osiris
 
DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
“If you can’t find a trap with your eyes, you’ll eventually find it with your hit points.” - Admin

Share
 

 Príbeh

Goto down 
AutorSpráva
Lemonko
Admin
Lemonko

Počet príspevkov : 563
Join date : 23.06.2013
Age : 23

Príbeh     Empty
OdoslaťPredmet: Príbeh    Príbeh     Icon_minitimeUt január 28, 2014 8:48 pm

Príbeh tejto textovej hry sa delí na päť pod príbehov vzhľadom na to, že sa budeme pohybovať okolo piatich hlavných rás ktoré sa v tejto hre budú objavovať. V tomto topicu by som vám chcel priblížiť o čo sa ktorá rasa snaží, prečo tomu tak je a iné veci ktoré by vás mohli zaujímať.

Ľudia:
- Ľudia sa snažia už od pradávna získať neuveriteľnú moc za pomoci ktorej by mohli ovládnuť celý svet. V roku 2251 sa im naskytuje príležitosť ako sa dostať na prvé miesto v reťazci celého vesmíru. Avšak nie všetko ide podľa plánov a tak sa ľudská rasa delí na dve frakcie ktoré vedú proti sebe neustále boje.
- Prvou frakciou sú "Net" čo v latinčine znamená čistý. Táto časť ľudí zastáva názor, že ľudská rasa bola stvorená k tomu aby vláda celému vesmíru bez výnimiek. Väčšinou sa tejto frakcie zastávajú špičkový vedci, technici, vojaci a politici.
- Druhá frakcia sa nazýva "Salutem". Táto frakcia zastáva úplne opačný názor čo znamená, že sa snažia byť na tej istej úrovni ako ostatné civilizácie pričom sa snažia s nimi vychádzať a žiť sa do jednej obrovskej koalície ktorá by vydržala naveky. K tejto frakcií sa hlásia žoldáci, vedci ktorý nesúhlasia s názorom frakcie net, rebeli, archeológovia a matematici ktorý kedysi spolupracovali s technikmi.

Démoni:
- Démoni sú jediná rasa ktorá má jednotný cieľ zo všetkých rás. Snažia sa "nakaziť" myseľ ľudí ktorých nútia slúžiť im ako otrokom. Týmto spôsobom ovládli ľudskú frakciu Net ktorú prinútili začať s projektom Angelos ktorá spočíva vo vytvorení dokonalého vojaka ktorý by sa nikdy neunavil, nepodliehal hladu, podmienkam podnebia a dokázal by zneškodniť všetko čo by mu stálo v ceste.
- Avšak existuje hŕstka démonov ktorá nepresahuje viac než sto členov. Táto menšia skupina nemá žiadne oficiálne meno no niektorý démoni ich nazývajú "Purgo" čo v preklade znamená čističi. Skupina Purgo sa zaujíma skôr o ľudské duše než od nadvládu nad svetom a tak sa väčšinou pohybujú voľne po svete pričom ľakajú ľudí ktorých následne zabijú, vezmú si ich dušu a využijú ju k ich posilneniu.

Anjeli:
- Anjeli majú vo svete jedno jediné poslanie - zničiť démonov a očistiť celú zem od ich nadvlády. Táto na pohľad chabá myšlienka má však oveľa hlbší význam ktorý už nieje taký svetlý ako sa na prvý pohľad zdá. anjeli chcú tak isto ako démoni svojim spôsobom zotročiť ľudí a prinútiť ich aby vytvorili skok medzi nebom a celým vesmírom čím by následne mohli anjeli okupovať celý vesmír a jednoducho ho dobiť. Väčšina anjelov operuje na zemi zo skupinou Salutem no aj u týchto anjelov sa nájde pár jedincov ktorý sa stavajú proti tomuto názoru.
- Skupina "Osiris" je hŕstka anjelov ktorý sa stavajú proti všetkým frakciám ktoré v tomto svete existujú. Väčšina z týchto anjelov spolupracuje s časťou Salutem ktorá zistila, že anjeli sú beštie ktoré majú také isté plány ako démoni. Mnohý z týchto anjelov sú elitnými vrahmi ktorý zasahujú do deju celého sveta iba v najnutnejšom prípade a to len vtedy keď sa jedna z rás blíži ku svojmu vysnenému cieľu.

Upíri:
- Snáď jediná rasa ktorá má cieľ hodný obdivu. V roku 2248 zasiahol upírsku rasu mor ktorý vyhladil skoro všetkých upírov. Živý ostali len desiati najsilnejší upíri ktorý sa rozhodli znova oživiť slávu ich rodu. Každý z upírov pracuje sám pričom majú dohodu ktorá hovorí o tom, že všetci upíri sú si rovný kým znova nenarastie ich počet do taej miery v akej boli pred vyhľadením.

Vlkodlaci:
- Rasa vldkodlakov je jedna z najlepšie zabezpečených rás na celom svete. Vzhľadom na vyhladenie upírskeho rodu sa mohli stať dominantou bez prirodzeného nepriateľa. Väčšina vlkodlakov vo svete zaujala dominantné pozície v mestách a úradoch ktoré financujú frakcie Net a Purgo. Nemajú  však žiadne problémy pomáhať ako démonom tak anjelom no len pre ich vlastné záujmy ktoré povedú k lepším pozíciam vo vesmíre.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://osiris.slovakforum.net
 
Príbeh
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
osiris :: Herné informácie :: Základné Informácie-
Prejdi na: