osiris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


osiris
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

 

 Odstránenie robotov - Zennon, Lucy

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSo máj 23, 2015 1:29 am

Nomad predala informácie o tom, že sa niekde v starej časti Soulu nachádza niekoľko robotov ktorý sa snažia vzbúriť občanov k boju. Podľa hliadky, ktorá týchto robotov objavila sa jedná o staršie no i tak výkonné stroje ktoré dokážu byť obzvlášť nebezpečné pre tých, ktorý sa nemôžu nijakým spôsobom brániť.

Cieľ misie: Odstránenie všetkých robotov zo starej časti Soulu
Skryté udalosti: Áno
Skúsenosti za splnenie misie: 5xp - 15xp
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeNe jún 07, 2015 11:10 pm

Hneď ako som vybehol z budovy som si to nasmeroval do ulíc. Jediné, čo po mne zostávalo bol smrad z cigarety, ktorá za mnou zanechávala dymovú stopu, ktorú mohla Lucy sledovať. Kráčal som rýchlo, no nebežal som. Stále som sa totiž necítil práve najlepšie. Mojím telom neustále prúdila bolesť po tej invazívnej operácii môjho tela. Nemohol som sa však sťažovať, pomohlo mi to. Okrem toho som momentálne mal aj nové oko, ktoré rozšírilo moje zorné pole, čo bolo viac než výborné. Problémom však nebola bolesť ale únava, ktorá si na mojom tele vyberala daň. Aj s týmto mi ale čiastočne pomohla Nomad, aj keď som si to neuvedomoval. To, že ma na pár chvíľ zabila spôsobilo to, že moje telo bolo doslova utopené v adrenalíne, ktorý stále nemal čas vyprchať z môjho tela. Preto som si nebol istý, či triaška, ktorú som práve mal bola spôsobená únavou alebo adrenalínom. Nahlas som vyfúkol kúdoľ dymu a oprel som sa o stenu budovy a pozrel som sa smerom, ktorým mala prísť Lucy. Nachádzal som sa v malej, temnej uličke, ktorá viedla pomedzi budovy až na jednu z veľkých ciest, na ktorej sa pravdepodobne mohli nachádzať roboty. Stále som však nevedel, či ide o obrovské bojové roboty alebo roboty menšie, ktoré by sa zmestili aj do takýchto menších ulíc ako v ktorej som sa práve nachádzal. Práve preto som čakal na Lucy, ktorá by mi možno vedela povedať, čo vlastne môžem očakávať. Vypadalo to tak, že o robotoch vie dosť natoľko, aby mi vedela približne povedať čo za robotov proti nám bude stáť, čo za zbrane majú a pri troche šťastia aj ich nevýhody. Niekoľkokrát som si potiahol z cigarety kým sa na konci uličky konečne objavila Lucy. Odlepil som sa od steny a prišiel som k nej, pri čom som sa jej pozrel do očí. Čo vieme o tých robotoch? Spýtal som sa okamžite a bez čakania som sa otočil na okno, ktoré bolo vedľa nás. Do ruky som si vzal pištoľ a rukoväťou som udrel do skla, ktoré sa rozletelo na milión kúskov. Pôjdeme do budovy na vyššie poschodie. Pokúsim sa ich nájsť a pri troche šťastia sa mi ich podarí odrovnať skôr ako nás zamerajú. Oznámil som jej svoj plán a cigaretu, ktorú som mal v ústach som vypľul na zem a zahasil. Ak som sa niečo naučil tak to bolo to, že malé červené svetielko pre snajpera neznamenalo nič dobré.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 09, 2015 12:03 am

Nijak nespěchala, to bylo na první pohled očividné. Měla jistý přehled o tom, kam šel a i kdyby ne, ten zápach jeho cigarety by ukázal cestu i naprostému slepci. Když vcházela do uličky, měla ruce spojené za zády a dost klidný pohled, jako kdyby to značilo jen to, že ona žádné obavy nemá. Jako kdyby se tam někde ani nic nedělo. Prostě jako kdyby šla normální ulicí v jeden naprosto normální, nudný den. "My?" Zvedal nad tím trochu udiveně obočí, když Zennon použil množné číslo. Bylo jí ale jasné, že jediný kdo by o nich mohl něco vědět, byla ona sama. Zennon jí nepřipadal moc jako ten typ člověka, co by roboty studoval. Snad jediné co jí napadlo, co by jej mohlo zajímat, bylo jak je rozebrat na jednotlivé součástky. Ať už zdlouhavým, mírným způsobem, který byl mimochodem i dosti nudný, nebo tím rychlejším a mnohem efektivnějším, pokud by se jich chtěl zbavit nadobro. "Série Projektu II. No, na rozdíl od jiných tihle nemají tak svévolné myšlení, jako měli jiní. Co si pamatuji, mysl člověka by jsi v nich hledal těžko." Nad tím se trochu pozastavila a podívala se na to, co zrovna dělal. Když tak mluvila, na její tváři se neobjevilo nic ačkoliv tohle téma v ní vzbuzovalo jistou nostalgii. "Ale základní instinkty a bojové schopnosti, to je jiná písnička." Upozornila a trochu se nad tím zašklebila. "Myslím, že tvojí hlavní starostí budou jejich instinkty." Trochu nad tím pokrčila rameny a když si všimla jistého zvláštního pohledu ze strany Zennona, zakroutila nad tím skepticky hlavou. "Lidi přeci mají pud sebezáchovy ne? To znamená, přežít." Pokusila se mu svoje myšlenky trochu objasnit i když nakonec usoudila, že nemá cenu to více rozebírat. Nijak mu nechtěla brát jeho plán takže více méně s ním tiše souhlasila i když neřekla ani jedno slovo. "Zvláštní, už dlouho jsem neslyšela nic o Projektu II..." Zamrmlala si více méně pro sebe.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeNe jún 28, 2015 12:55 am

Po tom, čo som rozbil okno som preskočil dnu a nasmeroval som si to rovno na schodisko, ktoré viedlo až na najvyššie poschodie v budove. Vypočul som si, všetko, čo mi Lucy povedala a potom som sa len potichu zasmial. Už my. Povedal som a pomaly som kráčal po schodoch. Takže proti nám stoja vlastne roboty so zvieracím mozgom? Povedal som a potom som sa otočil a na malú chvíľku som sa pozrel na Lucy, po čom som sa hneď otočil a pokračoval v ceste na vrchol budovy. Nie vždy to znamená prežiť. Povedal som jej vážnym tónom a potom som sa potichu zasmial. Pri troche šťastia to bude ako lov na medveďov. Medveďov s raketami a guľometmi. Ako som to dopovedal som si povzdychol. Keďže budova bola prázdna a jediné, čo bolo teraz počuť boli naše kroky som nemohol prepočuť to, čo Lucy povedala a na chvíľu som sa zamyslel. To číslo znamená vlastne čo? A ako to, že vieš toľko o robotoch? Si mechanička? Spýtal som sa jej a na chvíľu som sa zastavil na medziposchodí. Prikročil som k oknu a rozhliadol som sa po vonku. Nikde ani nohy. Nehovorila, že tu majú byť civilisti? Žiadnych nevidím. Povedal som si a potom som si potichu zanadával a kráčal som opäť ďalej. Prečo mi vlastne pomáhaš? Stále som nedostal odpoveď. Nedalo mi to a nakoniec som sa jej spýtal. Táto vec ma naozaj zaujímala. Vôbec ma nepoznala a aj tak so mnou šla na takéto nebezpečné miesto aj napriek tomu, že by nás tí roboti mohli poľahky oboch zabiť.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeNe jún 28, 2015 1:16 am

Lucy skočila do budovy přes rozbité okno s jistou ladností v celém pohybu. Jako kdyby jí to nedělalo nejmenší problém ani vzhledem k tomu, jak byla oblečená a jak na první pohled působila.Už my. Zopakovala si v mysli a jenom se maličko pousmála, což se jevilo jako kdyby jen cukly koutky rtů, které se ihned vrátily do své původní polohy a ona si zachovávala klidný a neutrální pohled.Zvířecí mozek? Vlastně není to ani tak mozek, jako hromada drátů a obvodů. Sem tam nějaký šroub nebo spoj. Nad tím poněkud lhostejně pokrčila rameny. Jako kdyby na tom co mu sdělovala nebylo nic, co by jí dovedlo nějak překvapit, nebo nad čím by se měla nějak, jakkoliv divit. Věř mi, tyhle medvědy, jak jim chceš říkat, nebude tak snadné sundat. A nejspíš to nebude ani zábava. Vypadalo to, že skoro záměrně vynechala slovo -Zabit- a nahradila jej slovem jiným. Jakmile se jí zeptal, jak toho o robotech tolik ví, jen se nad tím tiše uchechtla. Něco takového, dalo by se říct. To číslo je něco jako označení pro speciální model. Každý model měl něco, co jeho předchůdce ne.Je hrozně moc věcí, kterými se mezi sebou liší typy takže, tyhle čísla rozdělují velké skupiny. Vysvětlila mu to a na chvíli se zastavila, na což se podívala z jednoho okna. Vypadalo to, jako kdyby o něčem přemýšlela.Kdo tehdy čekal, že se to s některými projekty tak.... Nedokončila myšlenku a už pokračovala dál. Skutečně na tom tak moc záleží? Zeptala se jej přímo, po tom, co položil svojí otázku. Měl pravdu, odpověď mu zatím ještě nedala. Bylo to spíš, jako kdyby svojí odpověď zvažovala a potřebovala si více ujasnit, co by mu na tohle měla říct.
Ty lidi, nejsou přímo tady, pravda. Usoudila nahlas. Skoro to znělo jako kdyby věděla něco, co on ne. V severní ulici od tohoto domu je několik lidí. Zdá se, že se schovávají. Na jednu stranu se ani není čemu divit.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeNe jún 28, 2015 11:04 am

V uliciach bolo naozaj veľké ticho bez akéhokoľvek života. Toto ticho však rerušili kroky asi štyroch osôb ktoré mali na hlavách masky a telo pokryté plášťom až po kolená. Od kolien ďalej to vyzeralo skôr ako vlacovité pichliače ktoré nahradili nohy. Normálna osoba by mala problém kráčať na takýchto dvoch špicoch no týmto štyrom osobám to zdá sa moc nevadilo. Zvláštnosťou na maskách bolo to, že vyzerali ako keby boli privarené k ich hlavám no stále mali dýchcie otvory a priestor na oči ktorý bol vyplnený oranžovým svetlom. Zvyšok tela, ktorý bol pod plášťom takže si ho Zennon nemohol všimnúť až na ruky, bol výraze ľudský no pokožka bola zašednutá a po fyzickej stránke bolo telo vychudnuté a oslabená čo naznačovalo len to, že sa jednalo o pokročilé štádium Ruionosi ktorá napadla toto telo.
Z jednej z budóv vykukla hlava nejakej ženy ktorá sledovala ako tieto osoby prechádzajú len tak po ulici. Keď si myslala, že sú dostatočne popredu rozbehla sa z úmyslom úteku mimo sektoru. Hneď ako sa však rozbehla všetky štyri osoby naraz zastali a otočili sa na onu ženu. Nestrielali, len sa prizerali. Keď si žena myslela, že je dostatočne ďaleko spomalila aby sa mohla vydýchať. V tej istej chvíľi na ňu skočil robot dostatočne veľký aby zakryl jej chrbát, zarazil jej svoje štyri nohy do rúk a do nôh čím spôsobil to, že sa žene podlomili nohy a tvrdo dopadla na zem bež možnosti podprieť sa rukami. Hneď ako dopadla na zem jej robot prerezal kožu na chrbte od krku až po zadok. Hneeď ako sa tak stalo sa pritlačil na jej otvorenú ranu, končatinami ktoré mal zarazené v nej sa začal zarývať do celých jej končatín a svoju hlavu položil nad tú jej. Žena celý čas kričala o pomoc no v istej chvíľi jej vypovedali hlasivky takže už len ticho chrapčala. Robot ďalej pokračoval vo svojej práci keď dvoma malými ručkami vytrhol žene obe oči a cez očné diery jej svoje ručky zarazil až do mozgku kd vyslal silnejší elektrický impulz. v tejto chvíli bol robot schopný ovládať telo onej ženy vzhľadom na to, že jej nahradil ruky nohy a poszaral sa aj o to aby sa nebránila tým že jej do mozgu pustil impulz. Ešte to nejakú chvíľu trvalo no nakoniec sa žena zdvihla a spolušne odkráčala ku štvorici osôb ktorý stále čakali na príchod ich nového nástroja.

Lizard Soldier:
Insect-bot:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeNe jún 28, 2015 8:43 pm

To už je jedno. Odpovedal som jej na jej vysvetlenie ohľadom mozgu robotov a okamžite som hovoril ďalej. Dobre si uvedomujem, čoho sú tie stoje schopné. Povedal som a potichu som si povzdychol. Následne som len mlčky počúval jej vysvetlenie ohľadom toho, že toho toľko vie o robotoch a aj to, čo mi povedala o čísle projektu. Iba som pokýval hlavou na znak súhlasu bez toho, aby som sa na ňu otočil. Keď sme vyšli konečne o niekoľko poschodí vyššie zastavil som a pozrel som sa smerom na Lucy, pričom som sa mierne zamračil. Čo je to za blbú otázku? Ak by na tom nezáležalo tak by som sa na to nepýtal už druhý krát. Povedal som mierne podráždene a po tom, čo som si vypočul, že niekde sa nachádzajú ľudia som sa pozrel von oknom a doslova som začal skenovať celé okolie. Všimol som si niekoľko ľudí, no to, čo ma v tejto chvíli zaujalo neboli tak úplne ľudia. Moje, teraz už fialové oko zažiarilo v tme a ja som si prezeral postavy so zvláštnymi dolnými končatinami a maskami na hlavách. Okamžite som si prezrel stavbu helmy a zamračil som sa. Rukou som sa načiahol po Lucy a chytil som ju za rameno, po čom som ju pritlačil k stene, na čo som sa následne skryl za stenu aj ja. Máme ich. Povedal som a z okna som vystrčil iba časť hlavy aby som ich jedným okom mohol pozorovať. Postavy sa náhle zastavili a otočili. Svoj pohľad som obrátil smerom, na ktorý pozerali a uvidel som ženu, ako uteká. Keď však žena spomalila aby si trochu oddýchla, nevedomá si nebezpečia, ktoré na ňu číhalo nastal šok. Na ženu skočil robot ktorý bol veľmi podobný nejakému hmyzu. Skôr, ako som si vlastne stihol uvedomiť, čo sa stalo telo ženy bolo zohavené a kráčalo smerom k postavám bez nôh. Nevládne telo teraz ovládal robot, ktorý ju pred chvíľou napadol. čo to kurva... Zanadával som a chytil som Lucy za ruku a rozbehol som sa smerom hore po schodoch, pričom som ju nútil ísť za mnou a v tejto situácii ma vôbec nezaujímalo, či sa jej to páči alebo nie. Po tom, čo sme vybehli asi o 4 poschodia vyššie pustil som ju a prišiel som pri dvere od bytu, ktoré som sa pokúsil otvoriť. Dvere boli však zamknuté. Povzdychol som si a odstúpil som od dverí, na čo som následne zdvihol pravú nohu a do dverí som v rýchlosti kopol, po čom sa staré drevené dvere rozleteli dokorán. Čudujem sa, že to nepadlo, tieto budovy sú v lepšom stave ako tá, ktorú okupuje generál. Zavtipkoval som si popri tom, ako som sa presúval k oknu, ktoré už teraz bolo vlastne len dierou v stene. Chytil som snajperku a oprel ju o okno. Z čoho sú tí roboti vyrobený a aké sú ich slabiny? Rýchlo!
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimePo jún 29, 2015 10:40 am

Ne, nemáš ani tušení, čeho jsou schopny. Soudila ve své hlavě, zatímco si držela stále ten stejný, neutrální výraz, jako kdyby jí nemohlo nic překvapit. Nic z toho co se děje v širém světě. Když slyšela ta slova, že je mají, jen po očku sledovala dění venku. V jednu chvíli svoje oči zavřela a koukla se raději na nějaký kus stěny. Bylo jasné, že se nepotřebuje koukat co bude dál. Věděla to a stále jí to nepřekvapovalo. Ačkoliv se zdálo, že to nechce vidět. A její důvod mohl být jakýkoliv.
Když jí začal táhnout za sebou do vyšších pater, neřekla jediné slovo. Prostě nic. Až do chvíle než jí položil svoje poslední otázky. Pořádně se podívala na roboty dole a zamračila se. 
"Vidím změny v konceptu. Ten kdo je následně upravoval, něco o robotech věděl. Hmm..." Jedním prstem si poklepala po bradě. Kdo by je mohl....že by snad... ne on ne. To by mi snad řekl. Alespoň myslím. Její mysl fungovala mnohem rychleji, než by si kdo mohl myslet. "Takhle z dálky ti nepovím, jaké jsou jejich slabiny vzhledem k úpravám. Ale je jeden způsob, jak to zjistit..." Dodala po chvilce, na což si začala prohlížet svojí pravou ruku, se zamyšleným pohledem. Kdo ví vlastně odkud ale najednou tam stála s jakýmsi řetězem v ruce.  "Teda, pokud na ně nechceš začít střílet jako cvok a doufat, že jim ublížíš." Usoudila. Bylo zjevné, že výběr nechává čistě na něm ačkoliv nebylo tak moc jasné, co by chtěla dělat v tom prvním případě. Zennon ještě neměl tu šanci vidět její styl boje. Vlastně když se to tak vzalo, neměl o ní ani nejmenší informace, které by mu k něčemu byli.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 11:30 am

Zennon si náhle mohol všimnúť niečo zvláštne. V jeho novo vyrobenom oku ako keby začal zrnieť obraz po čom sa jeho oko doslovne vyplo. Toto trvalo niekoľko sekúnd no keď sa opäť zaplo Zennon už nevidel mesto ale miestnosť kde viselo ohromne veľa železa, zničených robotov ale i takých ktorý sa zdali byť v stave výroby. V strede jeho zorného poľa stála Nomad ktorá v rukách držala menšiu tabuľku z nejakým nápisom. "Prepojila som tvoje oko zo sieťou, prepáč." Hneď ako mohol Zennon dočítať túto tabuľku tak ju pohodila bokom aby mohla odhaliť ďalšiu ktorá bola pod tou prvou. "Nemala som na výber vzhľadom na to, že neviem ako ťa skontaktovať iným spôsobom." Túto tabuľku taktiež odhodila bokom po čom sa objavila tretia. "Prišli nové správy o stave v meste. Nejedná sa len o Project II. Zrejme všetky modely ktoré sa nepodobajú na človeka v sebe majú nahraný systém Projectu III a jeden samotný model typu Project III by sa mal nachádzať niekde s nimi." Po tom čo Nomad odhodila aj túto tabuľku už jej v ruke ostávala len jedna. "UTEČTE!!!" Hneď ako ukázala Zennonovy poslednú z tabuliek nastala odmlka a Zennonove oko sa opäť vyplo po čom okamžite naštartovalo aby mohol znova vidieť tak ako predtým.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 4:55 pm

Kým Lucy sledovala robotov a hovorila o zmenách v koncepte ja som ich aj naďalej sledoval a hlaveň snajperky mieril priamo na nich. Prstom som nervózne poťukával po spúšti avšak ešte som nemal v úmysle začať strieľať. Nebolo moc času stáť tu, zatiaľčo roboty boli v pohybe, keďže sa v uliciach nachádzali civilisti a nechcel som ani vedieť, čo by sa stalo ak by na nich roboty narazili.
Keď Lucy povedala, že by vedele o spôsobe ako zistiť ich slabiny otočil som sa na ňu, pri čom som si všimol reťaz v jej ruke. Chvíľku som zostal zarazený, či to myslí vážne a naozaj chce ísť do boja s reťazou avšak potom som nad tím len zavrtel hlavou. Čo máš v pláne? Spýtal som sa jej a otočil som sa opäť na robotov, ktorých som si znova začal prezerať. Momentálne som na robotoch hľadal slabé miesta. Ako bolo všetkým všeobecne známe, najslabšie miesta na hocičom sú spoje. Preto som hľadal na robotoch práve takéto miesta. Chvíľu som sa na nich pozeral, kým som si neuvedomil, že niečo nie je v poriadku. Snajperku som položil na zem a sadol som si pri stenu o ktorú som sa oprel tak, aby ma zvonka roboty nemohli vidieť. Moje robotické oko z ničoho nič začalo zrniť a potom sa vyplo.Vedel som, že sa to pokazí hneď pri prve... Nedokončil som a už som videl obraz, ktorý nezodpovedal tomu, čo videlo moje nekovové. Okamžite som si pravou rukou zakryl fialové oko a sústredil som sa na obraz, ktorý som videl v robotickom. Videl som miestnosť a podľa toho, čo sa tam nachádzalo bola to pravdepodobne dielňa. Následne som uvidel osobu, aj keď bola jasne v strede môjho pohľadu zprvu som ju prehliadol, keďže to bola krpatá Nomad. Keď som uvidel prvú tabuľku iba som pokýval hlavou na znak toho, že rozumiem, aj napriek tomu, že ma Nomad nevidela. Postupne som čítal tabuľky, až kým som neprečítal slová "Project III na čo som sa zamračil. Keď som dočítal poslednú tabuľku môj pohľad sa vrátil do normálu. Uh? Vyšlo zo mňa nakoniec a potom som si oko odokryl a pozrel som sa na Lucy. Čo vieš o Projecte III?
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 6:43 pm

Lucy se jenom maličko pousmála, když se tak Zennon optal, co má vlastně v plánu. "Snad si o mě pořád nemyslíš, že jsem jenom hubená, bezzbraná holčička." Zakroutila nad tím hlavou a konec řetězu, který byl v její pravé ruce tak zvláštně přetočila v zápěstí, až konec chytla mezi prsty. "Je toho hodně, co o mě nevíš." Prozradila mu. "Co bych mohla mít v plánu. Slabiny nepřítele poznáš pořádně až v boji." Nad tím pokrčila rameny, jako kdyby o nic nešlo a jako kdyby z těch robotů tam dole neměla ani nejmenší strach. Stále se tvářila až moc klidně, což mohlo být děsivé.
Když se ale Zennon opřel o stěnu, zarazila se a hleděla na něj nějakou dobu skoro bez mrknutí oka. Tohle se začíná komplikovat více, než je zdravé. Hlesla ve své mysli trochu nespokojeně, zatímco se podívala znovu na cíle na ulici. Něco se jí na tom všem nechtělo líbit. Jako kdyby z toho vnitřně měla špatný pocit. Projekt III? Zopakovala trochu nespokojeně a zamyšleně. Mohli by to snad být...? No to snad ne?! Maličko přivřela svoje oči když se opět zaměřila pohledem na ulici. Co si pamatuji, Projekt III. byl kominací předchozích projektů. Bojová síla robota zkombinovaná s lidským tělem, nezávysle na funkcích mozku. Často se stávalo, že mozek nedovedl plně kontrolovat funkce robotických částí těla. Zakroutila nad vysvětlením hlavou. Program pro kontrolu bych ti spíš přirovala k viru, dost hnusnýmu viru.  Dodala k vysvětlování a stiskla v ruce pevněji kus řetězu. Upřímně jsem raději, že se ta nehoda stala, když začínal Projekt II. Nechtěla bych být ovlivněna nadcházejícím konceptem.... Na malou chvíli oči zavřela. Potom si uvědomila, co na sebe prozradila. Ale kdo ví, jestli mu to došlo.
Návrat hore Goto down
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 8:29 pm

Keď sa Lucy spýtala, či si myslím, že je iba malé bezzbranné dievčatko musel som sa zasmiať. Vypadáš ako právnik, takže musíš byť nebezpečnejšia než my všetci. Povedal som jej a znova som sa potichu zasmial. Potom sa však môj úsmev na tvári vyparil a ja som sa náhle zamračil. Ty si myslíš, že tú 15 kilovú krásku so sebou nosím na okrasu? Keď príde na boj zblízka som slabší, než keby som mohol nepriateľa ostreľovať. Priznal som jej to, ako to vypadá so mnou a mojím bojom a náhle som sa postavil. Keď Lucy zopakovala slová "Project III" a došlo jej, že sú to naozaj oni pozrel som sa von oknom smerom na robotov. Presne tak. Tie roboty, čo od kolien hore vypadajú ako človek sú project II. Ten hnusný hmyz, ktorý dostal tú ženu má v sebe systém projectu III. Povedal som a na chvíľu som sa odmlčal. Samotný Project III by mal byť niekde s nimi. Oznámil som jej a v tej chvíli som začal hľadať ďalších robotov, a taktiež niečo, čo by mohlo byť ten Project III. Rozkaz znel zachrániť civilistov a ak bude možné zneškodniť tie roboty. Civilisti sú naša priorita. Čoskoro by mali doraziť posily avšak nemôžme čakať. Klamal som jej. Aj napriek tomu, že Nomad napísala, že máme utiecť nemohol som. Ty máš možnosť odtiaľto zmiznúť. Nepatríš k odboju, ten rozkaz je iba môj. Oznámil som jej a pozrel som sa smerom na ňu. Nechcel som ju do toho zatiahnuť a bol by som naozaj nerád, ak by sa jej niečo stalo. Ja som sa práve chystal porušiť ďalší rozkaz, takže mi už bolo vlastne jedno, či zomriem pri boji alebo ma zabije sám Generál. Najlepšie by sa moja pozícia dala vyjadriť slovami "Dead man walking.".
Chvíľu som Lucy iba počúval, no keď povedala poslednú vetu zamračil som sa a pristúpil som k nej a začal som si ju prezerať. Čo si to práve povedala? Spýtal som sa jej vážne, pri čom som si ju stále prehliadal. Podľa toho, čo povedala som sa domnieval, že buď mala prsty v projecte II alebo ním sama bola. Obe možnosti by totižto vysvetľovali to, že toho o robotoch toľko vie. Taktiež by to, že Nomad prišla povedomá.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 9:02 pm

Lucy zakroutila hlavou v jistém, neskrývaném pobavení. "A to je mám jako nechat, aby si z tebe udělali krvavou přesnídávku?" Zeptala se jej a její tvář byla zase vážná. Jen mu lehce položila ruku na pravé rameno a naklonila se k němu blíž, takže její obličej od toho jeho mohl být tak sotva pět centimetrů. "Sám jsi to řekl, v přímém boji, by jsi byl k ničemu." Pronesla fakta a zase se od něj odtáhla, jako by se vůbec nic nestalo. "Pravda, nepatřím k odbojí ale mám svoje vlastní úkoly. Jsi vtipnej a myslím, že tahle legrace by mohla ještě pár dní pokračovat." Dodala a jakmile se zeptal na to, co to vlastně prve řekla, na což si nemohla nevšimnout jeho výrazu v obličeji zakroutila nad tím hlavou, na což od něj poodstoupila a dívala se někam jinam. "Slyšel jsi." Pronesla s klidným hlasem i když hlasitost byla o něco nižší, než doposud. 
"Nebylo to tak, že bych tehdy umřela, teda, technicky vzato." Nad tím se jenom tiše uchechtla. "Nemůžeš to považovat za smrt, když ti bije srdce a funguje mozek." Lhostejně nad tím pokrčila rameny. Nakonec, co na tom všem záleželo? Byla to už jenom minulost ke které se nijak zvlášť nevracela, neboť to nemělo cenu. "Vytvořila jsem prvotní koncept pro Projekt II a byla jsem u toho, když se mluvilo o dalším Projektu. Byly to jenom nápady, které se potom hodně rychle realizovali." S těmito slovy se na něj podívala. "Myslíš si, že by lidi někdy dovolili jen tak vytvořit Projekt II? Nemůžeš jen tak vzít člověka a udělat z něj něco jiného." Vysvětlila mu a trochu se nad tím usmála. "Byla jsem jenom šance k realizaci, po jedné nehodě." Při slově nehoda uhnula pohledem. Na to by nemohla zapomenout ale jak jinak by to měla nazvat."Myslím, že teď máš hromadu otázek...takže, jen si posluž." Zdálo se, že nyní je ochotna mu na něco odpovědět přímo.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 9:38 pm

Rozprávanie Lucy prerušila séria slabých otrasov ktoré prichádzali zvonka. Aj napriek tomu, že otrasy boli z diaľky, bolo jasné, že niečo prichádza. Spoza jednej z budov pomaly prichádzal stroj veľký asi dva metre. Jeho masívna konštrukcia naznačovala, že bude nemotorný no prvý pohľad mohol klamať. Keď stroj došiel k pätici robotov ktorý jasne čakali na tento jeden stroj nastala odmlka. Stroj sa začal obzerať všade naokolo pričom to vyzeralo ako keby študoval okolie. Natiahnutím ľavej ruky a následným rýchlim trhnutím zo seba zhodil masívnu konštrukciu ktorá sa nakoniec kázala ako dvadsať menších robotov ktorý boli pripevnený na tomto jednom. Keď všetci menší roboti popadali na zem ihneď roztiahli svoje krídla a vyleteli do vzduchu preskúmavať okolie z vtáčej perspektívy. Hneď ako sa robot odľahčil od zbytočnej záťaže bolo jasne vidieť čo je vlastne zač - Project III. Robot bol stavbou tela dosť podobný človeku no jeho zostava bola tvorená tak aby dokázal vytiahnuť maximum bojovej sily. Nohy boli prispôsobené na rýchli beh, vysoké skoky ale aj dlhé pády. Telo bolo tvorené z niekoľkých menších železných plášťov ktoré pomáhali robotovi otáčať torzom akokoľvek len chcel. Ruky ktoré najviac pripomínali tie ľudské mali na konci miesto piatich prstov prsty štyri. Hlava samotná bola pripevnená k telu pripomínajúcemu banku v ktorej sa nachádza množstvo plynov vzhľadom na bunku pripevnenú zozadu robota. Keď sa všetkých dvadsať robotov rozletelo všade do okolia mohol si Zennon všimnúť, že Project III sa pozerá po budovách v ktorých sa nachádzajú civilisti. Ľavou rukou naznačil pätici aby šla vpred pričom sám ostal stáť v strede ulice čakajúc na to čo sa v onej budove vlastne nachádza. Keď roboti vošli do budovy nastalo na okamih ticho no potom sa ozval ľudský krik a hlasná streľba.

Project III:
White Wing:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 10:34 pm

Keď povedala, že by zo mňa urobili krvavú predsnídavku musel som sa pousmiať. Avšak ani na to a ani na jej ďalšie slová som neodpovedal. Jediné, čo som urobil bolo to, že som súhlasne hlavou pokýval, po čom sa mi kútiky úst vrátili do vodorovnej polohy. Lucy mi vtedy oznámila, že som počul dobre. Stále som však nevedel o ktorú z mojich verzií šlo. Jej ďalšie slová ma však prekvapili. Mal som pravdepodobne pravdu v oboch. Lucy pracovala na projecte II a taktiež ním aj sama bola. Keď mi vyrozprávala bez detailov ako to vlastne bolo prišiel som k nej bližšie tentokrát ja a priložil som jej ruku na líce. V tú chvíľu som pocítil niečo, čo za žiadnu cenu nemôže mať žiadny robot a to teplo. Nebolo to len tak hocijaké teplo, to teplo bolo ľudské. Nie si robot, Lucy, ty si človek. Oznámil som jej, keďže to vypadalo tak, že ona sama sa už považuje skôr za robota ako človeka. Rukou som ju jemne pohladil po líci a potom som ňou ukázal na moje robotické oko. Asi máme niečo spoločné. Povedal som a znova som sa pousmial. Keď mi však povedala, že sa jej môžem pýtať začul som otrasy, ktoré otrásali ulicou pred nami. Okamžite som sa presunul k oknu a pozrel sa von. Uvidel som ohromného robota, ktorý kráčal smerom k projectom II. Keď sa robot zastavil striasol zo seba niekoľko kovových častí. Keď som uvidel, že tieto časti sú v podstate roboty s krídlami, ktoré začali prečesávať terén zamračil som sa a zaťal som zuby. Hneď na to, ako tieto potvory začali prehľadávať terén ukázal robot smerom k jednej budove, do ktorej napochodovali projecty II. Chvíľu na to bolo počuť strelbu a krik. V tú chvíľu som zobral do rúk snajperku a prehodil som si ju cez plece. Porozprávame sa neskôr, teraz si musíme pohnúť! Skríkol som smerom k Lucy a už som bežal smerom ku chodbe, kde som začal doslova skákať ako srnka po schodoch len aby som bol čo najrýchlejšie dole. Keď som sa konečne dostal do prízemia vybehol som z okna, ktorým sme sa pred tým dostali do budovy a bežal som smerom za budovu. Mojím cieľom pre teraz bolo vyhnúť sa projectu III a vtrhnúť do budovy, kde sa nachádzali projecty II. Keď som prišiel k budove v ktorej boli projecty II urobil som to isté, ako pri tej, v ktorej sme boli. Rýchlo som robil okno a vbehol som dnu bez toho, aby som čakal na Lucy. Bolo možné, že v tú chvíľu ma mohli uvidieť či už tie lietajúce roboty alebo sám project III, no to my bolo teraz úplne jedno. Keď som skočil dnu som okamžite do rúk vzal dva meče, ktoré som mal pripevnené k opasku a vykopol som dvere, ktoré mi bránili v tom, aby som sa dostal ďalej. Hneď na to som začal hľadať, kde sa tie roboty nachádzajú.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeUt jún 30, 2015 10:54 pm

Skutečností bylo, že Lucy o sobě neuvažovala ani jako o člověku ale ani jako o robotovi. Věděla moc dobře co je zač ale vysvětlovat to do naprostých detailů bylo zvytečné a příliš zdlouhavé, vzhledem k okolnostem, které je přivedli na tohle místo. Když se ale dotkl její tváře, jen trochu přivřela oči, při čemž koukala stále nehnutě před sebe. Avšak nad slovy Zennona, že mají něco společné se jenom zašklebila. "Nenech se zmást, my dva nemáme společného vůbec nic." Ujistila jej. Věděla to moc dobře. Když se ale ozvaly otřesy, udělala prakticky to samé co Zennon. Ihned se podívala, co se to venku děje. Na několik vteřin zůstala zaseknutě stát, při čemž hleděla jenom před sebe. Její pohled se nedal nijak snadno popsat. Jako kdyby se dostala mimo realitu a nevnímala svoje okolí. V jejím pohledu nebyl ale strach, který by se snadno objevil na tváři kteréhokoliv člověka, při pohledu na něco takového. Spíš v tom bylo jisté zaražení. Proboha, oni to vážně postavili... Pronesla tónem, který jasně naznačoval, že není ještě plně v realitě. Zennon nemusel říkat ani jediné slovo. Lucy vyběhla okamžitě za ním. Její zdolávání schodů se od něj ale dost lišilo. Vždy jen doběhla do třetiny schodiště a potom jednoduše skočila přes zábradlí, aby se dostala na další a to až k naprostému konci. Myslela jsem, že tenhle koncept zavrhli. Ah, co jsi mi ještě neřekl hmm? Kolik se toho dozvím až v terénu?! Hudrovala její mysl. Jestli tu budeme takhle běhat, za chvíli nás obklíčí.  Nic jí ale nezastavilo od toho, aby Zennona následovala v jeho směru. Jakmile se dostal skrze dveře, udržovala si pozici za ním. Stále měla v rukou ten řetěz, který u ní mohl vidět prvně ale její výraz ve tváři značil, že v ní pro tu chvíli nejsou žádné emoce. Na něco takového nebyl prostor. Nyní pro ní existoval jenom úkol. Jenom jeden cíl. Zennone, nemůžeš je zachránit všechny, na něco takového je nás příliš málo. Tohle je sebevražda. Když si ale řekla, že je to sebevražda, musela se na vteřinku prostě pousmát. Nebezpečné situace v sobě měly jisté kouzlo, které málo kdo dovedl pochopit. Ačkoliv pro Zennona byl jeho cíl jasný a to zachránit civilisty, ona viděla svůj cíl trochu jinak. Viděla to tak, že pokud se něco stane Zennonovi, šance na něčí záchranu rapidně poklesnou. A tak pro ní osobně bylo prioritou zaručit, že z něj nikdo nenadělá kaši. Nejspíš by s tím nesouhlasil, kdyby mu to sdělila ale to už byla její věc. A rozhodně se o tom nehodlala s nikým hádat. Přeci jen, ona měla vlastní rozkazy. Rozkazy, které šli mimo generála, mimo Zennona a mimo ostatní.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSt júl 01, 2015 1:37 pm

Hneď ako Zennon vtrhol do budovy mohol si všimnúť jedného z robotov ako nohou doslovne priklincoval nejakého muža k stene po čom mu päsťou vrazil do tváre a doslovne mu prerazil hlavu. Traja ostatný zo skupiny utekali rýchlo po schodoch popri čom strieľali po ľuďoch ktorý pred nimi utekali schodmi hore. Robot ktorý predtým prevzal kontrolu nad telom onej ženy sa momentálne nikde nenechádzal no pred hlavným vchodom ležalo telo mŕtvej ženy čo znamenalo len to, že sa robot rozhodol nájsť si lepšie telo. Project III si Zennona síce nevšimol no boti ktorý lietali vo vzduchu áno a tak začali alarmovať celú sieť čo malo za následok to, že behom pár sekúnd vedeli o Zennonovy a Lucy úplne všetci roboti v okolí spoločne z projektom III. Robot začal zameriavať stenu z vonka po čom okamžite vystrelil. Projektil prerazil stenu po čom preletel asi meter pred Zennonom a zarazil sa do steny na konci chodby. Nejednalo sa o normálny projektil ale o nábojnicu ktorá svietila jasnou oranžovou farbou. Hneď ako sa nábojnica rozbila začala do okolia vypúšťať viditeľný plyn ktorý doslovne rozožieral všetko s čím prišiel do styku. Zennon mal buďto obrovské šťastie, že ho robot netrafil alebo sa stal len tým nešťastnejším človekom zlého výpočtu. Nemal však dlho čas stáť na mieste vzhľadom na to, že robot ktorý bol stála na prízemí sa konečne otočil naň z úmyslom zaútočiť z blízka päsťou a preraziť mu pravú ruku presne tak isto ako spravil predtým už mŕtvemu mužovi. Zatiaľ sa však zdalo, že robot úplne odignoroval Lucy a vzal si za cieľ len Zennona.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSt júl 01, 2015 7:43 pm

Pri to, ako som vtrhol do budovy som uvidel robota, ktorý práve vrazil civilistovi do hlavy takou silou, že mu ju nielen zarazil do hlavy ale mu ju aj rozbil. V tú chvíľu som vedel, že mužovi už nemám ako pomôcť. Robot tu bol iba jeden a ja som premýšľal, kde sa nachádzajú tie ostatné roboty. Keď som však začul dupot nôh a tých ich kopýt po schodoch uvedomil som si, že práve upaľujú po civilistoch a strieľajú ich. Pokúsil som sa prejsť okolo robota a dostať sa k tým ostatným, no zastavila ma rana, ktorá prešla cez stenu a preletela predo mnou. Do prdele. Zanadával som a pozrel som sa na robota, ktorý stál vedľa mňa a ktorý si to už namieril ku mne s úmyslom zaútočiť na mňa. Keďže som bol vyvedení z rovnováhy nemal som už čas uhnúť a tak som sa rozhodol, že vyskúšam niečo iné. Stále som si nebol istý z čoho sú roboty vyrobený, avšak bolo mi jasné, že to rozhodne bude kov. Pozrel som sa na robotovu ruku a pokúsil som sa mu magnetizmom jednu nohu zdvihnúť do vzduchu tak, aby stratil rovnováhu a padol na zem, čím by ma aj minul a ja som sa tak vyhol jeho úderu. Nevedel som však, či to bude fungovať, takže som pre istotu oba meče, ktoré som držal v ruke dal do smeru robotovej ruky, aby som mu ranu vykryl. Hneď na to ako som to urobil mi z opasku vyletela zbraň, ktorá z ničoho nič namierila na robotovu hruď a tri krát vystrelila.
Momentálne som nemal čas strácať tu čas s robotom keď ostatné roboty práve lovili civilistov. Taktiež som si už stihol uvedomiť, že z náboja, ktorý vystrelil project III začal stúpať nejaký divný, oranžový plyn. Zatiaľ som však nemal čas zisťovať, čo za plyn to vlastne je. Horšie však bolo to, že sme sa nemohli na mieste zdržovať príliš dlho, keďže každú chvíľu mohol robot zvonka znova vystreliť a ďalší krát by som už nemusel mať také šťastie, že by ma minul.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeŠt júl 02, 2015 2:24 pm

Jakmile Lucy vstoupila do místnosti a spatřia robota, který dřžel nějakého muže, ani se nehnula. Nakonec měla za to, že mu už nikdo a nic nepomůže. Pohled na to, co robot udělal tomu tělu jí nijak neznechutil. Spíš to vypadalo, jako kdyby byla na různé ohavnosti zvyklá a něco takového s ní rozhodně nemohlo hnout. Jen s klidným pohledem sledovala Zennona. Nechtěla zasahovat do jeho boje. Zatím se jí zdálo, že to zvládá sám. Místo toho se spíše zaměřila na pohled z okna. V jednu chvíli jen tak tak uhnula, aby se vyhla projektilu, jenž se zarazil do další stěny. Jen maličko, sotva znatelně přivřela svoje oči. Je to snad...Zauvažovala ale jakmile se oběvil kouř, byly její otázky prakticky zodpovězeny. Jestli si Zennon nepohne, sežere ho to za živa. Hlesla vnitřně trochu bručivě ale stále jí to nedonutilo se nějak hnout. Neunikl jí fakt, že si jí robot v místnosti nevšímal, jako kdyby tam vůbec nebyla. Tak kdopak Vám dal rozkazy hmm? Položila si otázku, když s klidným pohledem opět koukla na okno a na Projekt III. Bude lepší zasahovat až skutečně půjde o něco. Zatím se zdá, že to Zennon zvládne sám. No, doufejme že z něj za chvíli neudělají kaši...to by se mi asi blbě vysvětlovalo. S touhle myšlenkou se na malou chvíli podívala na svojí ruku, v které ještě stále držela řetěz. Chvíli na to se podívala na Zennona i když se trochu skrčila aby na něj vůbec viděla jelikož jí v pohledu zavazel robot. Bude ti to trvat ještě dlouho?! Zeptala se jej lhostejně a zakroutila nad tím hlavou.
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimePi júl 10, 2015 1:17 am

Zennonove využitie magnetizmu malo účinok no nie presne taký aký si zrejme predstavoval. Robot na okamih zavrávoral. Aj to však stačilo na to aby prestal útočiť a zameral sa plne na vyrovnanie rovnováhy ktorú stále strácal. Popri márnej snahe o riadne státie natiahol rukou vpred čím doslovne prešiel dlaňou cez Zennonov meč po čom na čepeli zanechával len hnusnú, zrazenú a smradľavú krv ktorá bola celá nasiaknutá Ruionosov. Následné tri streli robota zasiahli priamo na miesto kde Zennon mieril - hruď. Robot sklopil hlavu, sklonil sa v kolenách a na okamih to dokonca vyzeralo aj tak, že padne na zem ako mŕtvola. Tesne predtým než by sa však tak stalo sa rýchlo narovnal a druhou rukou spravil rýchli výpad voči Zennonovmu meču ktorý bol stále zabodnutý v robotovej ruke zo zámerom odrazenia meča zo Zennonovej ruky.
V medzičase sa Project III opäť zameral cez stenu na pozíciu kde sa Zennon nachádzal, konečne mieril úspešne. Skôr než stihol na Zennona vystreliť a zasiahnuť ho osudovou ranou dostal zásah do hlavy čo mu mierne znepríjemnilo mierenie až sa musel nakoniec na Zennona vykašlať a začať hľadať cieľ ktorý ho vyviedol z miery.
Zennonove hranie sa z robotom na prízemí zapríčinilo to, že ostatný roboti zvládli vyčistiť celé prvé poschodie čo potvrdil aj fakt, že sa prestali ozývať blízke výkriky ktoré nahradili len pády tiel na podlahu poschodia. Taktiež stena, ktorú Project III zasiahol prestávala zvládať záťaž ostatných poschodí čím vzniklo ďalší problém. Čím dlhšie sa bude Zennon nachádzať v budove tým bude väčšia pravdepodobnosť, že sa budova rozpadne priamo nad jeho hlavou a niekoľko poschodí z neho následne spraví niečo menej než mastný fľak.
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimePi júl 10, 2015 6:34 pm

Keď som uvidel, že Robot stráca rovnováhu dúfal som, že sa mi ho podarí vyradiť rýchlo. Robot sa však so stratou rovnováhy snažil vyrovnať a pokúsil sa chytiť môjho meča, na čo mu meč prešiel rukou ako maslom. Keď som uvidel krv, ktorá nepríjemne zapáchala zamračil som sa. Živý mŕtvy? Spýtal som sa znechutene skôr sám seba a sledoval som, čo sa deje s robotom. Vypadalo to tak, že sa mi podarilo robota zničiť no v okamih, kedy začal padať k zemi sa náhle vyrovnal a zaútočil rukou na môj meč. V tú chvíľu som už vedel, že to musím rýchlo ukončiť aj keby som ho nemal zničiť. Nezabijem ho, už je pravdepodobne mŕtvy. Necíti bolesť, strach a jeho telo ovláda stroj, takže mi nepomôžu ani zlomené kosti a zranenia. Usporiadaval som si fakty v hlave a popri tom som rozmýšľal čo urobiť. Keďže som nemal moc času jednoducho som meč z ruky pustil, aby sa robot zahnal naprázdno a pri troche šťastia znova stratil rovnováhu. Keď som to urobil som druhý meč hodil tak, aby som ho trafil do krku. Nečakal som však už na to, či ho meč zasiahne alebo nie. Okamžite som sa rozbehol smerom na chodbu. V tom, aby som sa dostal na chodbu mi však bránil mrak dymu, ktorý už začal rozožierať steny. Zhodil som si z pleca snajperku, ktorá zostala stáť vo vzduchu a namierila to rovno na mrak oranžovej kyseliny. V tú chvíľu som do ruky chytil pištoľ a rozbehol som sa smerom na mrak. Snajperka bola celú dobu tesne predo mnou. Po tom, čo sa snajperka priblížila dostatočne k dymu ale nie tak, aby ju dym zasiahol vystrelila rýchlo po sebe 3 rany. Tieto 3 rany vytvorili tlakové vlny, ktoré pre mňa vytvorili malú cestu, ktorá bola bezpečná na prechod, čoho som aj hneď využil a preletel som skrz cestičku ako najrýchlejšie som vedel. Hneď sa vrátim, počkaj ma tu! Zakričal som ešte na Lucy a rozbehol som sa po schodoch. Popri tom, čo som bežal som si snajperku opäť prehodil cez plece a do pravej ruky som si vzal poslednú zbraň na blízko ktorú som mal - kord. Všetko sa to zbehlo tak rýchlo, že až teraz som si začal uvedomovať, čo sa stalo. Keby som mal rozmýšľať racionálne toto všetko nebol dobrý nápad. Tým, čo som urobil som sa vlastne dostal na miesto, z ktorého sa už tak ľahko nedostanem, keďže tam boli roboti a za mnou bola stena z kyseliny. Teraz mi však po rozume behalo len jedno a to záchrana civilistov. Hajzli, prečo vôbec vyrobili robotov, ktorý zabíjajú civilistov?! Zanadával som si a vbehol som do prvej miestnosti, ktorú som videl keď som vyšliapal po schodoch na prvé poschodie.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimePi júl 10, 2015 10:10 pm

Lucy jenom trochu kývla hlavou ale její výraz v obličeji jasně naznačoval, že se rozhodně děním kolem sebe nenechává nijak zvlášť rozrušit. Nakonec, když jí Zennon zmizel z dohledu jenom zakroutila hlavou Když viděla stěny kolem sebe, bylo jí jasné, že by bylo rozumné se trochu přesunout. To místo mohlo kdykoliv změnit svůj tvar a ona nechtěla být to první, co bude zasypané. A tak si jen vlezla do okna a postupně se dostala na okení římsu. Možná, že to bylo její plus, že hned kousek od ní stál další dům s nižší střechou. Jen zběžný pohled jí stačil k tomu aby si ujasnila, jak daleko bude muset skočit. Bez nějakého zbytečného přemýšlení to udělala. Když dopadla do podřepu na střechu druhé budovy, pomalým krokem přešla k okraji střechy.Hmm, tak kdo tě poslal co? Zeptala se polohlasně, zatímco svůj pohled nechávala zabodnutý na ulici, kde byl Projekt III. Jsi jako šílený mladší sourozenec, nah trochu patetické. Usoudila nakonec. Nemohla se srovnávat s tím dole. Nepodceňovala se. Na druhou stranu, ona alespoň pořád vypadala a chovala se jako člověk. Ty mi asi nedáš odpověď co? Jak dlouho ti bude trvat, než přesuneš pohled i na mě? Nad tou hlasitou myšlenkou se musela doširoka pousmát. Měla svojí teorii o tom, jak dlouho to bude trvat. Na chviličku stočila oči k vedlejší budově. Jestli si nepohne, spadne mu to na hlavu. 
Návrat hore Goto down
Lemonko
Admin
Lemonko


Počet príspevkov : 567
Join date : 23.06.2013
Age : 28

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSo júl 11, 2015 12:11 am

Keď Zennon pustil meč neostávalo robotovi nič iné než naraziť päsťou do meča ktorý nič nedržalo. Takto vlastne spôsobil len to, že si odrazil od tela druhú ruku a mierne sa stočil bokom čím znova stratil prehľad o okolí. Skôr než stihol ďalej zareagovať na situáciu, krkom mu preletel meč ktorý oddelil hlavu od zvyšku tela. Robot si to chvíľu neuvedomoval a len bezducho stál na mieste no po pár sekundách spravil asi dva kroky vpred po čom len padol na zem. V tej dobe však už Zennon utekal po schodoch takže nemohol vedieť či to robota zneškodnilo alebo nie čo ho mohlo zneistiť v tom, či ten robot ide vôbec vypnúť alebo zničiť bez fatálnych rán. Hneď ako vybehol na poschodie mohol ucítiť silný zápach čerstvej krvi spoločne s vizuálnym obrazom ktorý ukazoval ako pekne vedia roboty maľovať steny a stropy s ľudskými orgánmi. Keď stúpil nohou na podlahu prvého poschodia mohol ihneď pocítiť mäkkosť podlahy čo značilo len to, že potrvá len malú chvíľu než sa jeho nohy prepadnú o poschodie nižšie a ihneď nato sa stanú obeťou kyseliny. V moment keď dobehol do miestnosti mohol sa mu naskytnúť pohľad ako Insect Bot vyhadzuje nejakú osobu z okna po čom sa vyškrabal o poschodie vyššie. V tejto chvíli už nemal Zennon čo robiť na tomto poschodí vzhľadom na to, že všetky osoby ktoré nestihli utiecť vyššie ležali na zemi roztrhané na kusy z orgánmi rozťahanými po celom poschodí.
Keď Lucy vyskočila na strechu budovy mohla vidieť ako Project III hľadá niekoho v úplne inej budove než sa nachádza Zennon. Nakoniec však onoho útočníka nenašiel a tak svoj pohľad zameral na Lucy ktorá naň prehovorila. Chvíľu ju pozoroval no keď prehlásila, že je to len šialený mladší súrodenec otvoril rovné ústa a začal rozprávať. "Patetický Project II. Nesiahaš mi ničím ani len po batérie." Robot zo seba vydal zvuk ktorý bol podobný smiechu no stále dosť vzdialený od toho ľudského. "Čo máš z toho, že niesi pripojený k sieti ako ostatný tvojej série ? Skreslený pocit slobody, ktorý ti dal otec ? Alebo sa cítiš viac ľudsky keď analyzuješ správanie ľudí bez toho aby si získal už konečné informácie ?" Konečne sa Project III otočil na Lucy celým telom čím jej výrazne naznačil svoju veľkosť oproti tej jej. "Drž sa z cesty a nemám s tebou žiadne problémy ... sestra." Oznámil jej varovne pri čom si ľavou rukou prebil zbraň na iný typ nábojov.
Popri tom všetko strieľaní, zabíjaní a rozprávaní sa robotov medzi sebou mohol Zennon začuť ako sa rozbilo okno na poschodí nad ním. Po niekoľkých sekundách sa ozvalo niekoľko slabších výstrelov ktoré doprevádzal jeden hlasný. Následný buchot a pád zo schodov naznačoval len to, že niekto padal zo schodov. Keby sa Zennon otočil mohol by si všimnúť ako sa mu k nohám kotúľala hlava Project II a na schodoch leží muž ktorý zrejme padol zo schodov spoločne z telom toho robota. Vlasy mu momentálne zakrývali tvár no zdalo sa, že stále žije i napriek diere ktorú mal v žalúdku a vytekajúcej krvi všade naokolo. "DO BOHA AJ Z PRÁCOU ! PREČO MA VŽDY TIE SVIŇE POSTRELIA ?!" Zakričal muž keď sa trocha otriasol zo silného buchnutia si hlavy o stenu schodiska.

Zennonov Backup:
Návrat hore Goto down
https://osiris.slovakforum.net
Krávasu

Krávasu


Počet príspevkov : 170
Join date : 20.11.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue50/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (50/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue5/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (5/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSo júl 11, 2015 1:19 am

Keď som po prvý krát ucítil mäkkú podlahu zamračil som sa. Čo to je do prdele za kyselinu? Zanadával som a rozhliadol som sa po miestnosti, do ktorej som vkročil. Ak by som nebol zvyknutý na to, že strieľam ludí do hlavy, ktoré potom vybuchujú ako melón hodení z 5 poschodia budovy pravdepodobne by sa mi zdvihol žalúdok. Steny mali nový náter, krvavo červený. Zhrozil som sa nad týmto pohľadom a chvíľu som stál na mieste ako obarený. Nečakal som, že by niekto naozaj vytvoril robota, ktorý by zabíjal nevinných, neozbrojených civilistov a ešte aj takýmto krutým spôsobom. Telá boli doslova rozprášené na cucky, ktoré boli rozvláčené všade po celom poschodí. Po chvíli som si uvedomil, že toto všetko sa mi nesníva a nieje to nič iné ako horká realita. Pod nohami som stále cítil mäkkú podlahu a bolo mi jasné, čo sa za chvíľku stane. Som na prvom poschodí. Skokom z 3. poschodia si dolámem nohy. Skokom z 5 a vyššie chrbticu. Od 7 poschodia som na mieste mŕtvy. Začal som premýšľať nad mojou situáciou, popri čom som si kúsal do spodnej pery. Heh. Zasmial som sa potichu a otočil som sa na päte. Tak na aké poschodie si trúfnem vyliezť? Spýtal som sa sám seba v mysli no v mojom rozmýšľaní ma prerušil hluk rozbitia okna. Urobil som pár rýchlych krokov smerom ku schodom, no v tom som začul výstrely a padanie zo schodov. Ako prvé som uvidel gebulu robota, ktorá mi padla k nohám. He? Začudoval som sa, na čo následne padol na medziposchodie padol človek, ktorý mal dieru v bruchu. Najprv som si myslel, že už je po ňom, no to, čo následne vykríkol znelo až príliš živo. Pribehol som k nemu a pozrel som sa naňho. Drbe ti? To čo ťa napadlo skočiť len tak medzi 3 robotov? A kto vlastne si a jak si sem skočil? Spýtal som sa ho a pozrel som sa smerom na druhé poschodie. Ah, to je jedno, zostaň tu pekne ležať, hneď sa po teba vrátim. Povedal som mu a vydal som sa na ďalšie poschodie. Zostávali už iba 2 humanoidný roboti a ten hnusný robotí hmyz. Momentálne som si len prial, aby roboti skôr narazili na mňa ako na civilistov a aby ten hnusný hmyz neukradol ďalšie telo.
Návrat hore Goto down
Riko

Riko


Počet príspevkov : 92
Join date : 28.01.2014

Charakter
Level:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue1/0Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue15/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (15/100)
Prekliatie:
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Left_bar_bleue0/100Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty_bar_bleue  (0/100)

Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitimeSo júl 11, 2015 1:37 am

PravdaLucy se jenom pousmála, když Projekt III promluvil. Rukou se zapřela o svoje koleno a stále hleděla dolů. "Takže tě naučili i mluvit?" Pronesla zaujatě ale nakonec nad tím zakroutila hlavou. Vlastně na tom moc nezáleželo."Pravda, vzrůstem asi ne. Nevím kterýho magora napadlo, postavit tě tak velkýho. Je to dost, nepraktický." Pronesla s pobavením. Bylo i trochu poznat, že si ten rozhovor užívá. Ne že by jí to připadalo moc záživné."Co z toho mám?" Zopakovala a na chvíli se i zatvářila tak, jako kdyby o tom skutečně přemýšlela."Zaprvé, já se líp schpvám, kdežto tebe jde vidět na desítky metrů daleko." Začala pobaveně s prvním bodem."Za druhé u mě se nestane, že se mi někdo nabourá do hlavy. Protože narozdíl od tebe, já mám ještě pořád svůj mozek. Ty máš jenom hromadu drátů a spojů." Dodala další bod a podívala se na chvíli na svojí levou ruku."Víš, je to vlastně výhoda, mít vlastní informace, protože moje informace nejsou zkreslené." Ujistila jej, jako kdyby o nic nešlo."A co když nebudu?" Zeptala se jen tak, jako kdyby si chtěla něco ujasnit. "Víš, máme tu trochu střet názorů a zájmů. Nakonec ale ty za to nemůžeš, prostě ti někdo naprogramoval rozkaz. To ale nemění nic na tom, že bych tomu neměla jenom přihlížet." Dodala malé upozornění a čekala nějaké reakce. Bylo jí jasné, že jí má jenom za Projekt II. Ten první, od kterého se odrazil zbytek. Ale přece jen, časy se měnily.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Odstránenie robotov - Zennon, Lucy   Odstránenie robotov - Zennon, Lucy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Odstránenie robotov - Zennon, Lucy
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lucy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Misie & thrash-
Prejdi na: