo sa v Soule dejú takéto zbytočné boje ktoré berú životy už tak malému množstvu ľudí ktoré ostalo na Zemi. Ten dôvod sa mu však do uší ešte dostať zrejme nemal. "Čo od teba očakávam ? Vyhrať túto vojnu za každú cenu." Priama a jasná odpoveď v ktorej bol však istý háčik. "Budeš dostávať rôzne misie na ktoré bude treba osobu tvojich kvalít a proporcií. Bohužiaľ máme mnoho problémov sami zo sebou vzhľadom na to, že sa to tu hemží nakazenými a do toho na nás skoro nepretržite útočia jednotky z novej časti. Dám ti však možnosť vybrať si čo sám uznáš za vhodné ... niekomu nevyhovuje množstvo krvi, ničenie robotov alebo plazenie sa v kanáloch."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimePo február 02, 2015 12:46 pm

Slová, ktoré som počul od Yagamiho sa mi práve teraz potvrdzovali, naozaj mi hovoril pravdu. Vlkolaci sa nachádzali, podľa generálových slov, po celom novom Soule. Bolo naozaj zvláštne, že som si doteraz nič nevšimol, keďže vlkolaci sa nachádzajú aj na našom území a dokonca aj v našich radách. Stále mi to však moc zmysel nedávalo. Po zistení, že generál je žena bolo na mojej tvári badať prekvapenie. Prekvapenie nie z toho, že je to žena ale z toho, že dokáže ovládať ako ľudí tak aj vlkolakov a démonov. Nebol som si istý, či o nej generál vedel niečo viac alebo nie, no mne to všetko zaváňalo démonickou mágiou a domnieval som sa, že diktátorka by mohla byť iba bábka v rukách nejakého mocného démona. Všetky by to potom dávalo zmysel, keďže som ešte nepočul o prípade, kedy to bolo naopak a kedy dokázal človek ovládať démonov. Vlkolaci neboli ako démoni, keďže sa dali podľa všetkého podplatiť, o ľuďoch nehovoriac. Táto možnosť mi teda prišla najpravdepodobnejšia.
Celú dobu som mlčal a počúval všetko, čo generál hovorí a potichu som si v hlave vyvodzoval svoje vlastné názory a tipy. Keď generál povedal, že po týchto informáciach by som sa mohol zblázniť zamračil som sa. Zblázniť? Čo také strašné tam vlastne môže byť? Prebehlo mi mysľou no zostal som ticho. Všetko mi to začínalo pripadať naozaj divné a rozhodne som chcel zistiť, čo sa tam dole nachádza. Nebolo jasné, či sa tam pokúsim dostať na vlastnú päsť alebo nie.
Doteraz som bojoval za Salutem so zbraňou v ruke. Myslím, že moja odpoveď je jasná. Je v záujme nás všetkých aby sme túto vojnu vyhrali. Takže so mnou môžte počítať. Keď som to dopovedal vytiahol som si cigaretu z úst a vyfúkol väčší obláčik dymu, potom som cigaretu zahasil o krabičku, ktorú som následne zavrel a strčil do vrecka v plášti. Potom som sa otočil na generála a pousmial sa. Tak... čím mám teda začať?
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeŠt február 05, 2015 11:38 pm

"Som rád, že ešte jestvujú osoby ktoré napriek krutej pravde o Soule chcú stále bojovať na našej strane." Generál náhle siahol do šuplíka z ktorého vytiahol balík cigariet ktorý posunul k Zennonovy. Hneď nato otočil dlaň smerom na strop skadiaľ mu vyšľahol menší plameň. "Kľudne si zapáľ ... budeš to potrebovať." Oznámil mu celkom neutrálnym tónom hlasu. Mágia, vec ktorú mal v sebe každý človek a generál bol jednou z tých osôb ktorá sa ju naučila ovládať celkom dobre. Zennon mohol vidieť stále prúdy ľudskej mágie ktorá pretekala Generálovým telom ako jednoliaty prúd vody. "Vydáš sa do dokov na neutrálne územie. Táto časť mesta je oficiálne dohodnutá ako časť kde by sa nemalo bojovať takže sa tam stretáva ako nový tak starý Soul a obchoduje sa tam. Čakám na hlásenie od jedného vojaka čo by mal o niekoľko hodín prísť." Misia. Nestálo to síce za moc no bolo to aspoň niečo. Jednoducho počkať na nejakú osobu, doniesť ju za generálom, dostať odmenu a spokojne sa odísť liečiť. Ľahká misia hodná každého radového hlupáka. Generál však chcel aby túto misiu vzal práve Zennon. "Pokiaľ by sa naskytli nejaké problémy ohľadom eskortovania tejto osoby ku mne mal by som problém s vysvetľovaním ostatným vojakom, že jeden z ich najlepších mechanikov prišiel o život na prechádzke po Soule." Háčik, vec ktorá tak dokonale vedela pokaziť deň. Eskortovanie samo o sebe nevyzeralo byť ťažké no Generál zrejme predpokladal nejaké problémy ktoré by sa pri príchode onoho vojaka vyskytnúť. "Kým prídeš postarám sa o to aby ti pripravili prístroj na úplné ošetrenie tvojich zranení."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimePi február 06, 2015 8:18 pm

Po tom, čo sa generál vyjadril, že je rád, že ešte existujú osoby ako som ja som sa musel pousmiať. Víťazstvo za každú cenu. Víťazstvo aj napriek všetkej hrôze. Víťazstvo, nech k nemu vedie akákoľvek dlhá a ťažká cesta, pretože bež víťazstva neprežijeme. Povedal som a môj úsmev sa rýchlo vytratil. Nemali sme inú možnosť ako bojovať a ja som si to veľmi dobre uvedomoval.
Keď generál vytiahol balíček cigariet zvraštil som obočie a pozrel som sa smerom naňho. Fajčíte? Nezdali ste sa mi ako fajčiar. Povedal som a balíček som si vzal. To, čo však nasledovalo ma prekvapilo ešte viac. Generálovi sa v ruke objavil plameň. Hneď na to som si prezrel jeho, čo sa mohlo zdať trochu divné, keďže niekoho iného by zaujal skôr plameň. Ja som však dokázal vidieť mágiu. Cez generála prúdili dva prúdy mágie, teda lepšie povedané dve farby. Príjemná jemná svetlo modrá farba, ktorá pretekala celým generálovím telom smerom od hrude. Ďalšia farba bola ružová, ktorá znázorňovala živel ohňa. Táto farba však neprúdila do každej časti generáloveho tela avšak všetka táto farba sa koncentrovala do jeho ruky v ktorej mal oheň. Moje oko, ktoré som ešte mal bol ozaj klenot, teda aspoň pre mňa. Bolo vidno, že ružovej farby oproti modrej bolo veľmi málo a bola veľmi jemná. To mohlo značiť iba jediné. Generál mal omnoho väčšiu silu než som teraz mohol vidieť na svoje oči. Bez slov som si vytiahol z krabičky cigaretu a zapálil som si ju o plameň v ruke. Hneď na to som sa od plameňa oddialil a spokojne som zo seba vyfúkol veľký obláčik dymu. V tomto výdychu mohol generál počuť to, že mi odľahlo. Človek. Povedal som si v mysli a potom som sa už sústredil opäť na generála. O koho presne ide? Spýtal som sa a potom som sa otočil smerom na dvere, kde som dúfal, že sa čoskoro objaví človek s mojou zbraňou. Myslím si, že by sa mi zišla moja zbraň. Povedal som sa a otočil som sa naspäť na generála. Hneď na to som sa postavil a prišiel som pri môj pás, ktorý som si začal dávať pomaly znova na pás, aj keď mi to šlo iba jednou rukou horko ťažko ale šlo to. Keď však povedal, že mi pripraví stoj na úplné vyliečenie mojich zranení otočil som sa smerom naňho. Do ruky som vzal moju pištoľ a jeden zo zásobníkov, ktoré som mal na páse. Zásobník som vyhodil do vzduchu, potom som uvoľnil zásobník, ktorý bol v zbrani a ten dopadol na zem. Skôr, ako stihol dopadnúť plný zásobník na zem som zbraňou rýchlo mávol spodkom rukoväti po zásobníku, po čom bolo počuť len hlasné cvak, ako zásobník zapadol do zbrane, hneď na som vyhodil aj zbraň, chytil som ju za chrbát a znova ňou silno mávol smerom dole, na čo sa zbraň nabila. Znova som ju vyhodil, chytil do ruky a dal ju naspäť do púzdra na opasku. Aj keď som mal iba jednu ruku, svoju zbraň som dokázal stále dokonale ovládať, keďže bez zbraní by som nevedel poriadne bojovať. Keď už som mal všetko pripravené pozrel som sa smerom na generála a pravú ruku som zdvihol tak, aby ju mohol vidieť. Dokáže to spraviť aj potrhané šľachy? Spýtal som sa a potom som si rukou vytiahol cigaretu z úst a vyfúkol som mráčik dymu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSo február 07, 2015 11:43 pm

Na Zennonov predhovor o víťazstve len prekvapene pozdvihol obočie. Naozaj nečakal že bude niekto taký zabratý to víťazstva. Keď prišla otázka ohľadom fajčenia prišla jednoduchá otázka. "Nie ja osobne nefajčím. Ale cigarety tu mám pre prípad keby niekto napadol sídlo. Posledná cigareta vždy príde vhod, nemyslíš ?" Keď Zennon nasmeroval svoj pohľad na Generála prišlo isté prekvapenie z jeho strany. Naozaj nečakal, že sa naň Zennon okamžite pozrie tým skúmavým okom. Nevedel prečo ho tak skúma no ani neplánoval sa to pýtať vzhľadom na to, že mu to mohlo byť jedno. V jeho odľahnutí sa však uistil o tom, že to asi nebolo nič vážne. "Tvoja zbraň ťa bude čakať pri odchode a myslím, že by mala byť niekde opretá o dvere alebo o stenu." Na otázku o koho ide zatiaľ neodpovedal. Neignoroval to no vyzeralo to tak, že premýšľa ako popísať danú osobu ktorú má Zennon čakať. "Bude sa jedna o ženu menšieho vzrastu. Krvavé oči, maska na hlave, mikina zahaľujúca skoro celé telo a kraťase. Viac k tomu asi nepotrebuješ ... ale pokiaľ by sa niečo zvrtlo kľudne po nej vystrel. Ona to nejak zvládne." Popísal nakoniec onu ženu celkom dokonale. Pri tomto rozprávaní a popisovaní danej osoby len pozoroval ako si Zennon prebíja zásobní jednou rukou a musel naozaj uznať, že sa jedná o majstra používania zbraní. "Potrhané šľachy ? Malo by ... to sú ale otázky skôr na tvojich ošetrovateľov než na mňa. Tieto stroje sú ukradnuté prototypy z nového Soulu ešte neodskúšané na dostatočnom množstve dobrovoľníkov."
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeNe február 08, 2015 2:19 pm

Keď generál podvihol obočie bolo mi jasné, že tento výrok pravdepodobne ešte nepočul. Avšak tieto vety boli v túto dobu veľmi pravdivé. Keď však odpovedal na moju otázku ohľadom fajčenia musel som sa z chuti nahlas zasmiať. Pri skúmaní generálovej mágie som si nemohol nevšimnúť, že ho to celkom prekvapilo. Samozrejme, že sa to dalo čakať, keďže takáto reakcia ako tá moja je veľmi zriedkavá. Jednoducho som prstom ľavej ruky ukázal na moje oko aby som mu to aspoň trochu vysvetlil aj keď som nič nehovoril dúfal som, že sa mu podarí domyslieť o čo ide.
Keď mi opísal osobu, ktorú mám ísť čakať musel som sa znovu zamračiť, cigaretu som si opäť vytiahol z úst a z nich vyšiel obláčik dymu. Krvavé oči, maska? Spýtal som sa aby som sa uistil, že som naozaj počul správne. Vystreliť po nej? Znova som zopakoval generálové slová a potom som už zostal ticho. Nevedel som presne o čo mi ide no z jeho rozprávania mi došlo, že pravdepodobne ide o veľmi zvláštnu osobu.
Keď mi generál odpovedal na ďalšiu moju otázku znova som sa pozrel na moju zmrzačenú ruku. Takže malo by... dobre, myslím, že to mi stačí. Povedal som a na ďalšiu časť vety ohľadom toho, že tá mašina ešte nie je dostatočne odskúšaná som proste nereagoval. Aspoň by som bol ďalší subjekt, na ktorom sa ten stroj vyskúša. Momentálne som tím nemal čo stratiť.
Po pár sekundách ticha som sa zvrtol na opätku, cigaretu som si dal opäť do úst a odkráčal som smerom k dverám, ktoré som otvoril, otočil som sa na generála tak, aby som ho okom mohol vidieť a kývol som k nemu hlavou. Ďakujem za cigarety. Povedal som a vyšiel som z miestnosti a zatvoril za sebou dvere. Keď som sa otočil na chodbu hneď som uvidel moju snajperku opretú o stenu. Pustil som kľúčku, na čo staré dvere začali pomaličky opäť padať na zem, čo som si ja ale nevšimol a hneď som sa vydal po snajperku, ktorú som si hneď prehodil cez plece na chrbát. Po pár krokoch som začul opäť povedomé "bum". Tie dvere, generál, kúpte nové dvere! Povedal som hlasnejšie tak, aby ma mohol dobre počuť a vydal som sa smerom von z tejto hnusnej starej budovy, ktorá ledva stála. Zišiel som po starých schodoch a hneď som si to namieril smerom do dokov. Som zvedavý, čo to je za ženskú keď to má byť schopný mechanik. S krvavými očami a maskou na gebuli. Zvláštne. Pomyslel som si popri chôdzi a do ľavej ruky som si zpoza chrbáta zobral snajperku, ktorú som si začal prebiehať okom aby som zistil, či na nej je všetko, čo má byť a tak ako má byť. Keď som skonštatoval, že všetko je v poriadku na chvíľu som sa zastavil, vystrel som pravú ruku , pokrčil ju smerom k mojej hrudi a položil som na ňu snajperku a pokúsil som sa zamieriť. To by šlo. Povedal som si a snajperku som si zasa prehodil cez plece. Dlaň pravej ruky síce bola úplne nepoužiteľná avšak to neznamenalo, že celá ruka je úplne k ničomu. Pomaly som kráčal preč od tej starej búdy a jediné, čo po mne ostávalo bol pás cigaretového dymu.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt apríl 07, 2015 10:08 pm

Nomad nakoniec naozaj zaspala na Zennonových ramenách pričom sa celú cestu do sídla neprebudila. Sarah udivene skúmala onu zbraň ktorú držala v ruke. "Geneticky schopný ... hmm." Zopakovala po ňom s istým záujmom hlase. "Ty si tu v Soule nový, že ? Niektorý môjho druhu by sa mohli uraziť za toto prirovnanie ktoré si mi práve pridelil, len malá rada do budúcna." Zbraň si stále pohadzovala v jednej ruke pričom nemienila Katherine pustiť zo svojho zovretia i keď povedala, že to nieje potrebné. Jednoducho ucítila krv ktorá jej začala tiecť z nosa z čoho usúdila, že keby sa jej otvorila ešte nejaká rana jednoducho by skolabovala podobne ako Nomad. "Keď sebou budeš trepať ublížiš si." Varovala v rýchlosti Katherine keby sa náhodou pokúšala dostať z jej zovretia. Keď boli konečne pri sídle Sarah spomalila svoj krok. Katherine mohla počuť ako doslovne začala čuchať spoločne s čím sa jej zmenil aj pohľad a bolo vidieť, že je v pozore keby sa náhodou niečo prihodilo. Ostatný si jej zmenu tiež mohli všimnúť no zatiaľ nemohli určiť čím to bolo. O niekoľko krokov si však mohli všimnúť, že pred sídlom stojí hŕstka vojakov ktorý nemajú na sebe znak rebelov no ani diktátorských jednotiek. Všetci mali na sebe šedé plášte ktoré viali vo vetre, tvár im zakrývali kapucne spoločne z maskami. Viditeľne nemali žiadne zbrane až na jednu osobu ktorá bola opretá pri dverách. Jednalo sa o ženu ktorá bola oblečená tak isto ako ostatný no spod kapucne jej vytŕčalo niekoľko dlhých bielych vlasov. Jej pohľad sa ihneď zameral na päticu osôb ktoré prichádzali. "Cursed Eye ..." Vyšlo z úst Sarah ktorá si zakúsla do spodnej pery a nakoniec zastavila úplne asi dvadsať metrov od vchodu.

Oblečenie Cursed Eye:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeUt apríl 07, 2015 11:16 pm

Musela som sa trochu pousmiať nad tým čo Sarah povedala, no šlo to len sťažka cez to ako som si musela držať nos nech si nezakrvácam kompletne celé oblečenie. Bola som už trochu bledšia než normálne, no stále tá strata krvi bola celkom prijateľná. Problém bol, že som do toho bola doslova kompletne ako fyzicky, tak psychicky vyčerpaná, takže som mlela fakt len s posledného. Nebyť toho, že ma podopiera Sarah a vlastne ma tým tlačí do chôdze, tak by som pravdepodobne teraz bola dosť ďaleko za nimi, alebo by som sa na to vykašľala a kľudne si ľahla do prostriedka cesty a zaspala. Síce sa mi moc to nepáčilo, ale takto som mala Nomad aspoň stále pod dohľadom. Trochu som jej závidela, že si mohla schrupnúť na Zennonovom chrbte, ale aspoň takto zistím kde mám vlastne svoje limity. Snažila som sa to brať so športového hľadiska. Na poznámku Sarah o tom, že si ublížim, som nemala ani moc síl reagovať, takže som jej venovala len unavený pohľad, ktorý naznačoval, že sa o to už ani pokúšať nebudem. "Aspoň teraz necítim ten smrad." Potichúčky som si povzdychla, na čo ma vyrušil z myšlienok zvuk nejakého čmuchania. "Sarah?" Šepla som pri pohľade na ňu. Správala sa totiž to ako nejaký vlk, ktorý konečne našiel svoju korisť. Netušila som síce čo cíti alebo vidí, ale o pár krokov neskôr šlo opodiaľ vidieť niekoľko ľudí. Nevedela som čo boli zač, no Sarah v tom zrejme mala úplne jasno. Nikto z nich nemal viditeľnú zbraň až na jednu zrejme bielovlasú ženu, ktorá bola opretá pri dverách. To čo povedala Sarah mi nedávalo moc zmysel, ale začínala som si zvykať, keďže pre mňa tu bolo vlastne všetko nové. "Cursed Eye?" Zopakovala som spýtavo po Sarah, na čo mi neušlo ako si zakusla do spodnej pery. Prešli sme ešte kúsok bližšie, kde sme sa úplne zastavili. Teraz som už mala jasný výhľad na to kto to tam vlastne stojí a naozaj to bolo nejaké bielovlasé dievča zo snajperkou a krvavými očami podobne ako Nomad. "Čo sa to tu do pekla deje? Toto je ono?" Spýtala som sa seba keď som si obhliadla miesto, kde by to zrejme malo byť. Pripadalo mi to skôr dom po výbuchu, než sídlo toho ich vodcu. Nechcela som sa do ničoho v momentálnom stave zamotať, tak som sa tam radšej len mlčky opierala o Sarah dúfajúc, že mi niekto možno aspoň trochu objasní situáciu. Nevedela som, či ostatný vedia o koho sa jedná, ale ja som to rozhodne nebola. Krvácanie z nosa sa mi našťastie aspoň na chvíľku zastavilo, čo mi dovolilo spustiť ruku pozdĺž tela a v prípade núdze sa o niečo podoprieť i keď by som to pravdepodobne zakrvavila.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSt apríl 08, 2015 12:18 am

Po chvíli kráčania som si všimol, že Nomad tvrdo zaspala a spala celú cestu až k sídlu. Dával som si pozor, aby som ju moc nenatriasal aby sa nezobudila a mohla by si relatívne v pokoji pospať. Keď sa Sarah spýtala na to, či som tu nový a dala mi svoju malú radu trošku som natočil hlavu na stranu smerom k Sarah. Žijem tu už niekoľko rokov. Taktiež si nemyslím, že by vás to malo nejak urážať, je to predsa čistá pravda. Povedal som tichším hlasom, aby som nezobudil Nomad no aj napriek tomu mohla Sarah z môjho hlasu vycítiť, že som to nemyslel nijak zle. Vlastne som sa o vás dozvedel len nedávno. Povedal som jej a potom som sa otočil znova smerom na cestu. Po niekoľkých metroch, ktoré sme prešli sme dorazili pred našu cieľovú destináciu, avšak niečo tu nesedelo. Bola to ale iba maličkosť, vchod nám blokovalo niekoľko veľmi zvláštnych ľudí. Podľa toho, ako vypadali som mohol usúdiť, že nejde o žiadnych vojakov. Ostávalo teda niekoľko možností: buď sú to žoldnieri alebo to budú odpadlíci. To boli teraz prvé veci, ktoré ma pri pohľade na týchto ľudí napadlo. Všetkých som si ich poriadne prehliadal. Moje oči sa zastavili na žene, ktorá mala zbraň viditeľne pri sebe. Najprv ma zaujala jej zbraň, ktorú som preskúmal, no potom som si prehliadol bielovlasú ženu. Spod kapucne na mňa hľadeli jej červené oči, ktoré ma okamžite zaujali. Po chvíli civenia na tú ženu som sa otočil smerom na Sarah, ktorá pred chvíľou vyslovila nejaké slová, ktorým som veľkú pozornosť nevenoval. Vieš, kto to je? Spýtal som sa jej, no pri pohľade na ňu som si časť odpovede vedel predstaviť - Rozhodne nikto, koho by sme chceli stretnúť. Pomyslel som si a povzdychol. Čakal som, čo sa bude diať. Nepripadalo mi to tak, že by táto partička pred nami chcela bojovať a aj keby, nebol to najrozumnejší nápad bojovať tu, pred sídlom generála našej frakcie. Avšak ak by zaútočili pravdepodobne by sme moc dobre v takomto stave nedopadli. Ostávalo mi len dúfať, že sa všetko pokojne vyrieši a nechajú nás pokojne prejsť.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue15/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue0/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (0/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSt apríl 08, 2015 4:18 pm

Vzhledem k tomu, že Lucy neměla moc ve zvyku nechávat se vyvést z míry, tvářila se pořád naprosto stejně. Jako kdyby se nemohlo stát nic, co by jí mohlo překvapit nebo nějak zaujmout. Zastavila se ve stejnou chvíli jako ostatní a taktéž si všechny přítomné prohlédla s klidným výrazem ve tváři. No zatím neříkala ani jediné slovo. Její pohled na té ženě v popředí zůstal jen chvíli. I to jí stačilo k tomu aby si jí prohlédla více než pořádně a tak si získala jakýsi přehled. Ovšem to jak stála klidně a jak klidně se tvářila nemuselo znamenat, že by byla nějak nepozorná. Jen to hold nedávala tak najevo jako většina lidí. Někdo by spíš o ní řekl, že je přímo chladná. Co tu vlastně dělám? Zeptala se sama sebe trochu znuděným vnitřním hlasem a na několik málo vteřin se zahleděla i na oblohu. Nakonec se ale zase normálně narovnala a ruce sepnula za zády, jako kdyby ani o nic nešlo. Všechno kolem se až moc mění. Až moc rychle. Nejspíš by se nad těmito myšlenkami i zamračila ale neudělala nic.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSt apríl 08, 2015 8:21 pm

Sarah pomaly pustila Katherine zo zovretia po čom ju odstrčila bokom aby sa jej nič nestalo. Vedela veľmi dobre čo bude nasledovať no zbraň už nestihla oprieť. Žena stojaca pri dverách náhle stála pred Sarah s rukou natiahnutou pri jej krku. Neškrtila ju no končekmi prstov na ktorých boli viditeľné drápy tlačila k jej hrdlu. "Pozrime sa, šteňa sa vrátidlo do búdy." Vyšlo smerom od onej ženy. Pohľad pevne upierala na Sarah ignorujúc ostatných. "Vy prejsť môžete ... ona tu ostane so mnou." Z jej slov bolo jasne poznať, že sa nejedná o nič dobré. Avšak vzhľadom na jej rýchlosť mohli všetci zvážiť, že napadnúť ju by nebolo zrovna rozumné. Menšia armáda ôsmich osôb sa len uhla bokom aby dala ostatným voľný priechod dnu. Čo si však nikto okrem Zennona nemohol všimnúť bol Generál stojaci v okne pozorujúc celú situáciu. Prečo ho nikto nemohol vidieť ? Pokiaľ neboli všetci prítomný zameraný na ženu z Cursed Eye tak si iste museli dávať pozor na seba. Avšak Zennonove výnimočné schopnosti mu dovoľovali doslovne vycítiť Generálovu blízku prítomnosť. Sarah nasucho prehltla. Zbraň ktorú držala v pravej ruke položila čo najďalej od seba po čom ju len slabo postrčila aby padla smerom od nej. "Bežte. Toto je spor medzi Greenwitch a Cursed Eye, vás sa to netýka." Sarah doslovne ubezpečovala ostatných nech jednoducho idú preč a nechajú ju tam samú. "Dúfam, že niesu taký hlúpy aby sa pustili do boja proti vlkodlakom uprostred mesta." Prebleslo jej nakoniec hlavou z istými obavami vzhľadom na to, aké rekcie videla predtým u Zennona a Katherine, tou treťou osobou si však nemohla byť istá a jej reakcie nedokázala odhadnúť.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Kitty

Kitty


Počet príspevkov : 344
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/1Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/1)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue65/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (65/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue10/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (10/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeSt apríl 08, 2015 11:16 pm

Ako ma Sarah opatrne pustila a slabšie odstrčila bokom, ustúpila som ešte o dva kroky bokom, kde som padla opatrne na kolená a podoprela som sa rukami o zem. Už s toho mi bolo jasné, že tu zrejme  potečie krv a tento krát to možno nebudem len ja a môj nosebleed. Na reakciu tej ženy som sa len mierne zamračila a celý čas som ju sledovala svojím unaveným pohľadom. Za tú dobu čo som pri zmysloch sa mi stihli spraviť ešte aj poriadne kruhy pod očami. "Sakra.. vyzerá to na fakt hell of a fight a ja nie som v kondícii ani len použiť nejakú svoju schopnosť bez toho aby som si nebodaj otvorila nejakú novú ranu ako by to bolelo." Zavrčala som v mysli naštvane a pozrela som na spokojne spinkajúcu Nomad. Akonáhle ale tá žena prehlásila, že my sme jej vlastne totálne ukradnutí, opätovne som sa zamračila a pohliadla na Sarah. Pri jej slovách som ale rezignovane zvesila ramená a zabodla smutný pohľad do zeme. "Chcem jej pomôcť ale... Kitty zober teda to čo s teba zostalo a choď. Aspoň s teba nebude zase živý ľudský štít." Prehovárala som k sebe, na čo som znovu pozrela na Sarah a síce mi to bolo proti srsti, ale súhlasne som kývla na náznak toho, že idem. Chvíľku mi trvalo než som sa postavila, no keď sa mi to podarilo, už to bolo v poriadku. Podišla som k Zenonovi, na čo som pohľadom zastavila na moment na Nomad. "Prenechaj mi prosím Nomad." Povedala som pokojne, na čo som mu pohliadla do očí. "Ak by som ťa mohla poprosiť, pomôž Sarah za mňa. Rada by som tu ostala, ale s tým ako neustále krvácam z nosa a sotva stojím na nohách som tu maximálne dobrá ako fackovací panák." Pošepla som mu a dodala unavený úsmev k tomu. Dúfala som, že mi vyhovie, keďže som nevedela ako dlho tie dve ešte podržia ich súboj titánov.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue1/0Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue50/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Sídlo Vodcu Left_bar_bleue5/100Sídlo Vodcu Empty_bar_bleue  (5/100)

Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitimeŠt apríl 09, 2015 12:01 am

Celá situácia sa mi zo sekundy na sekundu zdala byť horšia a horšia. Aj napriek tomu som však ticho prizeral, čo sa bude diať a nijak som nereagoval. Všetko som to pozoroval ako keby sa to mňa vôbec netýkalo. Zlom nastal, keď sa bielovlasá žena doslova objavila priamo pred Sarah a natiahla k nej ruku ako keby ju šla škrtiť. To bolo prvé, čo som si pri tom jej geste všimol, no pri lepšom pohľade som si mohol všimnúť jej drápy, ktoré boli pritlačené k jej hrdlu. Veľmi nepríjemná situácia, ako pre človeka tak pre vlkolaka. Keď k nám bielovlasá žena prehovorila udivil som sa, no to som na svojom výraze nedal vôbec poznať. Na mojej tvári bol stále kamenný neutrálny výraz. Tento výraz nasvedčoval tomu, že sa do tohto naozaj zapliesť nechcem. Pozrel som najprv smerom na Lucy. Lucy vypadala byť veľmi pokojná, čo som od nej aj očakával, aj napriek tomu, že som ju poznal len veľmi krátko jedno mi bolo už jasné, je veľmi pasívna, no nevedel som, či to iba hrá alebo je taká aj naozaj. Potom som pohliadol na Katherine, ktorá už kľačala na zemi. Chvíľu som na ňu pozeral, no po tom som ucítil niečo divné. Aj napriek tomu, že som tento pocit poznal, cítil som ho len malú chvíľu, preto mi to prišlo také divné. No aj napriek tomu som vedel, čo tento divný pocit znamená. Pozrel som sa smerom do okna starej budovy a uvidel som to, čo som si myslel, že uvidím. Generál stál za oknom a pokojne sleduje situáciu. V tejto chvíli mi začali zapadať tieto zvláštne puzzle do seba. Opäť som pohľadom prešiel gardu ľudí, na ktorých čele stála bielovlasá žena. Títo ľudia nám už uvolnili cestu do budovy. Urobil som pár krokov smerom k Sarah a zodvihol som svoju zbraň, ktorú som si prehodil cez pravé plece, ustúpil som o pár krokov na miesto, kde som stál pred tým, ako som sa vydal po moju zbraň. V tú chvíľu už pri mne stála Katherine a povedala mi, aby som jej Nomad prenechal a taktiež aby som tu zostal a pomohol Sarah. Na jej poznámku o fackovacom panákovi som si nahlas povzdychol. Alebo ľudský štít. Povedal som jej pokojným tónom, ktorý ju rozhodne musel v tejto situácii vytočiť. V mojom hlase totiž nebola žiadna emócia, bol úplne neutrálny. To jej mohlo naznačiť iba jediné - rozhodne som neplánoval zostať tu a nechať ju s Nomad odísť. Ľavou rukou som ju chytil pod pazuchu, aby som jej takto zaručil aspoň nejakú oporu pri chôdzi. Ideme. Oznámil som Katherine a či chcela, alebo nie, tiahol som ju smerom do budovy. V tejto chvíli, s Nomach na chrbte, snajperkou na pleci a podopierajúc Katherine som po prvý krát za túto cestu ucítil svoju nohu. Rana, ktorú mi spôsobila upírka mi spôsobovala ostrú bolesť, no tých pár krokov som ešte musel vydržať. Pri tom, ako som šiel smerom do budovy som taktiež sledoval generála, ktorý bol za oknom v budove. Títo ľudia by sa sem nedostali, ak by tomu generál chcel zabrániť. To, že generál do tejto chvíle nezasiahol môže znamenať niekoľko vecí. Otočil som sa smerom na Sarah, aby som ešte skontroloval situáciu a potom som spolu s tými dvoma vošiel do budovy. Generál pravdepodobne považuje Sarah za špeha. Prebehlo mi okamžite mysľou, pretože to bolo to jediné racionálne vysvetlenie situácie, ktorá práve nastala. Keď sme sa dostali do budovy okamžite som s Katherine a Nomad zašiel za roh. Prišiel som pri schody, ktoré viedli do ďalšieho podlažia, na ktorom mal svoju kanceláriu generál. Položil som Nomad jemne na zem a opral som ju o stenu. Nomad, zobuď sa. Povedal som a jemne som jej potriasol ramenom, aby som ju donútil otvoriť oči. Na jej reakciu som však už nečakal. Okamžite som sa pozrel na Katherine a zamračil som sa. Nech nikoho z Vás ani nenapadne výjsť z tejto budovy. Povedal som a potom som sa na päte zvrtol smerom k vchodu, ktorým sme práve vošli. Bežte za generálom. Povedal som jej a hneď na to som si z vačku vytiahol cigaretu, dal som si ju do úst a zapálil. Čo toto má vlastne znamenať? Pomyslel som si a pravou rukou som začal vyťahovať meče z púzdier na mojom opasku. Hodil som ich na zem, čo spôsobilo silné zarinčanie kovu, ktoré ešte umocnila ozvena vo vnútri tejto polo opustenej starej budovy. Potom som do ruky schmatol snajperku a vydal som sa smerom ku vchodu. Keď som vyšiel z rohu, okamžite som si oprel snajperku o pravé predlaktie a namieril som ju smerom na bielovlasú ženu. Ustúp! Skríkol som smerom k nej, pri čom som okom nepozoroval ju, ale skôr tých, ktorý stáli pri vchode. V tejto chvíli som si nemohol dovoliť zlyhať. Videl som rýchlosť tej ženy, nemohol som ju podceňovať a taktiež som nemohol podceniť ani ostatných. Situácia nevypadala nijak dobre, no aj napriek tomu som sa rozhodol Sarah pomôcť. A prečo vlastne? Odpoveď bola veľmi jednoduchá. V Soule som už prežil niekoľko konfliktov, ktoré končili krviprelievaním. Mnoho krát som prišiel o svojich kolegov. Sarah som taktiež považoval za môjho kolegu a to nemenil ani fakt, že je vlkolak. Nechcel som zbytočne prísť o ďalšieho, aj keby to malo znamenať nasadenie vlastného života.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sídlo Vodcu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo Vodcu   Sídlo Vodcu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sídlo Vodcu
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Misie & thrash-
Prejdi na: