osiris
 
DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

Share
 

 Alexei Nikolaevich Romanov

Goto down 
AutorSpráva
Snowik

Snowik

Počet príspevkov : 1
Join date : 20.12.2014

Charakter
Level:
Alexei Nikolaevich Romanov Left_bar_bleue1/0Alexei Nikolaevich Romanov Empty_bar_bleue  (1/0)
xp:
Alexei Nikolaevich Romanov Left_bar_bleue1/100Alexei Nikolaevich Romanov Empty_bar_bleue  (1/100)
Prekliatie:
Alexei Nikolaevich Romanov Left_bar_bleue0/100Alexei Nikolaevich Romanov Empty_bar_bleue  (0/100)

Alexei Nikolaevich Romanov Empty
OdoslaťPredmet: Alexei Nikolaevich Romanov   Alexei Nikolaevich Romanov Icon_minitimeNe december 21, 2014 11:35 pm

Meno:
Alexei Nikolaevich Romanov
Prezývka:
Za zády se mu říká Bestie, kdyby měl přátele, byl by pro ně Alex
Pohlavie:
Mužské a dlouhé
Vek:
347
Rasa:
Vlkodlak

Krvná skupina:
A
Prekliatie:
0

Hodnosť:
-
Miesto narodenia:
Sankt-Petěrburg
Charakteristika:
Alex je chladný, odměřený a velmi kritický vůči svému okolí. Jen velmi málo projevuje své city a ve skutečnosti ho nikdo ještě nepoznal natolik, aby mohl říct, že pod slupkou je jiný. Za zmínění stojí i jeho arrogance ke všem, jenž nepochází z pradávných rodin, nebo nedosáhli slušeného postavení.

Je konzervativním zastáncem starých pořádků, a nelíbí se mu závádění novot, či snad podíl smrtelníků na ovládání společnosti, díky čemuž se z něj vlivem věků stal zarytý cynik, jenž si od ostatních drží pořádný odstup.
Oblečen je povětšinou v černém či rudém kabátě, podnímž skrývá jednoduché košile. Vše je dokresleno velkým černým kloboukem a jednoduchými společenskými kalhotami. Celkově působí jako z jiných časů – ze kterých vskutku je.
Zbrane:
Maria – Rapír, který je schován ve vycházkové holi, kterou s sebou Alexei vždy nosí. Maria je jméno po jeho sestře, jež byla Bolsheviky popravena a Alexei ji měl nejraději, tudíž po ní pojmenoval svůj rapír, který se stal nástrojem zkázy, kterou poté mezi Bolsheviky rozséval.

Schopnosti:

Утюг пальто – Železná srst
Alexeiova srst ve vlkodlačí formě se promění v čistou ocel a tudíž se stává absolutně imuním proti jakkýmkoliv zbraním – ostatně, co by prošlo takovou masou ocele? Netýká se to však pouze konvečních zbraní, ale i psyonických útoků, jako je například telekineze či čtení myšlenek. Nevýhodou je částečné zpomalení o dva body.

Судьба карты – Karty osudu
Alexei je pomocí své krve schopen na tarotovou kartu překreslit něčí podobiznu a to samé udělat sám s sebou. Karty se dají pomocí kapky krve aktivovat a použít jako komunikátor – lidé, jejichž podobizna je na kartě nakreslena, ucití v hlavě žádost a silné nutkání, že jsou volání danou osobou. Je však pouze na nich poté, zda „hovor“ přijmou. Samotná komunikace pak probíhá tak, že osoba z karty vystoupí v podobě „hologramu“. Tam se však síla schopnosti nezastavuje – kartu lze použít i jako takzvaný portál. Jedna strana je schopná pozvat druhou stranu k sobě -> natáhnutím ruky je možno skrz tarot osobu protáhnout k sobě.

Волчья стая – Vlčí smečka

Jsou přivolání dva vlci standartní velikosti a schopností. S rostoucí zkušeností v používání schopnosti lze časem docílit k přivolání libivolného počtu vlků a obřích velikostí. V závěrečných úrovních lze přivolat i astrální podoby vlků, jež jsou nehmotní po blíže neurčenou dobu. Také je možnost vlky kombinovat s různými elementy.

Sila: 10
Obratnosť: 7
Inteligencia:  6
Technológia: 0

Mágia: Lidská

Obľúbené/Neobľúbené: Snadnější bude pravděpodobně začít s tím, co má Alexei rád, neboť je toho podstatně méně. Doslova miluje klasickou hudbu od Tchajkovského, Mozarta nebo jiných světoznámých skladatelů. Mezi jeho další vášně, dalo-li by se to tak nazvat díky jeho chladné povaze, patří klasická literatura – Sun Tzu, Dostojevsky, Poe. A v poslední řadě jsou to drahá vína, tím jeho oblibené věci končí a dostáváme se k velké řadě nechutenství.

Ze všeho nejvíce nenávidí lidi – to oni zapříčinili pád jeho rodiny a smrt jeho bližních. A co nenávidí ještě víc, to jsou komunisté. Jakákoliv ideologie s ní spojená, nebo lidé kteří se jen vyjadřují nápodobně komunistům jsou automaticky jeho nepřátelé a je odhadlán s nimi na místě skoncovat.

I přes jeho vlkodlačí náturu se mezi další jeho neoblibené věci řadí impulzivní chování. Něco takového považuje za krajně nevhodné a hloupé. Zvláštěpak jedná-li se o lidi aristokratických původů. Další na řadě jsou poté andělé a démoni – velmi rád by si představil svět bez jejich intervencí, svět starých pořádků, kdy o moc bojovali upíři a vlkodlaci a lidé znali své místo. Byl by za jistých okolností schopen spolupracovat i s upíry.

Životopis:
Psal se rok 1904, Carské Rusko. Nepamatuji si již přesný den, jen rok, ale je to opravdu již velmi dlouhá doba od chvíle, kdy jsem vzešel z lůna své matky. Byl to šťastný den – měl jsem vše dobré z matky i otce a slavnou budoucnost před sebou. Lidé, ti rudí psi, však měli jiné plány. Rok 1916, Sovětský Svaz... má smrt. Alespoň oficiální. Kulka našeho popravčího však minula životně důležité orgány a poslala mne jen do bezvědomí. Vyhrabat se z hrobu, kam mne i mou rodinu pohřbili nebyl již žádný problém – ten nastal až později. Zkoušeli jste někdy se stříbrnou kulkou dojít přes Sibiř až do Finska? Pochybuji. Já to dokázal. A zasvětil svůj život pomstě.

Následující roky plynuly rychle, jakoby v oparu zloby a nenávisti. Dostal jsem se až k jedné z větví Yorkské nobility, kde jsem podstoupil chybějící výcvik a připravil se na cestu pomsty. Ta trvala dlouho, v přepočtu na lidské roky, né však dost dlouho na to, aby ukojila mou touhu po krvi. Roky, celé dekády, jsem trávil tichým lovem. Odstraňoval komunistické pohůnky, zarýval strach do srdcí všech, kteří se snad chtěli přiklonit k jejich ideologií. Popravčí, jenž měl na svědomí mou rodinu, dle oficiálních zpráv zemřel na žaludeční vřed – oh, jak daleko od pravdy to bylo! Jeho hlavu nikdy nenašli, a zbytky těla vyzdobily pokoje jeho dětí. Kéž bych je jen mohl dostat všechny. Dopřát jim smrt, jež si zaslouží. Vidět je pozhasínat s hrůzou v očích...

A tak jsem žil mnoho let, nic však netrvalo věčně. Komunisté jednou zmizeli a život musel jít dál. Téměř sto dalších jsem strávil budováním rodinného jména mezi starými rody lykantropů, obnovoval vše, co bylo ztraceno. Postavení, jméno, čest, jmění, majetky – svůj život. Nyní nalézám sám sebe v nově vybudováném sídle, čekajíc na to, co mi osud přinese.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Alexei Nikolaevich Romanov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alexei Nikolaevich Romanov   Alexei Nikolaevich Romanov Icon_minitimePo december 29, 2014 10:10 am

Prijaté
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
 
Alexei Nikolaevich Romanov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Charaktery-
Prejdi na: